Cheap flights z Berlin do Olbia from 223 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 11.10
wt. 18.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Olbia-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Olbia

Znaleziono najlepszą cenę

223 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 20min

Loty bezpośrednie

Codziennie

Olbia — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Olbia w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 223 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Olbia w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 189 zł.
Najszybszy lot Berlin-Olbia zajmuje 2h 20min.
Bezpośrednie loty Berlin-Olbia każdego dnia.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Olbia: Olbia Costa Smeralda (OLB)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Olbia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Olbia są najtańsze?

Marzec. Najtańsza pora roku na lot Berlin - Olbia to Marzec. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Olbia są najtańsze?

środa. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Berlin – Olbia są najtańsze?

w południe. Loty Berlin - Olbia są około 20% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Olbia?

easyJet. Lufthansa i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Olbia.

Która trasa podróży Berlin – Olbia jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Olbia Costa Smeralda. Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Olbia Costa Smeralda, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Olbia.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Olbia?

60 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Olbia to 60 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Olbia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Olbia, zmieniając zakładki
easyJet
4 kwi
BER10:55Berlin Brandenburg
2h 20min
OLB13:15Olbia Costa Smeralda
11 kwi
OLB13:50Olbia Costa Smeralda
2h 20min
BER16:10Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
4 lis
BER18:15Berlin Brandenburg
10h 00min
1 przesiadka
OLB04:15Olbia Costa Smeralda
11 lis
OLB15:55Olbia Costa Smeralda
11h 45min
1 przesiadka
BER03:40Berlin Brandenburg
KLM
10 lis
BER13:25Berlin Brandenburg
25h 50min
2 przesiadki
OLB15:15Olbia Costa Smeralda
15 lis
OLB04:00Olbia Costa Smeralda
6h 40min
2 przesiadki
BER10:40Berlin Brandenburg
easyJet
3 kwi
BER08:45Berlin Brandenburg
2h 20min
OLB11:05Olbia Costa Smeralda
11 kwi
OLB13:50Olbia Costa Smeralda
2h 20min
BER16:10Berlin Brandenburg
easyJet
3 kwi
BER08:45Berlin Brandenburg
2h 20min
OLB11:05Olbia Costa Smeralda
9 kwi
OLB12:35Olbia Costa Smeralda
2h 20min
BER14:55Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
9 lut
BER08:10Berlin Brandenburg
7h 10min
1 przesiadka
OLB15:20Olbia Costa Smeralda
12 lut
OLB04:00Olbia Costa Smeralda
8h 45min
1 przesiadka
BER12:45Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Olbia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Olbia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i easyJet.
easyJet
25 paź
BER10:55Berlin Brandenburg
2h 20min
OLB13:15Olbia Costa Smeralda
easyJet
12 paź
BER08:40Berlin Brandenburg
2h 20min
OLB11:00Olbia Costa Smeralda
KLM
16 paź
BER02:00Berlin Brandenburg
12h 15min
2 przesiadki
OLB14:15Olbia Costa Smeralda

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Olbia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Olbia
Kilka linii lotniczych
14 paź
BER02:55Berlin Brandenburg
11h 35min
1 przesiadka
OLB14:30Olbia Costa Smeralda
19 paź
OLB11:20Olbia Costa Smeralda
5h 50min
1 przesiadka
BER17:10Berlin Brandenburg
KLM
12 paź
BER16:30Berlin Brandenburg
21h 45min
2 przesiadki
OLB14:15Olbia Costa Smeralda
19 paź
OLB05:35Olbia Costa Smeralda
13h 50min
1 przesiadka
BER19:25Berlin Brandenburg
Lufthansa
13 paź
BER04:20Berlin Brandenburg
5h 20min
1 przesiadka
OLB09:40Olbia Costa Smeralda
25 paź
OLB10:20Olbia Costa Smeralda
3h 45min
1 przesiadka
BER14:05Berlin Brandenburg
1 097 zł
Znajdź podobne
easyJet
13 paź
BER08:40Berlin Brandenburg
2h 20min
OLB11:00Olbia Costa Smeralda
19 paź
OLB11:40Olbia Costa Smeralda
2h 20min
BER14:00Berlin Brandenburg
1 155 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 paź
BER02:55Berlin Brandenburg
11h 35min
1 przesiadka
OLB14:30Olbia Costa Smeralda
18 paź
OLB18:25Olbia Costa Smeralda
10h 05min
1 przesiadka
BER04:30Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
15 paź
BER05:05Berlin Brandenburg
4h 45min
1 przesiadka
OLB09:50Olbia Costa Smeralda
19 paź
OLB11:20Olbia Costa Smeralda
5h 50min
1 przesiadka
BER17:10Berlin Brandenburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Olbia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Olbia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJetCenaOd 274 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów easyJet
LufthansaCenaOd 952 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa

Loty easyJet: Berlin – Olbia

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Olbia
easyJet
4 kwi
BER10:55Berlin Brandenburg
2h 20min
OLB13:15Olbia Costa Smeralda
11 kwi
OLB13:50Olbia Costa Smeralda
2h 20min
BER16:10Berlin Brandenburg
easyJet
3 kwi
BER08:45Berlin Brandenburg
2h 20min
OLB11:05Olbia Costa Smeralda
11 kwi
OLB13:50Olbia Costa Smeralda
2h 20min
BER16:10Berlin Brandenburg
easyJet
3 kwi
BER08:45Berlin Brandenburg
2h 20min
OLB11:05Olbia Costa Smeralda
9 kwi
OLB12:35Olbia Costa Smeralda
2h 20min
BER14:55Berlin Brandenburg

Loty KLM: Berlin – Olbia

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Berlin – Olbia
KLM
10 lis
BER13:25Berlin Brandenburg
25h 50min
2 przesiadki
OLB15:15Olbia Costa Smeralda
17 lis
OLB04:00Olbia Costa Smeralda
6h 40min
2 przesiadki
BER10:40Berlin Brandenburg
KLM
8 lis
BER16:05Berlin Brandenburg
23h 10min
2 przesiadki
OLB15:15Olbia Costa Smeralda
16 lis
OLB04:00Olbia Costa Smeralda
6h 40min
2 przesiadki
BER10:40Berlin Brandenburg
KLM
12 paź
BER16:30Berlin Brandenburg
21h 45min
2 przesiadki
OLB14:15Olbia Costa Smeralda
19 paź
OLB05:35Olbia Costa Smeralda
13h 50min
1 przesiadka
BER19:25Berlin Brandenburg

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Olbia Costa Smeralda oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Olbia Costa Smeralda, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: easyJet, Lufthansa, i easyJet Europe.

  • Berlin Brandenburg – Olbia Costa Smeralda – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Berlin Brandenburg – Olbia Costa Smeralda wynosi ok. 1322,3 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 20min.



Alternatywne trasy Berlin-Olbia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Alghero
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena2 466 zł
Loty Berlin - Cagliari
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena432 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Olbia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Olbia

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.