Cheap flights z Belgii do Polski from 37 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Belgia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Belgia-Polska

Najkrótszy czas lotu

2h 00min

Loty bezpośrednie

pon., wt., pt. i ndz.
Najszybszy lot Belgia-Polska zajmuje 2h 00min.
Bezpośrednie loty Belgia-Polska – poniedziałek, wtorek, piątek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Belgia - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Belgia – Polska?

Ryanair

KLM, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Belgia-Polska.

Która trasa podróży Belgia – Polska jest najtańsza?

Bruksela-Charleroi - Warszawa Modlin

Wybierz trasę Bruksela-Charleroi - Warszawa Modlin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Belgia - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Belgia - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Belgia - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
5 wrz
CRL03:40Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI05:35Warszawa Modlin
10 wrz
WMI05:05Warszawa Modlin
2h 00min
CRL07:05Bruksela-Charleroi
Ryanair
24 lis
CRL03:45Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI05:40Warszawa Modlin
26 lis
WMI12:55Warszawa Modlin
2h 10min
CRL15:05Bruksela-Charleroi
Ryanair
26 lis
CRL15:30Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI17:25Warszawa Modlin
27 lis
WMI08:35Warszawa Modlin
2h 10min
CRL10:45Bruksela-Charleroi
Ryanair
26 lis
CRL15:30Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI17:25Warszawa Modlin
28 lis
WMI12:35Warszawa Modlin
2h 10min
CRL14:45Bruksela-Charleroi
Wizz Air
1 wrz
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
8 wrz
WAW02:15Warszawa Chopina
2h 10min
CRL04:25Bruksela-Charleroi
Ryanair
24 lis
CRL03:45Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI05:40Warszawa Modlin
26 lis
WMI12:55Warszawa Modlin
2h 10min
CRL15:05Bruksela-Charleroi

Znajdź najtańsze oferty lotów Belgia - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Belgia – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
7 lis
CRL15:10Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI17:05Warszawa Modlin
Ryanair
13 wrz
CRL03:05Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI05:00Warszawa Modlin
Ryanair
28 wrz
CRL11:55Bruksela-Charleroi
1h 55min
KRK13:50Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Belgia – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Belgia – Polska
Ryanair
18 sie
CRL02:25Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI04:20Warszawa Modlin
23 sie
WMI05:25Warszawa Modlin
2h 00min
CRL07:25Bruksela-Charleroi
Wizz Air
19 sie
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
24 sie
WAW02:15Warszawa Chopina
2h 10min
CRL04:25Bruksela-Charleroi
Kilka linii lotniczych
20 sie
BRU16:15Bruksela Bruxelles-National
12h 30min
1 przesiadka
KRK04:45Kraków Balice
24 sie
KRK02:00Kraków Balice
4h 15min
1 przesiadka
BRU06:15Bruksela Bruxelles-National
Brussels Airlines
21 sie
BRU15:15Bruksela Bruxelles-National
4h 05min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
24 sie
KRK02:00Kraków Balice
4h 15min
1 przesiadka
BRU06:15Bruksela Bruxelles-National
Austrian Airlines
18 sie
BRU02:50Bruksela Bruxelles-National
7h 25min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Chopina
24 sie
WAW02:50Warszawa Chopina
12h 25min
1 przesiadka
BRU15:15Bruksela Bruxelles-National
Lufthansa
19 sie
BRU15:15Bruksela Bruxelles-National
4h 05min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
22 sie
KRK02:00Kraków Balice
3h 20min
1 przesiadka
BRU05:20Bruksela Bruxelles-National

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Belgia – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Belgia – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 53 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Sam lot Ryanairem jest naprawdę dobry pomimo wielu negatywnych opinii. Umiejętności pilotów oraz profesionalizm obsługi jest naprawdę na wysokim poziomie. Zdecydowanie do poprawy sam onboarding, czekanie na lotnisku, wpuszczanie do korytarzy kiedy samolot nie jest gotowy i trzeba czekać dodatkowe 20-30min żeby wejść na pokład. Denerwująca jest również ich polityka bagażowa że ciężko się połapać co będzie bagażem podręcznym a co nie, dopłata za wybranie miejsca też jest już lekką przesadą.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 82 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,6

Załoga

6,5

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

miła obsługa

1 / 6
Szukaj lotów Wizz Air
LufthansaCenaOd 572 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa
LOTCenaOd 630 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
KLMCenaOd 769 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
7,5

Wejście na pokład

7,6

Komfort

8,2

Załoga

6,6

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot był rezerwowany na godzinę 16:25. Nikt nie poinformował nawet o odwołaniu tego lotu. Dowiedziałem się dopiero po telefonie do linii lotniczych kiedy to postanowiłem zadzwonić, bo nie mogłem się odmeldować online kilka godzin przed podróżą na lotnisko... Przez co z lotniska do domu wróciliśmy nad ranem, a plany były wrócić za widoku dnia poprzedniego... Brak szacunku do klienta i jawna kpina ze strony KLM

1 / 1
Szukaj lotów KLM

Loty Wizz Air: Belgia – Polska

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Belgia – Polska
Wizz Air
1 wrz
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
8 wrz
WAW02:15Warszawa Chopina
2h 10min
CRL04:25Bruksela-Charleroi
Wizz Air
25 sie
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
1 wrz
WAW02:15Warszawa Chopina
2h 10min
CRL04:25Bruksela-Charleroi
Wizz Air
2 wrz
CRL05:00Bruksela-Charleroi
2h 00min
WAW07:00Warszawa Chopina
9 wrz
WAW02:15Warszawa Chopina
2h 10min
CRL04:25Bruksela-Charleroi

Loty KLM: Belgia – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Belgia – Polska
KLM
19 wrz
BRU11:15Bruksela Bruxelles-National
6h 55min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
26 wrz
WAW15:40Warszawa Chopina
11h 50min
1 przesiadka
BRU03:30Bruksela Bruxelles-National
KLM
18 sie
BRU11:00Bruksela Bruxelles-National
7h 10min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
24 sie
WAW15:40Warszawa Chopina
11h 50min
1 przesiadka
BRU03:30Bruksela Bruxelles-National
1 046 zł
Znajdź podobne
KLM
16 sie
BRU11:05Bruksela Bruxelles-National
3h 50min
1 przesiadka
WAW14:55Warszawa Chopina
24 sie
WAW15:40Warszawa Chopina
11h 50min
1 przesiadka
BRU03:30Bruksela Bruxelles-National
1 074 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Belgia – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Belgia – Polska, takie jak Ryanair, LOT i Wizz Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Belgia-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bruksela - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena59 zł
Loty Bruksela - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena82 zł
Loty Bruksela - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena201 zł
Loty Bruksela - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena480 zł
Loty Bruksela - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena233 zł
Loty Bruksela - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena347 zł
Loty Bruksela - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena886 zł
Loty Bruksela - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu12h 35min
Najniższa cena2 540 zł
Loty Bruksela - Lublin
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena503 zł

Loty podobne do tych na trasie Belgia – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Belgia – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Belgia – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Loty na trasie Belgia – Polska z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Po wyszukaniu ofert lotów Belgia – Polska momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Belgia – Polska, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Polska) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.