Cheap flights z Zielona Góra do Ameryki Północnej from 2 834 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Ameryka Północna-Zielona Góra

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Zielona Góra-Ameryka Północna

Najkrótszy czas lotu

12h 55min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Zielona Góra-Ameryka Północna zajmuje 12h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Zielona Góra-Ameryka Północna. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Zielona Góra - Lotnisko Honolulu, Lotnisko Zielona Góra - Lotnisko Nowy Jork-JFK i Lotnisko Zielona Góra - Lotnisko Newark-Liberty.

Jak znaleźć najtańsze loty Zielona Góra - Ameryka Północna?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Zielona Góra – Ameryka Północna?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Zielona Góra-Ameryka Północna.

Która trasa podróży Zielona Góra – Ameryka Północna jest najtańsza?

Zielona Góra - Nowy Jork-JFK

Wybierz trasę Zielona Góra - Nowy Jork-JFK, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Zielona Góra - Ameryka Północna.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Zielona Góra - Ameryka Północna

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Zielona Góra - Ameryka Północna, zmieniając zakładki
LOT
18 paź
IEG04:35Zielona Góra
18h 20min
1 przesiadka
EWR22:55Newark-Liberty
25 paź
EWR18:55Newark-Liberty
16h 05min
1 przesiadka
IEG11:00Zielona Góra
2 834 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 sie
IEG04:35Zielona Góra
38h 25min
2 przesiadki
JFK19:00Nowy Jork-JFK
4 wrz
JFK15:10Nowy Jork-JFK
19h 50min
2 przesiadki
IEG11:00Zielona Góra
4 068 zł
Znajdź podobne
LOT
18 paź
IEG04:35Zielona Góra
13h 05min
1 przesiadka
JFK17:40Nowy Jork-JFK
25 paź
JFK18:05Nowy Jork-JFK
16h 55min
1 przesiadka
IEG11:00Zielona Góra
2 834 zł
Znajdź podobne
LOT
17 paź
IEG04:35Zielona Góra
15h 15min
2 przesiadki
EWR19:50Newark-Liberty
25 paź
EWR18:55Newark-Liberty
16h 05min
1 przesiadka
IEG11:00Zielona Góra
2 866 zł
Znajdź podobne
LOT
8 wrz
IEG05:35Zielona Góra
35h 55min
2 przesiadki
JFK17:30Nowy Jork-JFK
15 wrz
JFK18:05Nowy Jork-JFK
16h 55min
1 przesiadka
IEG11:00Zielona Góra
2 889 zł
Znajdź podobne
LOT
8 wrz
IEG05:35Zielona Góra
35h 55min
2 przesiadki
JFK17:30Nowy Jork-JFK
15 wrz
JFK13:30Nowy Jork-JFK
21h 30min
2 przesiadki
IEG11:00Zielona Góra
2 970 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Zielona Góra - Ameryka Północna w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Zielona Góra – Ameryka Północna w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
LOT
18 paź
IEG04:35Zielona Góra
18h 20min
1 przesiadka
EWR22:55Newark-Liberty
3 088 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 paź
IEG04:35Zielona Góra
22h 10min
2 przesiadki
EWR02:45Newark-Liberty
4 598 zł
Znajdź podobne
LOT
17 paź
IEG04:35Zielona Góra
17h 30min
1 przesiadka
JFK22:05Nowy Jork-JFK
3 088 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Zielona Góra – Ameryka Północna

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Zielona Góra – Ameryka Północna
Kilka linii lotniczych
19 sie
IEG17:30Zielona Góra
25h 30min
2 przesiadki
JFK19:00Nowy Jork-JFK
20 sie
JFK18:30Nowy Jork-JFK
40h 30min
2 przesiadki
IEG11:00Zielona Góra
5 174 zł
Znajdź podobne
LOT
22 sie
IEG04:35Zielona Góra
12h 55min
1 przesiadka
JFK17:30Nowy Jork-JFK
30 sie
JFK18:05Nowy Jork-JFK
11h 00min
1 przesiadka
IEG05:05Zielona Góra
6 843 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
IEG04:35Zielona Góra
38h 25min
2 przesiadki
JFK19:00Nowy Jork-JFK
19 sie
JFK15:05Nowy Jork-JFK
38h 20min
2 przesiadki
IEG05:25Zielona Góra
5 260 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 sie
IEG05:35Zielona Góra
35h 05min
2 przesiadki
JFK16:40Nowy Jork-JFK
19 sie
JFK15:05Nowy Jork-JFK
38h 20min
2 przesiadki
IEG05:25Zielona Góra
5 836 zł
Znajdź podobne
LOT
19 sie
IEG04:35Zielona Góra
15h 15min
1 przesiadka
EWR19:50Newark-Liberty
20 sie
EWR15:50Newark-Liberty
13h 35min
1 przesiadka
IEG05:25Zielona Góra
8 339 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 sie
IEG04:35Zielona Góra
19h 25min
2 przesiadki
JFK00:00Nowy Jork-JFK
20 sie
JFK18:05Nowy Jork-JFK
11h 20min
1 przesiadka
IEG05:25Zielona Góra
6 993 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Zielona Góra – Ameryka Północna

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Zielona Góra – Ameryka Północna z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 1 853 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty LOT: Zielona Góra – Ameryka Północna

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Zielona Góra – Ameryka Północna
LOT
18 paź
IEG04:35Zielona Góra
13h 05min
1 przesiadka
JFK17:40Nowy Jork-JFK
25 paź
JFK18:05Nowy Jork-JFK
16h 55min
1 przesiadka
IEG11:00Zielona Góra
2 834 zł
Znajdź podobne
LOT
17 paź
IEG04:35Zielona Góra
15h 15min
2 przesiadki
EWR19:50Newark-Liberty
25 paź
EWR18:55Newark-Liberty
16h 05min
1 przesiadka
IEG11:00Zielona Góra
2 866 zł
Znajdź podobne
LOT
8 wrz
IEG05:35Zielona Góra
35h 55min
2 przesiadki
JFK17:30Nowy Jork-JFK
15 wrz
JFK18:05Nowy Jork-JFK
16h 55min
1 przesiadka
IEG11:00Zielona Góra
2 889 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Zielona Góra-Ameryka Północna

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Chicago
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena1 301 zł
Loty Warszawa - Miami
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena1 859 zł
Loty Warszawa - Toronto
Najkrótszy czas lotu9h 10min
Najniższa cena2 258 zł
Loty Kraków - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena1 859 zł
Loty Warszawa - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena2 666 zł
Loty Warszawa - Cancún
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena2 662 zł
Loty Warszawa - Honolulu
Najkrótszy czas lotu23h 57min
Najniższa cena3 279 zł
Loty Kraków - Chicago
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena2 131 zł
Loty Warszawa - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena1 787 zł
Loty Warszawa - Vancouver
Najkrótszy czas lotu21h 10min
Najniższa cena3 034 zł
Loty Warszawa - Meksyk
Najkrótszy czas lotu18h 26min
Najniższa cena3 111 zł
Loty Warszawa - San Francisco
Najkrótszy czas lotu13h 20min
Najniższa cena2 712 zł

Loty podobne do tych na trasie Zielona Góra – Ameryka Północna

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Zielona Góra – Ameryka Północna

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Zielona Góra – Ameryka Północna według Twoich preferencji.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Zielona Góra – Ameryka Północna, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Zielona Góra – Ameryka Północna, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Zielona Góra – Ameryka Północna można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.