Tanie loty Polska - Bolonia od 24 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Bolonia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 40minNajszybszy lot Polska-Bolonia zajmuje 1h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Bolonia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi.
Bolonia — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Bolonia: Bolonia Guglielmo Marconi (BLQ)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Bolonia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Bolonia?

Ryanair

Alitalia, Austrian Airlines i Brussels Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Bolonia.

Która trasa podróży Polska – Bolonia jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Bolonia Guglielmo Marconi

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Bolonia Guglielmo Marconi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Bolonia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Bolonia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Bolonia, zmieniając zakładki
Ryanair
8 lis
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
1h 40min
BLQ13:00Bolonia Guglielmo Marconi
19 lis
BLQ17:00Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
Ryanair
24 lis
KRK13:00Kraków Balice
1h 45min
BLQ14:45Bolonia Guglielmo Marconi
29 lis
BLQ03:40Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KRK05:20Kraków Balice
Ryanair
8 lis
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
1h 40min
BLQ13:00Bolonia Guglielmo Marconi
12 lis
BLQ17:00Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
24 lis
KRK17:50Kraków Balice
24h 15min
2 przesiadki
BLQ18:05Bolonia Guglielmo Marconi
29 lis
BLQ03:40Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KRK05:20Kraków Balice
Ryanair
21 lis
WRO08:45Wrocław-Strachowice
1h 45min
BLQ10:30Bolonia Guglielmo Marconi
24 lis
BLQ06:20Bolonia Guglielmo Marconi
1h 45min
WRO08:05Wrocław-Strachowice
Ryanair
28 paź
KRK10:10Kraków Balice
1h 45min
BLQ11:55Bolonia Guglielmo Marconi
5 lis
BLQ05:20Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KRK07:00Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Bolonia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Bolonia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
28 paź
KRK10:10Kraków Balice
1h 45min
BLQ11:55Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
25 paź
KTW10:25Katowice-Pyrzowice
1h 45min
BLQ12:10Bolonia Guglielmo Marconi
Kilka linii lotniczych
27 paź
KRK02:30Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
BLQ16:35Bolonia Guglielmo Marconi

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Bolonia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Bolonia
Ryanair
28 paź
KRK10:10Kraków Balice
1h 45min
BLQ11:55Bolonia Guglielmo Marconi
12 lis
BLQ04:20Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KRK06:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 paź
GDN18:30Gdańsk Rębiechowo
11h 25min
1 przesiadka
BLQ05:55Bolonia Guglielmo Marconi
1 lis
BLQ15:50Bolonia Guglielmo Marconi
21h 50min
1 przesiadka
GDN13:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
28 paź
KRK10:10Kraków Balice
1h 45min
BLQ11:55Bolonia Guglielmo Marconi
12 lis
BLQ15:00Bolonia Guglielmo Marconi
14h 20min
1 przesiadka
KRK05:20Kraków Balice
Ryanair
27 paź
WRO05:00Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ06:40Bolonia Guglielmo Marconi
7 lis
BLQ06:35Bolonia Guglielmo Marconi
1h 45min
WRO08:20Wrocław-Strachowice
Ryanair
27 paź
WRO05:00Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ06:40Bolonia Guglielmo Marconi
3 lis
BLQ07:20Bolonia Guglielmo Marconi
1h 45min
WRO09:05Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
27 paź
WRO14:05Wrocław-Strachowice
16h 05min
1 przesiadka
BLQ06:10Bolonia Guglielmo Marconi
7 lis
BLQ06:35Bolonia Guglielmo Marconi
1h 45min
WRO08:20Wrocław-Strachowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Bolonia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Bolonia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 77 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Wizz Air
CenaOd 131 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Alitalia
CenaOd 407 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Lufthansa
CenaOd 432 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Austrian Airlines
CenaOd 473 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Brussels Airlines
CenaOd 483 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
SAS
CenaOd 922 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Bolonia Guglielmo Marconi oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Bolonia Guglielmo Marconi, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Lufthansa, i Wizz Air.


Alternatywne trasy Polska-Bolonia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena24 zł
Loty Wrocław - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena63 zł
Loty Kraków - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena98 zł
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena110 zł
Loty Kraków - Rimini
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena161 zł
Loty Poznań - Bolonia
Najkrótszy czas lotu24h 50min
Najniższa cena201 zł
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena205 zł
Loty Wrocław - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena213 zł
Loty Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena213 zł
Loty Poznań - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena224 zł
Loty Bydgoszcz - Mediolan
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena386 zł

Podobne loty: Polska – Bolonia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Bolonia