Tanie loty Werona - Polska od 95 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Polska-Werona

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Werona-Polska
Najkrótszy czas lotu3h 40minNajszybszy lot Werona-Polska zajmuje 3h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Werona-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Werona - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Werona - Lotnisko Wrocław-Strachowice i Lotnisko Werona - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Werona - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Werona – Polska jest najtańsza?

Werona - Kraków Balice

Wybierz trasę Werona - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Werona - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Werona - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Werona - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
30 lis
VRN12:55Werona
16h 55min
1 przesiadka
KRK05:50Kraków Balice
3 gru
KRK09:55Kraków Balice
19h 10min
1 przesiadka
VRN05:05Werona
Kilka linii lotniczych
12 lis
VRN17:00Werona
23h 15min
2 przesiadki
KRK16:15Kraków Balice
14 lis
KRK17:45Kraków Balice
13h 35min
1 przesiadka
VRN07:20Werona
Ryanair
30 lis
VRN12:55Werona
23h 40min
2 przesiadki
KRK12:35Kraków Balice
3 gru
KRK09:55Kraków Balice
19h 10min
1 przesiadka
VRN05:05Werona
Kilka linii lotniczych
30 lis
VRN12:55Werona
23h 40min
2 przesiadki
KRK12:35Kraków Balice
3 gru
KRK06:25Kraków Balice
34h 05min
2 przesiadki
VRN16:30Werona
Kilka linii lotniczych
12 lis
VRN17:00Werona
23h 15min
2 przesiadki
KRK16:15Kraków Balice
14 lis
KRK01:45Kraków Balice
29h 35min
2 przesiadki
VRN07:20Werona
Lufthansa
23 gru
VRN12:30Werona
23h 35min
1 przesiadka
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
31 gru
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
3h 40min
1 przesiadka
VRN11:55Werona

Znajdź najtańsze oferty lotów Werona - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Werona – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
10 lis
VRN07:30Werona
9h 30min
1 przesiadka
KRK17:00Kraków Balice
Ryanair
10 lis
VRN13:25Werona
28h 40min
2 przesiadki
KRK18:05Kraków Balice
Ryanair
2 lis
VRN08:45Werona
34h 30min
2 przesiadki
KRK19:15Kraków Balice

Znajdź oferty lotu last-minute Werona – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Werona – Polska
Kilka linii lotniczych
31 paź
VRN04:35Werona
12h 15min
1 przesiadka
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina
14 lis
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
34h 45min
2 przesiadki
VRN16:45Werona
Lufthansa
2 lis
VRN13:30Werona
5h 10min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Lotnisko Chopina
14 lis
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
3h 40min
1 przesiadka
VRN11:55Werona
Ryanair
31 paź
VRN11:15Werona
8h 44min
1 przesiadka
WMI19:59Warszawa Modlin
1 lis
WMI16:40Warszawa Modlin
15h 40min
1 przesiadka
VRN08:20Werona
1 165 zł
Znajdź podobne
KLM
31 paź
VRN17:30Werona
18h 40min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
15 lis
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
9h 15min
1 przesiadka
VRN10:20Werona
1 216 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 lis
VRN13:30Werona
5h 10min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Lotnisko Chopina
17 lis
WAW09:45Warszawa Lotnisko Chopina
6h 55min
1 przesiadka
VRN16:40Werona
Kilka linii lotniczych
31 paź
VRN16:30Werona
22h 50min
2 przesiadki
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
14 lis
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
39h 05min
3 przesiadki
VRN16:45Werona

Alternatywne trasy Werona-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wenecja - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena75 zł
Loty Wenecja - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena134 zł
Loty Werona - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena288 zł
Loty Werona - Katowice
Najkrótszy czas lotu14h 55min
Najniższa cena430 zł
Loty Werona - Wrocław
Najkrótszy czas lotu26h 25min
Najniższa cena438 zł
Loty Wenecja - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu24h 05min
Najniższa cena537 zł
Loty Wenecja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu33h 15min
Najniższa cena549 zł

Podobne loty: Werona – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Werona – Polska