Tanie loty na trasie Mołdawia – Polska od 179 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Mołdawia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Mołdawia-Polska
Najkrótszy czas lotu8h 05minNajszybszy lot Mołdawia-Polska zajmuje 8h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Mołdawia-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kiszyniów - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Kiszyniów - Lotnisko Kraków Balice.

Jak znaleźć najtańsze loty Mołdawia - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Mołdawia – Polska?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Mołdawia-Polska.

Która trasa podróży Mołdawia – Polska jest najtańsza?

Kiszyniów - Kraków Balice

Wybierz trasę Kiszyniów - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Mołdawia - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Mołdawia - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Mołdawia - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
28 sty
KIV01:00Kiszyniów
16h 55min
2 przesiadki
KRK17:55Kraków Balice
1 lut
KRK07:15Kraków Balice
5h 15min
1 przesiadka
KIV12:30Kiszyniów
LOT
31 mar
KIV13:55Kiszyniów
1h 50min
WAW15:45Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
KIV09:10Kiszyniów
Turkish Airlines
28 sty
KIV04:45Kiszyniów
23h 30min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
31 sty
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
10h 35min
1 przesiadka
KIV14:50Kiszyniów
1 178 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
25 mar
KIV21:35Kiszyniów
15h 05min
1 przesiadka
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
2 kwi
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
21h 45min
1 przesiadka
KIV11:55Kiszyniów
1 381 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 mar
KIV07:05Kiszyniów
24h 35min
1 przesiadka
WAW07:40Warszawa Lotnisko Chopina
2 kwi
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
24h 10min
2 przesiadki
KIV13:00Kiszyniów
Kilka linii lotniczych
29 sty
KIV01:30Kiszyniów
11h 35min
1 przesiadka
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
30 sty
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
6h 15min
1 przesiadka
KIV13:45Kiszyniów

Znajdź najtańsze oferty lotów Mołdawia - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Mołdawia – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
Kilka linii lotniczych
6 mar
KIV15:15Kiszyniów
15h 05min
1 przesiadka
KRK06:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
4 mar
KIV01:00Kiszyniów
16h 55min
2 przesiadki
KRK17:55Kraków Balice
LOT
15 lut
KIV13:10Kiszyniów
1h 55min
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Mołdawia – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Mołdawia – Polska
Kilka linii lotniczych
28 sty
KIV01:00Kiszyniów
16h 55min
2 przesiadki
KRK17:55Kraków Balice
1 lut
KRK07:15Kraków Balice
5h 15min
1 przesiadka
KIV12:30Kiszyniów
Austrian Airlines
27 sty
KIV11:00Kiszyniów
4h 20min
1 przesiadka
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 lut
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
5h 25min
1 przesiadka
KIV09:45Kiszyniów
LOT
27 sty
KIV13:10Kiszyniów
6h 45min
1 przesiadka
KRK19:55Kraków Balice
31 sty
KRK02:20Kraków Balice
5h 15min
1 przesiadka
KIV07:35Kiszyniów
Turkish Airlines
28 sty
KIV04:45Kiszyniów
23h 30min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
31 sty
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
10h 35min
1 przesiadka
KIV14:50Kiszyniów
1 178 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sty
KIV01:50Kiszyniów
8h 05min
1 przesiadka
KRK09:55Kraków Balice
1 lut
KRK07:15Kraków Balice
5h 15min
1 przesiadka
KIV12:30Kiszyniów
Kilka linii lotniczych
26 sty
KIV01:50Kiszyniów
8h 05min
1 przesiadka
KRK09:55Kraków Balice
28 sty
KRK04:25Kraków Balice
7h 45min
1 przesiadka
KIV12:10Kiszyniów

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Mołdawia – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Mołdawia – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 562 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Mołdawia – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Mołdawia – Polska
LOT
31 mar
KIV13:55Kiszyniów
1h 50min
WAW15:45Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
KIV09:10Kiszyniów
LOT
27 sty
KIV13:10Kiszyniów
6h 45min
1 przesiadka
KRK19:55Kraków Balice
31 sty
KRK02:20Kraków Balice
5h 15min
1 przesiadka
KIV07:35Kiszyniów
LOT
27 sty
KIV13:10Kiszyniów
6h 45min
1 przesiadka
KRK19:55Kraków Balice
30 sty
KRK13:25Kraków Balice
18h 10min
1 przesiadka
KIV07:35Kiszyniów

Loty Aeroflot: Mołdawia – Polska

Nasze najlepsze oferty Aeroflot na lot Mołdawia – Polska
Aeroflot
25 mar
KIV21:35Kiszyniów
15h 05min
1 przesiadka
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
2 kwi
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
21h 45min
1 przesiadka
KIV11:55Kiszyniów
1 381 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
30 mar
KIV22:55Kiszyniów
9h 45min
1 przesiadka
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
12h 15min
1 przesiadka
KIV20:55Kiszyniów
1 388 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
26 sty
KIV20:35Kiszyniów
11h 40min
1 przesiadka
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
31 sty
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 40min
1 przesiadka
KIV18:40Kiszyniów
2 091 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Mołdawia – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Mołdawia – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.


Alternatywne trasy Mołdawia-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kiszyniów - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 35min
Najniższa cena663 zł
Loty Kiszyniów - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena647 zł

Loty podobne do tych na trasie Mołdawia – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Mołdawia – Polska