Tanie loty na trasie Berlin – Kalifornia od 1 196 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 21.5
sob 28.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kalifornia-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Kalifornia

Znaleziono najlepszą cenę

1 196 zł

Najkrótszy czas lotu

14h 10min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Berlin - Kalifornia w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 196 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Kalifornia w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 9 169 zł.
Najszybszy lot Berlin-Kalifornia zajmuje 14h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Kalifornia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Ontario, Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Los Angeles i Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko San Francisco.

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Kalifornia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Kalifornia?

Finnair

Air Canada, Air France i American Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Kalifornia.

Która trasa podróży Berlin – Kalifornia jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - San Francisco

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - San Francisco, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Kalifornia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Kalifornia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Kalifornia, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
6 lis
BER03:55Berlin Brandenburg
22h 03min
2 przesiadki
SNA01:58Santa Ana J. Wayne/Orange Cnty
20 lis
SNA04:48Santa Ana J. Wayne/Orange Cnty
22h 17min
2 przesiadki
BER03:05Berlin Brandenburg
1 514 zł
Znajdź podobne
Finnair
22 wrz
BER05:15Berlin Brandenburg
20h 42min
2 przesiadki
SFO01:57San Francisco
4 paź
SFO05:43San Francisco
17h 42min
2 przesiadki
BER23:25Berlin Brandenburg
1 778 zł
Znajdź podobne
American Airlines
22 wrz
BER03:20Berlin Brandenburg
40h 25min
2 przesiadki
SFO19:45San Francisco
4 paź
SFO05:15San Francisco
26h 00min
2 przesiadki
BER07:15Berlin Brandenburg
1 805 zł
Znajdź podobne
Iberia
7 lis
BER14:30Berlin Brandenburg
27h 25min
2 przesiadki
SFO17:55San Francisco
21 lis
SFO15:20San Francisco
29h 45min
2 przesiadki
BER21:05Berlin Brandenburg
1 881 zł
Znajdź podobne
British Airways
21 paź
BER07:00Berlin Brandenburg
15h 05min
1 przesiadka
SAN22:05San Diego
4 lis
SAN12:44San Diego
18h 06min
2 przesiadki
BER06:50Berlin Brandenburg
2 128 zł
Znajdź podobne
Delta
17 wrz
BER08:15Berlin Brandenburg
18h 47min
2 przesiadki
SAN03:02San Diego
8 paź
SAN02:25San Diego
19h 55min
2 przesiadki
BER22:20Berlin Brandenburg
2 253 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Kalifornia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Kalifornia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta, Iberia i KLM.
Kilka linii lotniczych
6 wrz
BER16:30Berlin Brandenburg
36h 16min
3 przesiadki
SFO04:46San Francisco
1 196 zł
Znajdź podobne
Iberia
19 paź
BER18:00Berlin Brandenburg
29h 10min
1 przesiadka
SFO23:10San Francisco
1 863 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
24 maj
BER13:15Berlin Brandenburg
30h 15min
1 przesiadka
SFO19:30San Francisco
2 284 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Kalifornia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Kalifornia
Kilka linii lotniczych
24 maj
BER03:00Berlin Brandenburg
17h 05min
1 przesiadka
LAX20:05Los Angeles
1 cze
LAX14:50Los Angeles
13h 30min
1 przesiadka
BER04:20Berlin Brandenburg
2 446 zł
Znajdź podobne
Delta
25 maj
BER02:00Berlin Brandenburg
19h 30min
2 przesiadki
SFO21:30San Francisco
16 wrz
SFO10:36San Francisco
18h 24min
2 przesiadki
BER05:00Berlin Brandenburg
2 656 zł
Znajdź podobne
Iberia
23 maj
BER15:50Berlin Brandenburg
29h 30min
1 przesiadka
LAX21:20Los Angeles
2 cze
LAX13:55Los Angeles
16h 15min
1 przesiadka
BER06:10Berlin Brandenburg
3 261 zł
Znajdź podobne
KLM
22 maj
BER08:15Berlin Brandenburg
35h 45min
1 przesiadka
LAX20:00Los Angeles
30 maj
LAX12:55Los Angeles
16h 15min
1 przesiadka
BER05:10Berlin Brandenburg
3 270 zł
Znajdź podobne
Finnair
21 maj
BER05:15Berlin Brandenburg
19h 35min
2 przesiadki
LAX00:50Los Angeles
25 maj
LAX14:50Los Angeles
14h 45min
1 przesiadka
BER05:35Berlin Brandenburg
3 624 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
26 maj
BER13:50Berlin Brandenburg
28h 35min
1 przesiadka
LAX18:25Los Angeles
8 cze
LAX03:30Los Angeles
21h 50min
2 przesiadki
BER01:20Berlin Brandenburg
3 848 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Kalifornia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Kalifornia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Scandinavian AirlinesCenaOd 561 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Scandinavian Airlines
TAP AIR PORTUGALCenaOd 873 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
Szukaj lotów TAP AIR PORTUGAL
Air FranceCenaOd 1 275 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Air France
FinnairCenaOd 1 361 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Finnair
British AirwaysCenaOd 1 414 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów British Airways
American AirlinesCenaOd 1 457 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów American Airlines
Air CanadaCenaOd 1 523 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Air Canada
KLMCenaOd 1 553 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów KLM
Brussels AirlinesCenaOd 1 585 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Brussels Airlines
LufthansaCenaOd 1 601 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Finnair: Berlin – Kalifornia

