Tanie loty na trasie Szanghaj – Polska od 4 105 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.6
czw 9.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Szanghaj

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szanghaj-Polska

Najkrótszy czas lotu

16h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Szanghaj-Polska zajmuje 16h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Szanghaj-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Szanghaj Hongqiao - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, Lotnisko Szanghaj Hongqiao - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Szanghaj Hongqiao - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Jak znaleźć najtańsze loty Szanghaj - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Szanghaj – Polska?

Aeroflot

Aeroflot to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Szanghaj-Polska.

Która trasa podróży Szanghaj – Polska jest najtańsza?

Szanghaj Hongqiao - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Szanghaj Hongqiao - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szanghaj - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szanghaj - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szanghaj - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
3 lip
PVG04:25Szanghaj Pu Dong
43h 40min
2 przesiadki
WAW00:05Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
27h 25min
1 przesiadka
PVG11:45Szanghaj Pu Dong
26 714 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lip
PVG20:40Szanghaj Pu Dong
23h 05min
2 przesiadki
WAW19:45Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
27h 25min
1 przesiadka
PVG11:45Szanghaj Pu Dong
27 508 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lip
PVG20:40Szanghaj Pu Dong
16h 55min
1 przesiadka
WAW13:35Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
27h 25min
1 przesiadka
PVG11:45Szanghaj Pu Dong
30 135 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lip
PVG19:00Szanghaj Pu Dong
17h 40min
1 przesiadka
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
27h 25min
1 przesiadka
PVG11:45Szanghaj Pu Dong
30 622 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lip
PVG19:00Szanghaj Pu Dong
21h 15min
1 przesiadka
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
62h 50min
3 przesiadki
PVG20:40Szanghaj Pu Dong
52 752 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lip
PVG20:40Szanghaj Pu Dong
21h 45min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
62h 50min
3 przesiadki
PVG20:40Szanghaj Pu Dong
54 140 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Szanghaj - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Szanghaj – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines, Etihad Airways i KLM.
KLM
29 cze
PVG16:20Szanghaj Pu Dong
32h 35min
2 przesiadki
KRK00:55Kraków Balice
4 105 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 cze
PVG17:45Szanghaj Pu Dong
19h 55min
2 przesiadki
KRK13:40Kraków Balice
4 353 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
5 lip
PVG19:15Szanghaj Pu Dong
40h 55min
2 przesiadki
KRK12:10Kraków Balice
4 827 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Szanghaj – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Szanghaj – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
AeroflotCenaOd 2 560 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Aeroflot

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Szanghaj – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Szanghaj – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Aeroflot, Air China i SWISS. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Aeroflot, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Szanghaj-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Szanghaj - Warszawa
Najkrótszy czas lotu57h 30min
Najniższa cena6 868 zł
Loty Szanghaj - Kraków
Najkrótszy czas lotu41h 50min
Najniższa cena15 522 zł

Loty podobne do tych na trasie Szanghaj – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Szanghaj – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Szanghaj – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Szanghaj – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Szanghaj – Polska.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Szanghaj – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.