Loty Europa Polska Katowice Katania - Katowice

Tanie loty Katania - Katowice

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katania - Katowice

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katania - Katowice, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
13 gru
CTA
17:25
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 30min
19:55
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
15 gru
KTW
11:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
14:20
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
248 PLN
Wizz Air
Wizz Air
13 gru
CTA
17:25
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 30min
19:55
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
15 gru
KTW
11:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
14:20
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
260 PLN
Wizz Air
Wizz Air
22 lis
CTA
17:25
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 30min
19:55
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
25 lis
KTW
14:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 30min
16:45
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
338 PLN
Wizz Air
Wizz Air
22 lis
CTA
17:25
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 30min
19:55
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
25 lis
KTW
14:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 30min
16:45
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
338 PLN
Wizz Air
Wizz Air
17 sty
CTA
17:25
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 30min
19:55
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
20 sty
KTW
14:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 30min
16:45
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
338 PLN
Wizz Air
Wizz Air
06 gru
CTA
17:25
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 30min
19:55
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
09 gru
KTW
14:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 30min
16:45
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
380 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Katania-Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
listopad
Najtańsza pora roku na lot Katania - Katowice to listopad. Najdroższa pora to lipiec.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Katowice?
rano
Loty Katania - Katowice są około 19% droższe w południe niż rano.
Które połączenie jest najtańsze?
Katania Fontanarossa - Katowice-Pyrzowice
Wybierz trasę Katania Fontanarossa - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katania - Katowice.
CTA
Katania Fontanarossa
KTW
Katowice-Pyrzowice

Informacje o trasie Katowice-Katania

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katania-Katowice
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 30 min Najszybszy lot Katania-Katowice zajmuje 2 godz. 30 min.
Loty bezpośrednie Pn i Pt Bezpośrednie loty Katania-Katowice – poniedziałek i piątek. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Katowice 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Alternatywne trasy Katania-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Katania - Kraków
Najkrótszy czas lotu
2h 25min
Najniższa cena
163 PLN
Palermo - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
4h 55min
Najniższa cena
722 PLN

Katania - loty do:

Katowice - loty z:

*Ceny lotów do: Katowice to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Katowice Katania - Katowice