Tanie loty na trasie Lotnisko Warszawa Modlin – Sardynia od 107 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Sardynia-Lotnisko Warszawa Modlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Warszawa Modlin-Sardynia

Znaleziono najlepszą cenę

107 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 40min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Lotnisko Warszawa Modlin - Sardynia w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 107 zł. Najlepsza oferta na lot Lotnisko Warszawa Modlin - Sardynia w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 633 zł.
Najszybszy lot Lotnisko Warszawa Modlin-Sardynia zajmuje 2h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Warszawa Modlin-Sardynia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Cagliari Elmas, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Alghero-Fertilia i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Olbia Costa Smeralda.

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Warszawa Modlin - Sardynia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Warszawa Modlin – Sardynia?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lotnisko Warszawa Modlin-Sardynia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Warszawa Modlin - Sardynia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Warszawa Modlin - Sardynia, zmieniając zakładki
Ryanair
18 paź
WMI05:10Warszawa Modlin
10h 30min
1 przesiadka
AHO15:40Alghero-Fertilia
25 paź
AHO11:00Alghero-Fertilia
7h 30min
1 przesiadka
WMI18:30Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
16 lip
WMI02:25Warszawa Modlin
15h 35min
2 przesiadki
CAG18:00Cagliari Elmas
21 lip
CAG18:10Cagliari Elmas
9h 50min
1 przesiadka
WMI04:00Warszawa Modlin
Ryanair
24 lip
WMI13:30Warszawa Modlin
2h 40min
CAG16:10Cagliari Elmas
28 lip
CAG18:10Cagliari Elmas
9h 50min
1 przesiadka
WMI04:00Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
20 lip
WMI02:20Warszawa Modlin
30h 20min
2 przesiadki
CAG08:40Cagliari Elmas
27 lip
CAG02:50Cagliari Elmas
26h 50min
2 przesiadki
WMI05:40Warszawa Modlin
Ryanair
20 lip
WMI02:25Warszawa Modlin
2h 40min
CAG05:05Cagliari Elmas
27 lip
CAG02:50Cagliari Elmas
26h 50min
2 przesiadki
WMI05:40Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
25 lip
WMI16:45Warszawa Modlin
25h 30min
1 przesiadka
OLB18:15Olbia Costa Smeralda
29 lip
OLB04:30Olbia Costa Smeralda
25h 10min
2 przesiadki
WMI05:40Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Warszawa Modlin - Sardynia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Warszawa Modlin – Sardynia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
26 lip
WMI10:00Warszawa Modlin
17h 50min
1 przesiadka
AHO03:50Alghero-Fertilia
Kilka linii lotniczych
10 lip
WMI16:00Warszawa Modlin
28h 10min
1 przesiadka
OLB20:10Olbia Costa Smeralda
Ryanair
20 wrz
WMI18:55Warszawa Modlin
8h 30min
1 przesiadka
AHO03:25Alghero-Fertilia

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Warszawa Modlin – Sardynia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Warszawa Modlin – Sardynia
Ryanair
9 lip
WMI15:50Warszawa Modlin
13h 25min
1 przesiadka
CAG05:15Cagliari Elmas
15 lip
CAG19:55Cagliari Elmas
19h 30min
1 przesiadka
WMI15:25Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
10 lip
WMI16:00Warszawa Modlin
15h 20min
1 przesiadka
OLB07:20Olbia Costa Smeralda
16 lip
OLB04:40Olbia Costa Smeralda
10h 45min
1 przesiadka
WMI15:25Warszawa Modlin
Ryanair
6 lip
WMI02:25Warszawa Modlin
2h 40min
CAG05:05Cagliari Elmas
13 lip
CAG08:40Cagliari Elmas
12h 15min
1 przesiadka
WMI20:55Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
9 lip
WMI15:50Warszawa Modlin
13h 25min
1 przesiadka
CAG05:15Cagliari Elmas
12 lip
CAG02:00Cagliari Elmas
10h 25min
1 przesiadka
WMI12:25Warszawa Modlin
Ryanair
6 lip
WMI02:25Warszawa Modlin
2h 40min
CAG05:05Cagliari Elmas
9 lip
CAG05:05Cagliari Elmas
10h 20min
1 przesiadka
WMI15:25Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
7 lip
WMI02:30Warszawa Modlin
5h 55min
1 przesiadka
OLB08:25Olbia Costa Smeralda
9 lip
OLB04:40Olbia Costa Smeralda
10h 45min
1 przesiadka
WMI15:25Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Warszawa Modlin – Sardynia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Warszawa Modlin – Sardynia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 186 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair

Loty Ryanair: Lotnisko Warszawa Modlin – Sardynia

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Lotnisko Warszawa Modlin – Sardynia
Ryanair
18 paź
WMI05:10Warszawa Modlin
10h 30min
1 przesiadka
AHO15:40Alghero-Fertilia
25 paź
AHO11:00Alghero-Fertilia
7h 30min
1 przesiadka
WMI18:30Warszawa Modlin
Ryanair
24 lip
WMI13:30Warszawa Modlin
2h 40min
CAG16:10Cagliari Elmas
28 lip
CAG18:10Cagliari Elmas
9h 50min
1 przesiadka
WMI04:00Warszawa Modlin
Ryanair
20 lip
WMI02:25Warszawa Modlin
2h 40min
CAG05:05Cagliari Elmas
27 lip
CAG02:50Cagliari Elmas
26h 50min
2 przesiadki
WMI05:40Warszawa Modlin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa Modlin – Sardynia oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa Modlin – Sardynia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Lotnisko Warszawa Modlin-Sardynia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Alghero
Najkrótszy czas lotu1h 59min
Najniższa cena335 zł
Loty Warszawa - Cagliari
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena357 zł
Loty Warszawa - Olbia
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena402 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Warszawa Modlin – Sardynia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Warszawa Modlin – Sardynia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Warszawa – Sardynia według Twoich preferencji.

Tak. Wszystkie oferty lotów Warszawa – Sardynia na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Warszawa – Sardynia. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Warszawa – Sardynia. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.