Cheap flights z Senegalu do Polski from 3 248 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 5.2
ndz. 12.2

Informacje o trasie Polska-Senegal

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Senegal-Polska

Najkrótszy czas lotu

33h 00min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Senegal-Polska zajmuje 33h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Senegal-Polska. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Dakar Blaise Diagne - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Senegal - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Senegal – Polska jest najtańsza?

Dakar Blaise Diagne - Warszawa Chopina. Wybierz trasę Dakar Blaise Diagne - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Senegal - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Senegal - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Senegal - Polska, zmieniając zakładki
Turkish Airlines
13 lut
DSS02:50Dakar Blaise Diagne
33h 00min
2 przesiadki
WAW11:50Warszawa Chopina
20 lut
WAW04:25Warszawa Chopina
33h 00min
1 przesiadka
DSS13:25Dakar Blaise Diagne
3 248 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 mar
DSS02:55Dakar Blaise Diagne
33h 00min
2 przesiadki
WAW11:55Warszawa Chopina
9 mar
WAW01:40Warszawa Chopina
19h 20min
2 przesiadki
DSS21:00Dakar Blaise Diagne
3 940 zł
Znajdź podobne
Air France
2 mar
DSS18:05Dakar Blaise Diagne
12h 05min
1 przesiadka
WAW06:10Warszawa Chopina
9 mar
WAW12:20Warszawa Chopina
28h 05min
1 przesiadka
DSS16:25Dakar Blaise Diagne
6 027 zł
Znajdź podobne
SWISS
13 lut
DSS17:10Dakar Blaise Diagne
14h 45min
2 przesiadki
WAW07:55Warszawa Chopina
20 lut
WAW09:35Warszawa Chopina
51h 50min
2 przesiadki
DSS13:25Dakar Blaise Diagne
7 058 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 mar
DSS02:55Dakar Blaise Diagne
23h 10min
3 przesiadki
WAW02:05Warszawa Chopina
9 mar
WAW01:40Warszawa Chopina
19h 20min
2 przesiadki
DSS21:00Dakar Blaise Diagne
4 144 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
12 lut
DSS21:00Dakar Blaise Diagne
9h 00min
1 przesiadka
WAW06:00Warszawa Chopina
20 lut
WAW08:00Warszawa Chopina
13h 00min
1 przesiadka
DSS21:00Dakar Blaise Diagne
8 396 zł
Znajdź podobne

Loty TAP AIR PORTUGAL: Senegal – Polska

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Senegal – Polska
TAP AIR PORTUGAL
12 lut
DSS21:00Dakar Blaise Diagne
9h 00min
1 przesiadka
WAW06:00Warszawa Chopina
20 lut
WAW08:00Warszawa Chopina
13h 00min
1 przesiadka
DSS21:00Dakar Blaise Diagne
8 396 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
12 lut
DSS21:00Dakar Blaise Diagne
9h 00min
1 przesiadka
WAW06:00Warszawa Chopina
20 lut
WAW02:40Warszawa Chopina
18h 20min
2 przesiadki
DSS21:00Dakar Blaise Diagne
8 474 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
12 lut
DSS21:00Dakar Blaise Diagne
18h 40min
2 przesiadki
WAW15:40Warszawa Chopina
20 lut
WAW02:40Warszawa Chopina
18h 20min
2 przesiadki
DSS21:00Dakar Blaise Diagne
8 574 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Senegal – Polska

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Senegal – Polska
Air France
2 mar
DSS18:05Dakar Blaise Diagne
12h 05min
1 przesiadka
WAW06:10Warszawa Chopina
9 mar
WAW12:20Warszawa Chopina
28h 05min
1 przesiadka
DSS16:25Dakar Blaise Diagne
6 027 zł
Znajdź podobne
Air France
13 lut
DSS18:05Dakar Blaise Diagne
22h 05min
1 przesiadka
WAW16:10Warszawa Chopina
20 lut
WAW12:20Warszawa Chopina
28h 05min
1 przesiadka
DSS16:25Dakar Blaise Diagne
6 504 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Senegal – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Senegal – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to TAP AIR PORTUGAL. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak TAP AIR PORTUGAL, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Senegal-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Dakar - Warszawa
Najkrótszy czas lotu33h 00min
Najniższa cena3 248 zł

Loty podobne do tych na trasie Senegal – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Senegal – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Senegal – Polska według Twoich preferencji.

Loty na trasie Senegal – Polska z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Senegal – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Senegal – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.