Cheap flights z Lublin do Chorwacji from 143 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 9.8
wt. 16.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Chorwacja-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Chorwacja

Znaleziono najlepszą cenę

143 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 55min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Lublin - Chorwacja w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 143 zł. Najlepsza oferta na lot Lublin - Chorwacja w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 647 zł.
Najszybszy lot Lublin-Chorwacja zajmuje 1h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Chorwacja. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Lublin - Lotnisko Split, Lotnisko Lublin - Lotnisko Dubrovnik i Lotnisko Lublin - Lotnisko Zadar.

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Chorwacja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lublin – Chorwacja?

Wizz Air

LOT i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lublin-Chorwacja.

Która trasa podróży Lublin – Chorwacja jest najtańsza?

Lublin - Split

Wybierz trasę Lublin - Split, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Chorwacja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Chorwacja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Chorwacja, zmieniając zakładki
Wizz Air
19 wrz
LUZ14:35Lublin
1h 55min
SPU16:30Split
23 wrz
SPU11:20Split
1h 50min
LUZ13:10Lublin
Kilka linii lotniczych
5 wrz
LUZ14:35Lublin
1h 55min
SPU16:30Split
12 wrz
SPU17:40Split
16h 40min
2 przesiadki
LUZ10:20Lublin
LOT
20 wrz
LUZ10:55Lublin
3h 30min
1 przesiadka
DBV14:25Dubrovnik
27 wrz
DBV15:15Dubrovnik
19h 05min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
Wizz Air
12 wrz
LUZ14:35Lublin
1h 55min
SPU16:30Split
16 wrz
SPU11:20Split
1h 50min
LUZ13:10Lublin
Wizz Air
5 wrz
LUZ14:35Lublin
1h 55min
SPU16:30Split
16 wrz
SPU11:20Split
1h 50min
LUZ13:10Lublin
Kilka linii lotniczych
12 wrz
LUZ14:35Lublin
1h 55min
SPU16:30Split
19 wrz
SPU17:40Split
16h 40min
2 przesiadki
LUZ10:20Lublin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublin - Chorwacja w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublin – Chorwacja w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
9 wrz
LUZ14:15Lublin
1h 55min
SPU16:10Split
Wizz Air
5 wrz
LUZ14:35Lublin
1h 55min
SPU16:30Split
Ryanair
19 sie
LUZ10:30Lublin
21h 50min
2 przesiadki
ZAG08:20Zagrzeb Franjo Tuđman

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lublin – Chorwacja

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lublin – Chorwacja
Wizz Air
12 sie
LUZ14:15Lublin
1h 55min
SPU16:10Split
19 sie
SPU11:20Split
1h 50min
LUZ13:10Lublin
Kilka linii lotniczych
12 sie
LUZ14:15Lublin
1h 55min
SPU16:10Split
19 sie
SPU03:45Split
6h 35min
2 przesiadki
LUZ10:20Lublin
LOT
9 sie
LUZ10:55Lublin
3h 30min
1 przesiadka
DBV14:25Dubrovnik
12 sie
DBV08:10Dubrovnik
26h 10min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
Wizz Air
12 sie
LUZ14:15Lublin
1h 55min
SPU16:10Split
19 sie
SPU11:20Split
1h 50min
LUZ13:10Lublin
Wizz Air
12 sie
LUZ14:15Lublin
1h 55min
SPU16:10Split
15 sie
SPU11:50Split
1h 50min
LUZ13:40Lublin
Kilka linii lotniczych
12 sie
LUZ14:15Lublin
1h 55min
SPU16:10Split
19 sie
SPU03:45Split
6h 35min
2 przesiadki
LUZ10:20Lublin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Chorwacja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Chorwacja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 280 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,1

Wejście na pokład

7,0

Komfort

7,6

Załoga

6,6

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

miła obsługa

1 / 6
Szukaj lotów Wizz Air
LOTCenaOd 628 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,6

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty Wizz Air: Lublin – Chorwacja

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Lublin – Chorwacja
Wizz Air
19 wrz
LUZ14:35Lublin
1h 55min
SPU16:30Split
23 wrz
SPU11:20Split
1h 50min
LUZ13:10Lublin
Wizz Air
12 wrz
LUZ14:35Lublin
1h 55min
SPU16:30Split
16 wrz
SPU11:20Split
1h 50min
LUZ13:10Lublin
Wizz Air
5 wrz
LUZ14:35Lublin
1h 55min
SPU16:30Split
16 wrz
SPU11:20Split
1h 50min
LUZ13:10Lublin

Loty LOT: Lublin – Chorwacja

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Lublin – Chorwacja
LOT
20 wrz
LUZ10:55Lublin
3h 30min
1 przesiadka
DBV14:25Dubrovnik
27 wrz
DBV15:15Dubrovnik
19h 05min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
LOT
1 wrz
LUZ10:55Lublin
20h 35min
1 przesiadka
DBV07:30Dubrovnik
8 wrz
DBV15:15Dubrovnik
19h 05min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
LOT
18 sie
LUZ10:55Lublin
20h 35min
1 przesiadka
DBV07:30Dubrovnik
31 sie
DBV08:05Dubrovnik
26h 15min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lublin – Chorwacja oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lublin – Chorwacja, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Wizz Air, LOT, i Wizz Air UK.



Alternatywne trasy Lublin-Chorwacja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Split
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena305 zł
Loty Kraków - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena134 zł
Loty Warszawa - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena449 zł
Loty Katowice - Split
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena236 zł
Loty Kraków - Split
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena236 zł
Loty Warszawa - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena310 zł
Loty Wrocław - Split
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena273 zł
Loty Poznań - Split
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena518 zł
Loty Poznań - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena213 zł
Loty Kraków - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena486 zł
Loty Wrocław - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena231 zł
Loty Lublin - Split
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena356 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublin – Chorwacja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublin – Chorwacja

Loty do innych miast: Chorwacja

Chorwacja to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Lublin – Chorwacja. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Lublin – Chorwacja tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Lublin – Chorwacja, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Lublin – Chorwacja można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.