Tanie loty Polska - Portugalia

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Portugalia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Portugalia
Loty bezpośredniepon, pt i ndzBezpośrednie loty Polska-Portugalia – poniedziałek, piątek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i TAP AIR PORTUGAL.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Portugalia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Portugalia?

Wizz Air UK

Brussels Airlines, Iberia i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Portugalia.

Która trasa podróży Polska – Portugalia jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Porto

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Porto, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Portugalia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Portugalia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Portugalia, zmieniając zakładki
Ryanair
9 lis
WMI07:10Warszawa Modlin
12h 10min
1 przesiadka
OPO19:20Porto
17 lis
OPO11:00Porto
6h 59min
1 przesiadka
WMI17:59Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
20 lis
WMI06:45Warszawa Modlin
24h 10min
2 przesiadki
OPO06:55Porto
23 lis
OPO06:25Porto
10h 50min
1 przesiadka
WMI17:15Warszawa Modlin
TAP AIR PORTUGAL
30 paź
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
13h 50min
1 przesiadka
OPO05:00Porto
9 lis
OPO12:00Porto
18h 10min
1 przesiadka
WAW06:10Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
10 lis
WMI02:00Warszawa Modlin
9h 35min
1 przesiadka
OPO11:35Porto
16 lis
OPO13:05Porto
17h 00min
1 przesiadka
WMI06:05Warszawa Modlin
Ryanair
10 lis
WMI02:00Warszawa Modlin
14h 25min
1 przesiadka
LIS16:25Lizbona
16 lis
LIS04:35Lizbona
6h 40min
1 przesiadka
WMI11:15Warszawa Modlin
Lufthansa
19 lis
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 55min
1 przesiadka
OPO08:55Porto
22 lis
OPO11:10Porto
5h 30min
1 przesiadka
WAW16:40Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Portugalia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Portugalia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
25 paź
WMI09:05Warszawa Modlin
4h 10min
LIS13:15Lizbona
Kilka linii lotniczych
20 lis
WMI06:45Warszawa Modlin
24h 10min
2 przesiadki
OPO06:55Porto
Wizz Air
25 paź
WAW17:20Warszawa Lotnisko Chopina
4h 10min
LIS21:30Lizbona

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Portugalia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Portugalia
TAP AIR PORTUGAL
24 paź
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
19h 05min
1 przesiadka
OPO10:15Porto
9 lis
OPO15:00Porto
15h 10min
1 przesiadka
WAW06:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
20 paź
KTW09:00Katowice-Pyrzowice
31h 20min
2 przesiadki
LIS16:20Lizbona
26 lis
LIS16:55Lizbona
16h 00min
1 przesiadka
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
Ryanair
19 paź
KRK02:55Kraków Balice
13h 45min
1 przesiadka
OPO16:40Porto
25 paź
OPO16:15Porto
25h 00min
1 przesiadka
KRK17:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
22 paź
WMI13:00Warszawa Modlin
4h 10min
LIS17:10Lizbona
5 lis
LIS17:55Lizbona
13h 30min
1 przesiadka
WMI07:25Warszawa Modlin
Ryanair
19 paź
KRK15:35Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
LIS05:40Lizbona
8 lis
LIS00:55Lizbona
33h 15min
2 przesiadki
KRK10:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 paź
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
28h 40min
1 przesiadka
OPO17:30Porto
9 lis
OPO01:30Porto
11h 40min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Portugalia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Portugalia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 242 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,5

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Wizz Air UK
CenaOd 259 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Wizz Air
CenaOd 330 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Iberia
CenaOd 338 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
Lufthansa
CenaOd 378 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
SWISS
CenaOd 385 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,5
Brussels Airlines
CenaOd 389 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Smartwings
CenaOd 431 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
9,1
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 437 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
KLM
CenaOd 629 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Portugalia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Portugalia, takie jak Ryanair, TAP AIR PORTUGAL i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Portugalia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Porto
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena202 zł
Loty Szczecin - Lizbona
Najkrótszy czas lotu11h 25min
Najniższa cena202 zł
Loty Poznań - Lizbona
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena206 zł
Loty Kraków - Porto
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena206 zł
Loty Katowice - Lizbona
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena206 zł
Loty Kraków - Lizbona
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena218 zł
Loty Wrocław - Lizbona
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena222 zł
Loty Gdańsk - Lizbona
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena222 zł
Loty Wrocław - Porto
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena234 zł
Loty Gdańsk - Porto
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena253 zł
Loty Kraków - Faro
Najkrótszy czas lotu11h 30min
Najniższa cena293 zł
Loty Kraków - Funchal
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena297 zł

Podobne loty: Polska – Portugalia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Portugalia