Tanie loty na trasie Lublin – Włochy od 168 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Włochy-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Włochy

Najkrótszy czas lotu

4h 20min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Lublin-Włochy zajmuje 4h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Włochy. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Lublin - Lotnisko Mediolan-Malpensa, Lotnisko Lublin - Lotnisko Rzym-Fiumicino i Lotnisko Lublin - Lotnisko Rzym-Ciampino.

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Włochy?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lublin – Włochy?

Wizz Air UK

LOT i Wizz Air UK to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lublin-Włochy.

Która trasa podróży Lublin – Włochy jest najtańsza?

Lublin - Bolonia Guglielmo Marconi

Wybierz trasę Lublin - Bolonia Guglielmo Marconi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Włochy.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Włochy

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Włochy, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
27 cze
LUZ05:55Lublin
39h 05min
2 przesiadki
BGY21:00Bergamo-Orio al Serio
30 cze
BGY02:00Bergamo-Orio al Serio
32h 20min
2 przesiadki
LUZ10:20Lublin
LOT
24 sie
LUZ10:55Lublin
8h 00min
1 przesiadka
MXP18:55Mediolan-Malpensa
28 sie
MXP03:25Mediolan-Malpensa
16h 20min
1 przesiadka
LUZ19:45Lublin
Ryanair
11 cze
LUZ10:00Lublin
7h 30min
1 przesiadka
CIA17:30Rzym-Ciampino
12 cze
CIA02:55Rzym-Ciampino
26h 35min
2 przesiadki
LUZ05:30Lublin
Kilka linii lotniczych
27 cze
LUZ05:55Lublin
36h 45min
2 przesiadki
MXP18:40Mediolan-Malpensa
30 cze
MXP11:50Mediolan-Malpensa
22h 30min
2 przesiadki
LUZ10:20Lublin
Kilka linii lotniczych
23 cze
LUZ05:55Lublin
14h 35min
1 przesiadka
FCO20:30Rzym-Fiumicino
30 cze
FCO05:50Rzym-Fiumicino
28h 15min
2 przesiadki
LUZ10:05Lublin
LOT
12 sie
LUZ01:35Lublin
4h 20min
1 przesiadka
MXP05:55Mediolan-Malpensa
15 sie
MXP06:35Mediolan-Malpensa
13h 10min
1 przesiadka
LUZ19:45Lublin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublin - Włochy w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublin – Włochy w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
21 cze
LUZ06:50Lublin
30h 20min
2 przesiadki
MXP13:10Mediolan-Malpensa
Kilka linii lotniczych
21 cze
LUZ06:50Lublin
12h 15min
2 przesiadki
BGY19:05Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
3 cze
LUZ10:30Lublin
30h 45min
2 przesiadki
NAP17:15Neapol Naples

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lublin – Włochy

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lublin – Włochy
Kilka linii lotniczych
1 cze
LUZ11:10Lublin
5h 00min
1 przesiadka
FCO16:10Rzym-Fiumicino
31 lip
FCO03:05Rzym-Fiumicino
16h 40min
2 przesiadki
LUZ19:45Lublin
Ryanair
1 cze
LUZ10:20Lublin
20h 05min
2 przesiadki
CIA06:25Rzym-Ciampino
31 lip
CIA02:55Rzym-Ciampino
26h 35min
2 przesiadki
LUZ05:30Lublin
1 468 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
LUZ11:10Lublin
5h 00min
1 przesiadka
FCO16:10Rzym-Fiumicino
31 lip
FCO16:45Rzym-Fiumicino
17h 35min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
1 115 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
LUZ11:10Lublin
33h 45min
2 przesiadki
FCO20:55Rzym-Fiumicino
31 lip
FCO08:15Rzym-Fiumicino
11h 30min
3 przesiadki
LUZ19:45Lublin
1 219 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
LUZ17:30Lublin
26h 40min
2 przesiadki
FCO20:10Rzym-Fiumicino
31 lip
FCO11:35Rzym-Fiumicino
8h 10min
2 przesiadki
LUZ19:45Lublin
1 356 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
LUZ17:30Lublin
12h 15min
1 przesiadka
CIA05:45Rzym-Ciampino
31 lip
CIA13:40Rzym-Ciampino
6h 05min
2 przesiadki
LUZ19:45Lublin
3 014 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Włochy

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Włochy z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air UKCenaOd 285 złBezpłatne odwołanieOcena
8,3
Szukaj lotów Wizz Air UK
LOTCenaOd 515 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty LOT: Lublin – Włochy

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Lublin – Włochy
LOT
24 sie
LUZ10:55Lublin
8h 00min
1 przesiadka
MXP18:55Mediolan-Malpensa
28 sie
MXP03:25Mediolan-Malpensa
16h 20min
1 przesiadka
LUZ19:45Lublin
LOT
12 sie
LUZ01:35Lublin
4h 20min
1 przesiadka
MXP05:55Mediolan-Malpensa
15 sie
MXP06:35Mediolan-Malpensa
13h 10min
1 przesiadka
LUZ19:45Lublin
LOT
16 sie
LUZ01:35Lublin
5h 45min
1 przesiadka
VCE07:20Wenecja-Marco Polo
19 sie
VCE15:05Wenecja-Marco Polo
19h 15min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin

Loty Ryanair: Lublin – Włochy

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Lublin – Włochy
Ryanair
11 cze
LUZ10:00Lublin
7h 30min
1 przesiadka
CIA17:30Rzym-Ciampino
12 cze
CIA02:55Rzym-Ciampino
26h 35min
2 przesiadki
LUZ05:30Lublin
Ryanair
5 wrz
LUZ05:55Lublin
34h 00min
2 przesiadki
FCO15:55Rzym-Fiumicino
23 paź
FCO04:35Rzym-Fiumicino
35h 40min
2 przesiadki
LUZ16:15Lublin
Ryanair
18 cze
LUZ10:00Lublin
31h 15min
2 przesiadki
PMO17:15Palermo
25 cze
PMO17:50Palermo
14h 00min
1 przesiadka
LUZ07:50Lublin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lublin – Włochy oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lublin – Włochy, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Wizz Air UK, LOT, i Lufthansa.



Alternatywne trasy Lublin-Włochy

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Rzym
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena211 zł
Loty Warszawa - Mediolan
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena164 zł
Loty Warszawa - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena177 zł
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena78 zł
Loty Kraków - Rzym
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena237 zł
Loty Poznań - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena116 zł
Loty Warszawa - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena297 zł
Loty Warszawa - Neapol
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena297 zł
Loty Warszawa - Bari
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena198 zł
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena284 zł
Loty Katowice - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena228 zł
Loty Warszawa - Cagliari
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena271 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublin – Włochy

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublin – Włochy

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Lublin – Włochy. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Lublin – Włochy tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Lublin – Włochy dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Ceny lotów Lublin – Włochy można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.