Tanie loty Poznań - Karolina Południowa od 2 437 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Informacje o trasie Karolina Południowa-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Karolina Południowa
Znaleziono najlepszą cenę10 674 złNajlepsza cena za lot Poznań – Karolina Południowa znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 10 674 zł
Najkrótszy czas lotu32h 10minNajszybszy lot Poznań-Karolina Południowa zajmuje 32h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Karolina Południowa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Greenville i Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Charlotte Douglas.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Karolina Południowa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Poznań – Karolina Południowa jest najtańsza?

Poznań Ławica - Greenville

Wybierz trasę Poznań Ławica - Greenville, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Karolina Południowa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Karolina Południowa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Karolina Południowa, zmieniając zakładki
KLM
20 gru
POZ09:20Poznań Ławica
32h 48min
2 przesiadki
CLT18:08Charlotte Douglas
1 sty
CLT09:35Charlotte Douglas
17h 15min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
2 437 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 gru
POZ09:20Poznań Ławica
32h 48min
2 przesiadki
CLT18:08Charlotte Douglas
29 gru
CLT12:05Charlotte Douglas
14h 45min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
2 888 zł
Znajdź podobne
Delta
17 gru
POZ09:20Poznań Ławica
15h 39min
2 przesiadki
CLT00:59Charlotte Douglas
31 gru
CLT12:20Charlotte Douglas
38h 30min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
3 318 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
16 gru
POZ01:20Poznań Ławica
18h 32min
2 przesiadki
CLT19:52Charlotte Douglas
29 gru
CLT14:15Charlotte Douglas
11h 25min
1 przesiadka
POZ01:40Poznań Ławica
3 444 zł
Znajdź podobne
KLM
19 gru
POZ09:20Poznań Ławica
35h 48min
2 przesiadki
CLT21:08Charlotte Douglas
1 sty
CLT09:35Charlotte Douglas
17h 15min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
2 478 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 gru
POZ09:20Poznań Ławica
35h 48min
2 przesiadki
CLT21:08Charlotte Douglas
3 sty
CLT15:05Charlotte Douglas
35h 45min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
2 965 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Poznań – Karolina Południowa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Poznań – Karolina Południowa
Lufthansa
15 gru
POZ01:10Poznań Ławica
16h 50min
1 przesiadka
CLT18:00Charlotte Douglas
5 sty
CLT06:00Charlotte Douglas
19h 40min
2 przesiadki
POZ01:40Poznań Ławica
2 628 zł
Znajdź podobne
KLM
15 gru
POZ09:20Poznań Ławica
15h 39min
2 przesiadki
CLT00:59Charlotte Douglas
1 sty
CLT09:35Charlotte Douglas
17h 15min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
2 799 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 gru
POZ09:20Poznań Ławica
35h 45min
2 przesiadki
CLT21:05Charlotte Douglas
28 gru
CLT07:55Charlotte Douglas
18h 55min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
2 835 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 gru
POZ01:10Poznań Ławica
18h 48min
2 przesiadki
CLT19:58Charlotte Douglas
5 sty
CLT06:00Charlotte Douglas
19h 40min
2 przesiadki
POZ01:40Poznań Ławica
2 652 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 gru
POZ08:20Poznań Ławica
16h 15min
2 przesiadki
CLT00:35Charlotte Douglas
5 sty
CLT06:00Charlotte Douglas
19h 40min
2 przesiadki
POZ01:40Poznań Ławica
3 059 zł
Znajdź podobne
KLM
15 gru
POZ09:20Poznań Ławica
15h 39min
2 przesiadki
CLT00:59Charlotte Douglas
29 gru
CLT09:35Charlotte Douglas
17h 15min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
3 071 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Karolina Południowa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Karolina Południowa, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Poznań-Karolina Południowa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Charlotte
Najkrótszy czas lotu14h 00min
Najniższa cena2 331 zł
Loty Poznań - Charlotte
Najkrótszy czas lotu32h 48min
Najniższa cena3 083 zł
Loty Gdańsk - Greenville
Najkrótszy czas lotu21h 06min
Najniższa cena4 192 zł
Loty Rzeszów - Charlotte
Najkrótszy czas lotu28h 40min
Najniższa cena12 202 zł
Loty Warszawa - Hilton Head Island
Najkrótszy czas lotu34h 46min
Najniższa cena4 232 zł
Loty Gdańsk - Charlotte
Najkrótszy czas lotu29h 40min
Najniższa cena2 453 zł
Loty Kraków - Greenville
Najkrótszy czas lotu16h 19min
Najniższa cena7 636 zł
Loty Warszawa - Myrtle Beach
Najkrótszy czas lotu33h 45min
Najniższa cena3 518 zł
Loty Kraków - Charlotte
Najkrótszy czas lotu16h 23min
Najniższa cena4 399 zł
Loty Poznań - Greenville
Najkrótszy czas lotu32h 10min
Najniższa cena2 892 zł
Loty Warszawa - Charleston
Najkrótszy czas lotu18h 44min
Najniższa cena2 904 zł

Podobne loty: Poznań – Karolina Południowa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Karolina Południowa