Loty Europa Polska Kraków Katania - Kraków

Tanie loty Katania - Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Kraków-Katania

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katania-Kraków
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 25 min Najszybszy lot Katania-Kraków zajmuje 2 godz. 25 min.
Loty bezpośrednie Pn, Wt, Pt i So Bezpośrednie loty Katania-Kraków – poniedziałek, wtorek, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair i Wizz Air..
Lotniska - Kraków 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Katania-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Katania - Kraków to styczeń. Najdroższa pora to sierpień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
po południu
Loty Katania - Kraków są około 54% droższe rano niż po południu.
Które połączenie jest najtańsze?
Katania Fontanarossa - Kraków Balice
Wybierz trasę Katania Fontanarossa - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katania - Kraków.
CTA
Katania Fontanarossa
KRK
Kraków Balice
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
55 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Katania - Kraków to 55 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Katania - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katania - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
20 mar
20:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
KRK
22:50
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
23 mar
17:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
CTA
20:10
Lotnisko Katania Fontanarossa
197 zł
Ryanair
Ryanair
20 mar
20:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
KRK
22:50
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
23 mar
17:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
CTA
20:10
Lotnisko Katania Fontanarossa
213 zł
Ryanair
Ryanair
13 mar
20:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
KRK
22:50
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
16 mar
06:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 30min
CTA
09:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
228 zł
Wizz Air
Wizz Air
31 mar
11:10
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
KRK
13:35
Lotnisko Kraków Balice
Wizz Air
03 kwi
17:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 20min
CTA
19:35
Lotnisko Katania Fontanarossa
302 zł
Ryanair
Ryanair
03 kwi
20:00
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
KRK
22:25
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
06 kwi
18:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 20min
CTA
21:10
Lotnisko Katania Fontanarossa
236 zł
Wizz Air
Wizz Air
31 mar
11:10
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
KRK
13:35
Lotnisko Kraków Balice
Wizz Air
03 kwi
17:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 20min
CTA
19:35
Lotnisko Katania Fontanarossa
314 zł

Alternatywne trasy Katania-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Katania - Katowice
Najkrótszy czas lotu
2h 25min
Najniższa cena
244 zł

Katania - loty do:

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do: Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Katania - Kraków