Tanie loty Zurych - Polska

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Polska-Zurych

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Zurych-Polska
Najkrótszy czas lotu1h 35minNajszybszy lot Zurych-Polska zajmuje 1h 35min.
Loty bezpośredniepon, wt, śr, czw, pt i sobBezpośrednie loty Zurych-Polska – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i Air Canada.

Jak znaleźć najtańsze loty Zurych - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Zurych – Polska?

easyJet

Brussels Airlines, Eurowings i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Zurych-Polska.

Która trasa podróży Zurych – Polska jest najtańsza?

Zurych - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Zurych - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Zurych - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Zurych - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Zurych - Polska, zmieniając zakładki
LOT
22 lis
ZRH05:15Zurych
7h 25min
1 przesiadka
WRO12:40Wrocław-Strachowice
29 lis
WRO00:30Wrocław-Strachowice
13h 40min
1 przesiadka
ZRH14:10Zurych
Kilka linii lotniczych
26 lis
ZRH15:50Zurych
17h 45min
1 przesiadka
KRK09:35Kraków Balice
29 lis
KRK01:40Kraków Balice
26h 20min
1 przesiadka
ZRH04:00Zurych
KLM
27 lis
ZRH01:30Zurych
16h 55min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
4 gru
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
9h 40min
1 przesiadka
ZRH17:25Zurych
Lufthansa
20 gru
ZRH12:30Zurych
4h 55min
1 przesiadka
POZ17:25Poznań Ławica
27 gru
POZ01:10Poznań Ławica
5h 20min
1 przesiadka
ZRH06:30Zurych
LOT
6 lut
ZRH14:55Zurych
16h 00min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice
13 lut
KRK07:55Kraków Balice
20h 40min
1 przesiadka
ZRH04:35Zurych
LOT
27 lis
ZRH05:15Zurych
7h 25min
1 przesiadka
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
4 gru
GDN00:35Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
1 przesiadka
ZRH04:35Zurych

Znajdź najtańsze oferty lotów Zurych - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Zurych – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM, LOT i SWISS.
Kilka linii lotniczych
22 lis
ZRH05:00Zurych
25h 15min
1 przesiadka
WRO06:15Wrocław-Strachowice
LOT
21 lis
ZRH14:55Zurych
2h 00min
WAW16:55Warszawa Lotnisko Chopina
KLM
22 lis
ZRH01:30Zurych
16h 55min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotu last-minute Zurych – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Zurych – Polska
LOT
31 paź
ZRH15:55Zurych
2h 00min
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina
4 lis
WAW03:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
ZRH05:35Zurych
Kilka linii lotniczych
2 lis
ZRH03:00Zurych
28h 45min
1 przesiadka
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
6 lis
WAW03:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
ZRH05:35Zurych
KLM
2 lis
ZRH15:10Zurych
18h 30min
1 przesiadka
WRO09:40Wrocław-Strachowice
6 lis
WRO10:10Wrocław-Strachowice
8h 15min
1 przesiadka
ZRH18:25Zurych
Lufthansa
29 paź
ZRH03:15Zurych
5h 15min
1 przesiadka
POZ08:30Poznań Ławica
30 lis
POZ08:20Poznań Ławica
8h 20min
1 przesiadka
ZRH16:40Zurych
SWISS
31 paź
ZRH08:10Zurych
1h 50min
WAW10:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 lis
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
ZRH07:30Zurych
SAS
1 lis
ZRH16:25Zurych
3h 30min
1 przesiadka
GDN19:55Gdańsk Rębiechowo
2 lis
GDN11:10Gdańsk Rębiechowo
4h 35min
1 przesiadka
ZRH15:45Zurych
1 118 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Zurych – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Zurych – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJet
CenaOd 221 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,1
LOT
CenaOd 305 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Brussels Airlines
CenaOd 375 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
KLM
CenaOd 499 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
SWISS
CenaOd 561 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,5
Eurowings
CenaOd 571 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,7
SAS
CenaOd 696 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1
Lufthansa
CenaOd 805 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Zurych – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Zurych – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to SWISS, LOT i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak SWISS, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Zurych-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bazylea - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena383 zł
Loty Genewa - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena419 zł
Loty Bazylea - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena434 zł
Loty Genewa - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu19h 30min
Najniższa cena458 zł
Loty Bazylea - Wrocław
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena482 zł
Loty Genewa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena513 zł
Loty Zurych - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena533 zł
Loty Genewa - Poznań
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena537 zł
Loty Genewa - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena553 zł
Loty Bazylea - Poznań
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena569 zł
Loty Zurych - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena569 zł
Loty Bazylea - Szczecin
Najkrótszy czas lotu24h 30min
Najniższa cena581 zł

Podobne loty: Zurych – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Zurych – Polska