Cheap flights z Serbii do Polski from 175 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 15.8
pon. 22.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Serbia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Serbia-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 40min

Loty bezpośrednie

pt.
Najszybszy lot Serbia-Polska zajmuje 1h 40min.
Bezpośrednie loty Serbia-Polska – piątek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Serbia - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Serbia – Polska?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Serbia-Polska.

Która trasa podróży Serbia – Polska jest najtańsza?

Belgrad Nikola Tesla - Kraków Balice

Wybierz trasę Belgrad Nikola Tesla - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Serbia - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Serbia - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Serbia - Polska, zmieniając zakładki
Wizz Air
8 paź
BEG03:15Belgrad Nikola Tesla
9h 10min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice
11 paź
KRK02:40Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
BEG08:30Belgrad Nikola Tesla
Kilka linii lotniczych
9 paź
BEG03:15Belgrad Nikola Tesla
9h 40min
1 przesiadka
KRK12:55Kraków Balice
11 paź
KRK02:40Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
BEG08:30Belgrad Nikola Tesla
LOT
1 gru
BEG11:55Belgrad Nikola Tesla
1h 40min
WAW13:35Warszawa Chopina
15 gru
WAW09:35Warszawa Chopina
1h 45min
BEG11:20Belgrad Nikola Tesla
KLM
7 lis
BEG07:30Belgrad Nikola Tesla
27h 40min
1 przesiadka
WAW11:10Warszawa Chopina
13 lis
WAW11:50Warszawa Chopina
6h 05min
1 przesiadka
BEG17:55Belgrad Nikola Tesla
Lufthansa
14 wrz
BEG13:20Belgrad Nikola Tesla
6h 00min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
23 wrz
KRK02:00Kraków Balice
10h 35min
1 przesiadka
BEG12:35Belgrad Nikola Tesla
Austrian Airlines
3 wrz
BEG03:00Belgrad Nikola Tesla
16h 25min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
20 wrz
KRK03:25Kraków Balice
10h 30min
1 przesiadka
BEG13:55Belgrad Nikola Tesla

Znajdź najtańsze oferty lotów Serbia - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Serbia – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
29 wrz
INI05:35Nisz
10h 35min
1 przesiadka
KRK16:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
3 wrz
BEG14:30Belgrad Nikola Tesla
23h 55min
1 przesiadka
WMI14:25Warszawa Modlin
Wizz Air
7 wrz
BEG02:10Belgrad Nikola Tesla
10h 55min
1 przesiadka
WAW13:05Warszawa Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Serbia – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Serbia – Polska
Kilka linii lotniczych
19 sie
BEG13:20Belgrad Nikola Tesla
6h 00min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
22 sie
KRK10:30Kraków Balice
9h 00min
1 przesiadka
BEG19:30Belgrad Nikola Tesla
Austrian Airlines
18 sie
BEG07:05Belgrad Nikola Tesla
11h 35min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Chopina
20 sie
WAW02:50Warszawa Chopina
3h 30min
1 przesiadka
BEG06:20Belgrad Nikola Tesla
1 201 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 sie
BEG10:20Belgrad Nikola Tesla
9h 25min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
23 sie
KRK02:00Kraków Balice
6h 25min
1 przesiadka
BEG08:25Belgrad Nikola Tesla
1 435 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 sie
BEG13:20Belgrad Nikola Tesla
4h 30min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Chopina
20 sie
WAW15:20Warszawa Chopina
4h 10min
1 przesiadka
BEG19:30Belgrad Nikola Tesla
1 196 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
18 sie
BEG03:00Belgrad Nikola Tesla
7h 15min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Chopina
20 sie
WAW15:20Warszawa Chopina
4h 10min
1 przesiadka
BEG19:30Belgrad Nikola Tesla
1 242 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 sie
BEG13:20Belgrad Nikola Tesla
6h 25min
2 przesiadki
KRK19:45Kraków Balice
22 sie
KRK03:25Kraków Balice
10h 30min
1 przesiadka
BEG13:55Belgrad Nikola Tesla
1 307 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Serbia – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Serbia – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 522 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty LOT: Serbia – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Serbia – Polska
LOT
1 gru
BEG11:55Belgrad Nikola Tesla
1h 40min
WAW13:35Warszawa Chopina
15 gru
WAW09:35Warszawa Chopina
1h 45min
BEG11:20Belgrad Nikola Tesla
LOT
7 lis
BEG09:05Belgrad Nikola Tesla
1h 40min
WAW10:45Warszawa Chopina
13 lis
WAW06:45Warszawa Chopina
1h 45min
BEG08:30Belgrad Nikola Tesla
LOT
7 paź
BEG13:20Belgrad Nikola Tesla
21h 05min
1 przesiadka
KRK10:25Kraków Balice
10 paź
KRK17:25Kraków Balice
16h 00min
1 przesiadka
BEG09:25Belgrad Nikola Tesla

Loty Austrian Airlines: Serbia – Polska

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Serbia – Polska
Austrian Airlines
3 wrz
BEG03:00Belgrad Nikola Tesla
16h 25min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
20 wrz
KRK03:25Kraków Balice
10h 30min
1 przesiadka
BEG13:55Belgrad Nikola Tesla
Austrian Airlines
26 sie
BEG03:00Belgrad Nikola Tesla
24h 45min
1 przesiadka
WAW03:45Warszawa Chopina
31 sie
WAW02:50Warszawa Chopina
11h 05min
1 przesiadka
BEG13:55Belgrad Nikola Tesla
Austrian Airlines
18 sie
BEG07:05Belgrad Nikola Tesla
11h 35min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Chopina
20 sie
WAW02:50Warszawa Chopina
3h 30min
1 przesiadka
BEG06:20Belgrad Nikola Tesla
1 201 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Serbia – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Serbia – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT i Austrian Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Serbia-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Nisz - Kraków
Najkrótszy czas lotu27h 00min
Najniższa cena1 831 zł

Loty podobne do tych na trasie Serbia – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Serbia – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Serbia – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Serbia – Polska z takimi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Serbia – Polska.

Ceny lotów Serbia – Polska można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.