Tanie loty na trasie Uzbekistan – Polska od 868 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Uzbekistan

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Uzbekistan-Polska
Najkrótszy czas lotu12h 20minNajszybszy lot Uzbekistan-Polska zajmuje 12h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Uzbekistan-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Taszkent - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Taszkent - Lotnisko Wrocław-Strachowice i Lotnisko Samarkanda - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Uzbekistan - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Uzbekistan – Polska?

Aeroflot

Aeroflot to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Uzbekistan-Polska.

Która trasa podróży Uzbekistan – Polska jest najtańsza?

Taszkent - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Taszkent - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Uzbekistan - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Uzbekistan - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Uzbekistan - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
2 mar
TAS21:00Taszkent
12h 15min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
18 mar
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
14h 10min
1 przesiadka
TAS16:50Taszkent
1 551 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 mar
TAS21:00Taszkent
12h 15min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
20 mar
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
15h 50min
1 przesiadka
TAS18:30Taszkent
1 571 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 mar
TAS21:00Taszkent
12h 15min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
16 mar
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
14h 00min
1 przesiadka
TAS16:40Taszkent
1 583 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 mar
TAS21:00Taszkent
12h 15min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
16 mar
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
11h 30min
2 przesiadki
TAS18:30Taszkent
1 731 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 mar
TAS21:00Taszkent
12h 15min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
17 mar
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
2 przesiadki
TAS22:35Taszkent
1 824 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 mar
TAS21:00Taszkent
12h 15min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
2 przesiadki
TAS22:35Taszkent
1 840 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Uzbekistan - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Uzbekistan – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez flydubai.
Kilka linii lotniczych
27 lut
TAS10:25Taszkent
20h 50min
2 przesiadki
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
flydubai
7 lut
TAS23:00Taszkent
19h 55min
1 przesiadka
WAW18:55Warszawa Lotnisko Chopina
1 510 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
TAS21:00Taszkent
12h 15min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Uzbekistan – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Uzbekistan – Polska
Kilka linii lotniczych
2 lut
TAS21:00Taszkent
21h 35min
1 przesiadka
WAW18:35Warszawa Lotnisko Chopina
19 lut
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
22h 25min
2 przesiadki
TAS03:50Taszkent
2 679 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
TAS21:00Taszkent
21h 35min
1 przesiadka
WAW18:35Warszawa Lotnisko Chopina
19 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
18h 50min
1 przesiadka
TAS23:05Taszkent
3 077 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lut
TAS02:40Taszkent
15h 30min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
19 lut
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
11h 10min
1 przesiadka
TAS22:50Taszkent
3 174 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lut
TAS04:45Taszkent
37h 50min
2 przesiadki
WAW18:35Warszawa Lotnisko Chopina
19 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
18h 50min
1 przesiadka
TAS23:05Taszkent
3 419 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lut
TAS04:45Taszkent
52h 55min
3 przesiadki
WAW09:40Warszawa Lotnisko Chopina
19 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
18h 50min
1 przesiadka
TAS23:05Taszkent
3 997 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
TAS22:40Taszkent
8h 35min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
19 lut
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
38h 45min
3 przesiadki
TAS01:20Taszkent
7 837 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Uzbekistan – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Uzbekistan – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Aeroflot
CenaOd 2 174 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Uzbekistan – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Uzbekistan – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Aeroflot i Turkish Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Aeroflot, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Uzbekistan-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Taszkent - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena2 579 zł

Loty podobne do tych na trasie Uzbekistan – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Uzbekistan – Polska