Cheap flights z Czarnogóry do Polski from 65 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Informacje o trasie Polska-Czarnogóra

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Czarnogóra-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 35min

Loty bezpośrednie

Codziennie
Najszybszy lot Czarnogóra-Polska zajmuje 1h 35min.
Bezpośrednie loty Czarnogóra-Polska każdego dnia.

Jak znaleźć najtańsze loty Czarnogóra - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Czarnogóra – Polska jest najtańsza?

Podgorica Golubovci - Kraków Balice. Wybierz trasę Podgorica Golubovci - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Czarnogóra - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Czarnogóra - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Czarnogóra - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
3 mar
TGD04:00Podgorica Golubovci
10h 10min
1 przesiadka
WAW14:10Warszawa Chopina
5 mar
WAW05:35Warszawa Chopina
4h 00min
1 przesiadka
TGD09:35Podgorica Golubovci
Austrian Airlines
25 mar
TGD11:00Podgorica Golubovci
8h 20min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
28 mar
KRK03:20Kraków Balice
16h 10min
1 przesiadka
TGD19:30Podgorica Golubovci
LOT
14 kwi
TGD12:50Podgorica Golubovci
18h 35min
1 przesiadka
KRK07:25Kraków Balice
16 kwi
KRK17:30Kraków Balice
18h 40min
1 przesiadka
TGD12:10Podgorica Golubovci
Lufthansa
24 maj
TGD03:00Podgorica Golubovci
16h 20min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
31 maj
KRK10:15Kraków Balice
9h 15min
2 przesiadki
TGD19:30Podgorica Golubovci
1 135 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 lut
TGD10:10Podgorica Golubovci
15h 25min
2 przesiadki
WAW01:35Warszawa Chopina
28 lut
WAW13:00Warszawa Chopina
25h 15min
2 przesiadki
TGD14:15Podgorica Golubovci
Austrian Airlines
12 maj
TGD03:00Podgorica Golubovci
16h 20min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
16 maj
KRK03:20Kraków Balice
16h 10min
1 przesiadka
TGD19:30Podgorica Golubovci

Znajdź najtańsze oferty lotów Czarnogóra - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Czarnogóra – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
10 lut
TGD04:00Podgorica Golubovci
1h 40min
KRK05:40Kraków Balice
Ryanair
31 mar
TGD05:20Podgorica Golubovci
1h 35min
KRK06:55Kraków Balice
Ryanair
3 mar
TGD04:00Podgorica Golubovci
1h 40min
KRK05:40Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Czarnogóra – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Czarnogóra – Polska
Kilka linii lotniczych
12 lut
TGD10:00Podgorica Golubovci
7h 15min
1 przesiadka
WAW17:15Warszawa Chopina
13 lut
WAW01:25Warszawa Chopina
25h 05min
2 przesiadki
TGD02:30Podgorica Golubovci
1 260 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
12 lut
TGD10:00Podgorica Golubovci
7h 40min
1 przesiadka
WAW17:40Warszawa Chopina
13 lut
WAW01:50Warszawa Chopina
7h 25min
1 przesiadka
TGD09:15Podgorica Golubovci
1 264 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
12 lut
TGD10:00Podgorica Golubovci
7h 35min
2 przesiadki
WAW17:35Warszawa Chopina
13 lut
WAW01:00Warszawa Chopina
8h 15min
2 przesiadki
TGD09:15Podgorica Golubovci
1 855 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
10 lut
TGD10:00Podgorica Golubovci
22h 50min
1 przesiadka
KRK08:50Kraków Balice
12 lut
KRK07:05Kraków Balice
26h 10min
1 przesiadka
TGD09:15Podgorica Golubovci
1 528 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
10 lut
TGD10:00Podgorica Golubovci
22h 50min
1 przesiadka
KRK08:50Kraków Balice
12 lut
KRK07:05Kraków Balice
26h 10min
1 przesiadka
TGD09:15Podgorica Golubovci
1 644 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lut
TGD10:00Podgorica Golubovci
22h 50min
1 przesiadka
KRK08:50Kraków Balice
12 lut
KRK08:25Kraków Balice
24h 50min
2 przesiadki
TGD09:15Podgorica Golubovci
2 857 zł
Znajdź podobne

Loty Austrian Airlines: Czarnogóra – Polska

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Czarnogóra – Polska
Austrian Airlines
25 mar
TGD11:00Podgorica Golubovci
8h 20min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
28 mar
KRK03:20Kraków Balice
16h 10min
1 przesiadka
TGD19:30Podgorica Golubovci
Austrian Airlines
12 maj
TGD03:00Podgorica Golubovci
16h 20min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
16 maj
KRK03:20Kraków Balice
16h 10min
1 przesiadka
TGD19:30Podgorica Golubovci
Austrian Airlines
18 mar
TGD03:15Podgorica Golubovci
6h 35min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
20 mar
KRK03:25Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
TGD10:15Podgorica Golubovci

Loty Lufthansa: Czarnogóra – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Czarnogóra – Polska
Lufthansa
24 maj
TGD03:00Podgorica Golubovci
16h 20min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
31 maj
KRK10:15Kraków Balice
9h 15min
2 przesiadki
TGD19:30Podgorica Golubovci
1 135 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 maj
TGD03:00Podgorica Golubovci
6h 30min
2 przesiadki
KRK09:30Kraków Balice
23 maj
KRK10:15Kraków Balice
9h 15min
2 przesiadki
TGD19:30Podgorica Golubovci
1 316 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 mar
TGD11:00Podgorica Golubovci
8h 20min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
20 mar
KRK02:00Kraków Balice
8h 15min
2 przesiadki
TGD10:15Podgorica Golubovci
1 704 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Czarnogóra – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Czarnogóra – Polska, takie jak Ryanair, Wizz Air i LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Czarnogóra-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Podgorica - Warszawa
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena665 zł

Loty podobne do tych na trasie Czarnogóra – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Czarnogóra – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Czarnogóra – Polska. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Czarnogóra – Polska z takimi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Czarnogóra – Polska.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Czarnogóra – Polska, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Polska) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.