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Berlin – Kalifornia
Finnair
22 wrz
BER05:15Berlin Brandenburg
20h 42min
2 przesiadki
SFO01:57San Francisco
4 paź
SFO05:43San Francisco
17h 42min
2 przesiadki
BER23:25Berlin Brandenburg
1 778 zł
Znajdź podobne
Finnair
29 sie
BER14:10Berlin Brandenburg
56h 50min
2 przesiadki
SJC23:00San Jose
17 wrz
SJC16:00San Jose
37h 35min
2 przesiadki
BER05:35Berlin Brandenburg
1 966 zł
Znajdź podobne
Finnair
1 wrz
BER05:15Berlin Brandenburg
21h 50min
2 przesiadki
SFO03:05San Francisco
14 wrz
SFO12:00San Francisco
16h 20min
2 przesiadki
BER04:20Berlin Brandenburg
2 047 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Berlin – Kalifornia

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Berlin – Kalifornia
British Airways
21 paź
BER07:00Berlin Brandenburg
15h 05min
1 przesiadka
SAN22:05San Diego
4 lis
SAN12:44San Diego
18h 06min
2 przesiadki
BER06:50Berlin Brandenburg
2 128 zł
Znajdź podobne
British Airways
21 paź
BER08:20Berlin Brandenburg
19h 55min
2 przesiadki
SAN04:15San Diego
4 lis
SAN08:51San Diego
18h 44min
2 przesiadki
BER03:35Berlin Brandenburg
2 155 zł
Znajdź podobne
British Airways
7 wrz
BER07:10Berlin Brandenburg
19h 33min
2 przesiadki
SAN02:43San Diego
1 paź
SAN06:49San Diego
17h 51min
2 przesiadki
BER00:40Berlin Brandenburg
2 159 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Kalifornia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Kalifornia, takie jak British Airways, Lufthansa i Finnair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Berlin-Kalifornia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - San Francisco
Najkrótszy czas lotu19h 43min
Najniższa cena1 859 zł
Loty Berlin - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena2 195 zł
Loty Berlin - Sacramento
Najkrótszy czas lotu32h 45min
Najniższa cena4 054 zł
Loty Berlin - San Jose
Najkrótszy czas lotu20h 00min
Najniższa cena2 849 zł
Loty Berlin - San Diego
Najkrótszy czas lotu21h 40min
Najniższa cena4 479 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Kalifornia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Kalifornia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Berlin – Kalifornia. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Berlin – Kalifornia, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Berlin – Kalifornia.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Berlin – Kalifornia, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.