Tanie loty na trasie Rennes – Polska od 533 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Informacje o trasie Polska-Rennes

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rennes-Polska

Najkrótszy czas lotu

9h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Rennes-Polska zajmuje 9h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Rennes-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Rennes St Jacques - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Rennes St Jacques - Lotnisko Warszawa Chopina i Lotnisko Rennes St Jacques - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.

Jak znaleźć najtańsze loty Rennes - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Rennes – Polska jest najtańsza?

Rennes St Jacques - Kraków Balice

Wybierz trasę Rennes St Jacques - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Rennes - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Rennes - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rennes - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
18 lis
RNS01:25Rennes St Jacques
9h 50min
1 przesiadka
KRK11:15Kraków Balice
20 lis
KRK06:35Kraków Balice
8h 55min
1 przesiadka
RNS15:30Rennes St Jacques
Air France
24 wrz
RNS07:00Rennes St Jacques
6h 20min
1 przesiadka
KRK13:20Kraków Balice
28 wrz
KRK07:45Kraków Balice
27h 40min
1 przesiadka
RNS11:25Rennes St Jacques
KLM
9 wrz
RNS07:00Rennes St Jacques
11h 10min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
10 wrz
WAW15:40Warszawa Chopina
19h 45min
1 przesiadka
RNS11:25Rennes St Jacques
1 102 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 sie
RNS14:55Rennes St Jacques
14h 15min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Chopina
29 sie
WAW15:10Warszawa Chopina
15h 10min
1 przesiadka
RNS06:20Rennes St Jacques
1 407 zł
Znajdź podobne
Air France
15 wrz
RNS10:15Rennes St Jacques
21h 20min
2 przesiadki
KRK07:35Kraków Balice
22 wrz
KRK02:35Kraków Balice
8h 50min
1 przesiadka
RNS11:25Rennes St Jacques
Kilka linii lotniczych
15 wrz
RNS13:40Rennes St Jacques
27h 55min
2 przesiadki
KRK17:35Kraków Balice
22 wrz
KRK03:00Kraków Balice
31h 15min
2 przesiadki
RNS10:15Rennes St Jacques

Znajdź najtańsze oferty lotów Rennes - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Rennes – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
20 sie
RNS18:05Rennes St Jacques
14h 00min
1 przesiadka
KRK08:05Kraków Balice
Lufthansa
21 lip
RNS14:55Rennes St Jacques
4h 50min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
1 098 zł
Znajdź podobne
KLM
20 lip
RNS03:15Rennes St Jacques
4h 20min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
1 367 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Rennes – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Rennes – Polska
Kilka linii lotniczych
11 lip
RNS07:00Rennes St Jacques
35h 30min
3 przesiadki
WMI18:30Warszawa Modlin
18 lip
WMI10:00Warszawa Modlin
31h 15min
2 przesiadki
RNS17:15Rennes St Jacques
1 801 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lip
RNS07:00Rennes St Jacques
35h 30min
3 przesiadki
WMI18:30Warszawa Modlin
18 lip
WMI07:30Warszawa Modlin
28h 40min
3 przesiadki
RNS12:10Rennes St Jacques
1 837 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lip
RNS15:00Rennes St Jacques
27h 30min
2 przesiadki
WMI18:30Warszawa Modlin
18 lip
WMI10:00Warszawa Modlin
31h 15min
2 przesiadki
RNS17:15Rennes St Jacques
1 851 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
7 lip
RNS14:55Rennes St Jacques
17h 40min
2 przesiadki
GDN08:35Gdańsk Rębiechowo
11 lip
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
21h 10min
2 przesiadki
RNS06:20Rennes St Jacques
5 355 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Rennes – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Rennes – Polska
KLM
9 wrz
RNS07:00Rennes St Jacques
11h 10min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
10 wrz
WAW15:40Warszawa Chopina
19h 45min
1 przesiadka
RNS11:25Rennes St Jacques
1 102 zł
Znajdź podobne
KLM
15 wrz
RNS07:00Rennes St Jacques
26h 35min
1 przesiadka
WRO09:35Wrocław-Strachowice
22 wrz
WRO10:05Wrocław-Strachowice
25h 20min
1 przesiadka
RNS11:25Rennes St Jacques
1 264 zł
Znajdź podobne
KLM
8 sie
RNS07:00Rennes St Jacques
26h 35min
1 przesiadka
WRO09:35Wrocław-Strachowice
14 sie
WRO10:05Wrocław-Strachowice
44h 15min
2 przesiadki
RNS06:20Rennes St Jacques
1 725 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Rennes – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Rennes – Polska
Lufthansa
18 sie
RNS14:55Rennes St Jacques
14h 15min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Chopina
29 sie
WAW15:10Warszawa Chopina
15h 10min
1 przesiadka
RNS06:20Rennes St Jacques
1 407 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 sie
RNS14:55Rennes St Jacques
14h 15min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Chopina
29 sie
WAW15:10Warszawa Chopina
15h 10min
1 przesiadka
RNS06:20Rennes St Jacques
1 412 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 sie
RNS14:55Rennes St Jacques
14h 15min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Chopina
29 sie
WAW15:10Warszawa Chopina
15h 10min
1 przesiadka
RNS06:20Rennes St Jacques
1 421 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Rennes-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rennes - Kraków
Najkrótszy czas lotu9h 50min
Najniższa cena713 zł
Loty Rennes - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena959 zł
Loty Rennes - Wrocław
Najkrótszy czas lotu23h 20min
Najniższa cena892 zł
Loty Brest, Bretania - Kraków
Najkrótszy czas lotu18h 15min
Najniższa cena1 004 zł
Loty Rennes - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena1 627 zł

Loty podobne do tych na trasie Rennes – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Rennes – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Rennes – Polska według Twoich preferencji.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Rennes – Polska z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Rennes – Polska.

Ceny lotów Rennes – Polska można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.