Tanie loty na trasie Zurych – Poznań od 172 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 27.1
czw 3.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Poznań-Zurych

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Zurych-Poznań
Znaleziono najlepszą cenę2 457 złNajlepsza oferta na podróż Zurych – Poznań w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 457 zł. Najlepsza cena lotu Zurych – Poznań w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 172 zł.
Najkrótszy czas lotu4h 15minNajszybszy lot Zurych-Poznań zajmuje 4h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Zurych-Poznań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Zurych - Lotnisko Poznań Ławica.
Poznań — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Zurych - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Zurych – Poznań są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Zurych - Poznań to Czerwiec. Najdroższa pora to Kwiecień.

W który dzień tygodnia loty Zurych – Poznań są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Zurych – Poznań są najtańsze?

rano

Loty Zurych - Poznań są około 14% droższe wieczorem niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Zurych – Poznań?

LOT

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Zurych-Poznań.

Która trasa podróży Zurych – Poznań jest najtańsza?

Zurych - Poznań Ławica

Wybierz trasę Zurych - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Zurych - Poznań.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Zurych – Poznań?

39 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Zurych - Poznań to 39 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Zurych - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Zurych - Poznań, zmieniając zakładki
KLM
25 lut
ZRH01:30Zurych
7h 20min
1 przesiadka
POZ08:50Poznań Ławica
6 mar
POZ09:20Poznań Ławica
4h 05min
1 przesiadka
ZRH13:25Zurych
Lufthansa
20 lut
ZRH14:05Zurych
3h 20min
1 przesiadka
POZ17:25Poznań Ławica
27 lut
POZ01:10Poznań Ławica
3h 05min
1 przesiadka
ZRH04:15Zurych
LOT
3 lut
ZRH05:15Zurych
7h 05min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
7 lut
POZ07:50Poznań Ławica
20h 45min
1 przesiadka
ZRH04:35Zurych
Kilka linii lotniczych
6 maj
ZRH17:35Zurych
18h 20min
1 przesiadka
POZ11:55Poznań Ławica
8 maj
POZ12:30Poznań Ławica
17h 00min
1 przesiadka
ZRH05:30Zurych
Austrian Airlines
25 maj
ZRH13:50Zurych
5h 50min
2 przesiadki
POZ19:40Poznań Ławica
29 maj
POZ09:05Poznań Ławica
8h 15min
2 przesiadki
ZRH17:20Zurych
1 019 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 lut
ZRH12:30Zurych
4h 55min
1 przesiadka
POZ17:25Poznań Ławica
20 lut
POZ01:10Poznań Ławica
6h 25min
1 przesiadka
ZRH07:35Zurych

Znajdź najtańsze oferty lotów Zurych - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Zurych – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i LOT.
Kilka linii lotniczych
19 mar
ZRH05:20Zurych
14h 10min
1 przesiadka
POZ19:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
2 lut
ZRH15:15Zurych
20h 15min
1 przesiadka
POZ11:30Poznań Ławica
KLM
5 lut
ZRH12:30Zurych
20h 20min
1 przesiadka
POZ08:50Poznań Ławica

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Zurych – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Zurych – Poznań
Lufthansa
28 sty
ZRH02:20Zurych
5h 20min
1 przesiadka
POZ07:40Poznań Ławica
14 lut
POZ01:10Poznań Ławica
3h 05min
1 przesiadka
ZRH04:15Zurych
Austrian Airlines
28 sty
ZRH14:55Zurych
16h 45min
2 przesiadki
POZ07:40Poznań Ławica
15 lut
POZ08:20Poznań Ławica
5h 50min
2 przesiadki
ZRH14:10Zurych
1 083 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
ZRH06:10Zurych
47h 25min
3 przesiadki
POZ05:35Poznań Ławica
30 sty
POZ16:50Poznań Ławica
24h 30min
3 przesiadki
ZRH17:20Zurych
1 099 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 sty
ZRH02:20Zurych
5h 20min
1 przesiadka
POZ07:40Poznań Ławica
30 sty
POZ09:35Poznań Ławica
4h 35min
1 przesiadka
ZRH14:10Zurych
Lufthansa
28 sty
ZRH02:20Zurych
5h 20min
1 przesiadka
POZ07:40Poznań Ławica
16 lut
POZ01:10Poznań Ławica
7h 45min
2 przesiadki
ZRH08:55Zurych
Lufthansa
28 sty
ZRH02:20Zurych
5h 20min
1 przesiadka
POZ07:40Poznań Ławica
30 sty
POZ01:20Poznań Ławica
9h 45min
2 przesiadki
ZRH11:05Zurych

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Zurych – Poznań

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Zurych – Poznań z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 702 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 818 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Lufthansa: Zurych – Poznań

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Zurych – Poznań
Lufthansa
20 lut
ZRH14:05Zurych
3h 20min
1 przesiadka
POZ17:25Poznań Ławica
27 lut
POZ01:10Poznań Ławica
3h 05min
1 przesiadka
ZRH04:15Zurych
Lufthansa
18 lut
ZRH12:30Zurych
4h 55min
1 przesiadka
POZ17:25Poznań Ławica
20 lut
POZ01:10Poznań Ławica
6h 25min
1 przesiadka
ZRH07:35Zurych
Lufthansa
25 maj
ZRH15:25Zurych
4h 15min
1 przesiadka
POZ19:40Poznań Ławica
29 maj
POZ02:05Poznań Ławica
4h 05min
1 przesiadka
ZRH06:10Zurych

Loty LOT: Zurych – Poznań

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Zurych – Poznań
LOT
3 lut
ZRH05:15Zurych
7h 05min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
7 lut
POZ07:50Poznań Ławica
20h 45min
1 przesiadka
ZRH04:35Zurych
LOT
24 lut
ZRH05:15Zurych
7h 05min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
25 lut
POZ00:35Poznań Ławica
13h 35min
1 przesiadka
ZRH14:10Zurych
LOT
8 lut
ZRH05:15Zurych
7h 05min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
12 lut
POZ00:35Poznań Ławica
4h 00min
1 przesiadka
ZRH04:35Zurych
1 518 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Zurych – Poznań Ławica oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Zurych – Poznań Ławica, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Zurych – Poznań Ławica – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Zurych i Poznań Ławica dzieli dystans 819,4 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 3h 20min.


Alternatywne trasy Zurych-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Zurych - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena372 zł
Loty Genewa - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena344 zł
Loty Zurych - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena431 zł
Loty Genewa - Kraków
Najkrótszy czas lotu9h 10min
Najniższa cena320 zł
Loty Zurych - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena703 zł
Loty Zurych - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena463 zł
Loty Zurych - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena439 zł
Loty Bazylea - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena288 zł
Loty Bazylea - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena431 zł
Loty Zurych - Katowice
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena515 zł
Loty Bazylea - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena376 zł
Loty Bazylea - Katowice
Najkrótszy czas lotu21h 30min
Najniższa cena388 zł

Loty podobne do tych na trasie Zurych – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Zurych – Poznań