Tanie loty na trasie Billund – Poznań od 87 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Poznań-Billund

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Billund-Poznań
Znaleziono najlepszą cenę928 złNajlepsza oferta na podróż Billund – Poznań w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 928 zł. Najlepsza cena lotu Billund – Poznań w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 87 zł.
Najkrótszy czas lotu4h 25minNajszybszy lot Billund-Poznań zajmuje 4h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Billund-Poznań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Billund - Lotnisko Poznań Ławica.
Poznań — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Billund - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Billund – Poznań są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Billund - Poznań to Kwiecień. Najdroższa pora to Styczeń.

W który dzień tygodnia loty Billund – Poznań są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Billund – Poznań są najtańsze?

wieczorem

Loty Billund - Poznań są około 75% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Billund – Poznań?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Billund-Poznań.

Która trasa podróży Billund – Poznań jest najtańsza?

Billund - Poznań Ławica

Wybierz trasę Billund - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Billund - Poznań.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Billund – Poznań?

53 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Billund - Poznań to 53 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Billund - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Billund - Poznań, zmieniając zakładki
Ryanair
5 lut
BLL05:50Billund
12h 40min
1 przesiadka
POZ18:30Poznań Ławica
6 lut
POZ02:05Poznań Ławica
27h 00min
1 przesiadka
BLL05:05Billund
Kilka linii lotniczych
5 lut
BLL05:50Billund
12h 40min
1 przesiadka
POZ18:30Poznań Ławica
6 lut
POZ05:25Poznań Ławica
23h 40min
2 przesiadki
BLL05:05Billund
KLM
10 lut
BLL13:40Billund
19h 10min
1 przesiadka
POZ08:50Poznań Ławica
13 lut
POZ09:20Poznań Ławica
19h 20min
1 przesiadka
BLL04:40Billund
Kilka linii lotniczych
5 lut
BLL03:35Billund
8h 45min
2 przesiadki
POZ12:20Poznań Ławica
6 lut
POZ05:25Poznań Ławica
23h 40min
2 przesiadki
BLL05:05Billund
Lufthansa
10 lut
BLL09:10Billund
8h 20min
1 przesiadka
POZ17:30Poznań Ławica
22 lut
POZ09:35Poznań Ławica
6h 50min
1 przesiadka
BLL16:25Billund
Kilka linii lotniczych
10 lut
BLL16:25Billund
26h 50min
2 przesiadki
POZ19:15Poznań Ławica
13 lut
POZ02:05Poznań Ławica
27h 00min
1 przesiadka
BLL05:05Billund

Znajdź najtańsze oferty lotów Billund - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Billund – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
7 kwi
BLL11:00Billund
1h 15min
POZ12:15Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
7 kwi
BLL11:25Billund
19h 10min
2 przesiadki
POZ06:35Poznań Ławica
LOT
28 sty
BLL14:50Billund
4h 25min
1 przesiadka
POZ19:15Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Billund – Poznań

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Billund – Poznań z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 90 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8

Loty Ryanair: Billund – Poznań

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Billund – Poznań
Ryanair
5 lut
BLL05:50Billund
12h 40min
1 przesiadka
POZ18:30Poznań Ławica
6 lut
POZ02:05Poznań Ławica
27h 00min
1 przesiadka
BLL05:05Billund
Ryanair
12 lut
BLL05:50Billund
12h 40min
1 przesiadka
POZ18:30Poznań Ławica
13 lut
POZ02:05Poznań Ławica
27h 00min
1 przesiadka
BLL05:05Billund
Ryanair
12 lut
BLL03:35Billund
8h 45min
2 przesiadki
POZ12:20Poznań Ławica
13 lut
POZ02:05Poznań Ławica
15h 45min
1 przesiadka
BLL17:50Billund

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Billund – Poznań Ławica oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Billund – Poznań Ławica, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Billund – Poznań Ławica – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Billund – Poznań Ławica – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 628,6 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 7h 50min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Billund-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kopenhaga - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena143 zł
Loty Billund - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena44 zł
Loty Kopenhaga - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena242 zł
Loty Kopenhaga - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena56 zł
Loty Billund - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena155 zł
Loty Billund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena40 zł
Loty Aalborg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 45min
Najniższa cena520 zł
Loty Kopenhaga - Wrocław
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena325 zł
Loty Aarhus - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena71 zł
Loty Kopenhaga - Katowice
Najkrótszy czas lotu10h 25min
Najniższa cena254 zł
Loty Aarhus - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena444 zł
Loty Aarhus - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena325 zł

Loty podobne do tych na trasie Billund – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Billund – Poznań