Loty Europa Włochy Kalabria Lamezia Terme Kraków - Lamezia Terme

Loty Kraków-Lamezia Terme

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Lamezia Terme

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Lamezia Terme, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
29 wrz
KRK
12:50
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
15:00
SUF
Lotnisko Lamezia Terme
Ryanair
06 paź
SUF
10:15
Lotnisko Lamezia Terme
2h 10min
12:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
321 PLN
Ryanair
Ryanair
26 wrz
KRK
13:30
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
15:40
SUF
Lotnisko Lamezia Terme
Ryanair
03 paź
SUF
10:50
Lotnisko Lamezia Terme
2h 10min
13:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
344 PLN
Ryanair
Ryanair
30 sie
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
7h 35min
1 przesiadka
15:35
SUF
Lotnisko Lamezia Terme
Ryanair
01 wrz
SUF
10:15
Lotnisko Lamezia Terme
2h 10min
12:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
392 PLN
Ryanair
Ryanair
29 wrz
KRK
12:50
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
15:00
SUF
Lotnisko Lamezia Terme
Ryanair
06 paź
SUF
10:15
Lotnisko Lamezia Terme
2h 10min
12:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
321 PLN
Ryanair
Ryanair
26 wrz
KRK
13:30
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
15:40
SUF
Lotnisko Lamezia Terme
Ryanair
03 paź
SUF
10:50
Lotnisko Lamezia Terme
2h 10min
13:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
344 PLN
Ryanair
Ryanair
15 sie
KRK
13:30
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
15:40
SUF
Lotnisko Lamezia Terme
Ryanair
22 sie
SUF
10:50
Lotnisko Lamezia Terme
2h 10min
13:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
426 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Lamezia Terme?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
czwartek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
rano
Loty Kraków - Lamezia Terme są około 190% droższe wieczorem niż rano.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, easyJet i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Lamezia Terme.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Lamezia Terme
Wybierz trasę Kraków Balice - Lamezia Terme, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Lamezia Terme.
KRK
Kraków Balice
SUF
Lamezia Terme
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
18 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Lamezia Terme to 18 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Lamezia Terme-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Lamezia Terme
Najkrótszy czas lotu
2 godz. 10 min
Najszybszy lot Kraków-Lamezia Terme zajmuje 2 godz. 10 min.
Loty bezpośrednie
Cz i Nd
Bezpośrednie loty Kraków-Lamezia Terme – czwartek i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Lamezia Terme
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Lamezia Terme: Lamezia Terme (SUF)

Alternatywne trasy Kraków-Lamezia Terme

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Katania
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
299 PLN
Rzeszów - Katania
Najkrótszy czas lotu
27h 30min
Najniższa cena
949 PLN
Katowice - Katania
Najkrótszy czas lotu
2h 35min
Najniższa cena
321 PLN
Katowice - Lamezia Terme
Najkrótszy czas lotu
2h 15min
Najniższa cena
953 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Lamezia Terme - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Lamezia Terme to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Kalabria Lamezia Terme Kraków - Lamezia Terme