Tanie loty Berlin - Fort Lauderdale od 2 047 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Fort Lauderdale-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Fort Lauderdale
Znaleziono najlepszą cenę10 059 złNajlepsza cena za lot Berlin – Fort Lauderdale znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 10 059 zł
Najkrótszy czas lotu17h 19minNajszybszy lot Berlin-Fort Lauderdale zajmuje 17h 19min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Fort Lauderdale. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Fort Lauderdale.
Fort Lauderdale — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Fort Lauderdale: Fort Lauderdale (FLL)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Fort Lauderdale?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Fort Lauderdale są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Fort Lauderdale to Wrzesień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Fort Lauderdale są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Berlin – Fort Lauderdale są najtańsze?

rano

Loty Berlin - Fort Lauderdale są około 0% droższe rano niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Fort Lauderdale?

Norwegian

Norwegian to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Berlin-Fort Lauderdale.

Która trasa podróży Berlin – Fort Lauderdale jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Fort Lauderdale

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Fort Lauderdale, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Fort Lauderdale.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Fort Lauderdale?

24 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Fort Lauderdale to 24 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Fort Lauderdale

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Fort Lauderdale, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
20 lis
BER07:50Berlin Brandenburg
18h 01min
2 przesiadki
FLL01:51Fort Lauderdale
3 gru
FLL05:20Fort Lauderdale
19h 45min
2 przesiadki
BER01:05Berlin Brandenburg
2 445 zł
Znajdź podobne
Delta
6 lis
BER02:00Berlin Brandenburg
17h 46min
2 przesiadki
FLL19:46Fort Lauderdale
19 sty
FLL09:10Fort Lauderdale
15h 30min
2 przesiadki
BER00:40Berlin Brandenburg
2 527 zł
Znajdź podobne
Air France
15 lut
BER01:25Berlin Brandenburg
17h 55min
2 przesiadki
FLL19:20Fort Lauderdale
1 mar
FLL09:15Fort Lauderdale
18h 15min
2 przesiadki
BER03:30Berlin Brandenburg
2 551 zł
Znajdź podobne
KLM
14 lis
BER01:00Berlin Brandenburg
23h 37min
2 przesiadki
FLL00:37Fort Lauderdale
25 lis
FLL13:14Fort Lauderdale
16h 26min
2 przesiadki
BER05:40Berlin Brandenburg
2 555 zł
Znajdź podobne
American Airlines
20 lut
BER06:45Berlin Brandenburg
28h 33min
2 przesiadki
FLL11:18Fort Lauderdale
27 lut
FLL05:20Fort Lauderdale
20h 45min
2 przesiadki
BER02:05Berlin Brandenburg
2 834 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
9 gru
BER08:05Berlin Brandenburg
16h 39min
2 przesiadki
FLL00:44Fort Lauderdale
5 sty
FLL07:02Fort Lauderdale
15h 53min
2 przesiadki
BER22:55Berlin Brandenburg
2 862 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Fort Lauderdale w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Fort Lauderdale w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Icelandair.
Kilka linii lotniczych
8 lis
BER01:30Berlin Brandenburg
24h 00min
2 przesiadki
FLL01:30Fort Lauderdale
2 047 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 lis
BER02:45Berlin Brandenburg
23h 15min
2 przesiadki
FLL02:00Fort Lauderdale
2 126 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 lis
BER07:50Berlin Brandenburg
18h 01min
2 przesiadki
FLL01:51Fort Lauderdale
2 500 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Fort Lauderdale

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Fort Lauderdale z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Norwegian
CenaOd 1 611 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Fort Lauderdale oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Fort Lauderdale, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Norwegian.

  • Berlin Brandenburg – Fort Lauderdale – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Berlin Brandenburg i Fort Lauderdale dzieli dystans 7956,6 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 15h 34min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Berlin-Fort Lauderdale

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Miami
Najkrótszy czas lotu30h 35min
Najniższa cena2 287 zł
Loty Berlin - Fort Myers
Najkrótszy czas lotu33h 57min
Najniższa cena3 260 zł
Loty Berlin - Orlando
Najkrótszy czas lotu22h 40min
Najniższa cena3 854 zł

Podobne loty: Berlin – Fort Lauderdale

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Berlin – Fort Lauderdale