Tanie loty na trasie Long Beach – Polska od 3 257 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Informacje o trasie Polska-Long Beach

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Long Beach-Polska

Najkrótszy czas lotu

16h 35min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Long Beach-Polska zajmuje 16h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Long Beach-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Long Beach Municipal - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, Lotnisko Long Beach Municipal - Lotnisko Katowice-Pyrzowice i Lotnisko Long Beach Municipal - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Long Beach - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Long Beach – Polska jest najtańsza?

Long Beach Municipal - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Long Beach Municipal - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Long Beach - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Long Beach - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Long Beach - Polska, zmieniając zakładki
Delta
28 sie
LGB13:03Long Beach Municipal
16h 42min
2 przesiadki
WAW05:45Warszawa Chopina
13 wrz
WAW02:05Warszawa Chopina
19h 05min
2 przesiadki
LGB21:10Long Beach Municipal
3 507 zł
Znajdź podobne
Delta
7 wrz
LGB03:15Long Beach Municipal
19h 00min
2 przesiadki
GDN22:15Gdańsk Rębiechowo
28 wrz
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
20h 50min
2 przesiadki
LGB23:15Long Beach Municipal
6 925 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Long Beach - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Long Beach – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez American Airlines i Delta.
American Airlines
13 lip
LGB07:45Long Beach Municipal
23h 45min
2 przesiadki
WAW07:30Warszawa Chopina
3 257 zł
Znajdź podobne
Delta
10 lip
LGB03:15Long Beach Municipal
18h 55min
2 przesiadki
GDN22:10Gdańsk Rębiechowo
4 788 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Long Beach – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Long Beach – Polska
Delta
7 lip
LGB03:15Long Beach Municipal
19h 20min
2 przesiadki
WAW22:35Warszawa Chopina
17 lip
WAW02:05Warszawa Chopina
19h 13min
2 przesiadki
LGB21:18Long Beach Municipal
36 850 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Long Beach – Polska

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Long Beach – Polska
Delta
28 sie
LGB13:03Long Beach Municipal
16h 42min
2 przesiadki
WAW05:45Warszawa Chopina
13 wrz
WAW02:05Warszawa Chopina
19h 05min
2 przesiadki
LGB21:10Long Beach Municipal
3 507 zł
Znajdź podobne
Delta
7 wrz
LGB03:15Long Beach Municipal
19h 00min
2 przesiadki
GDN22:15Gdańsk Rębiechowo
28 wrz
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
20h 50min
2 przesiadki
LGB23:15Long Beach Municipal
6 925 zł
Znajdź podobne
Delta
7 lip
LGB03:15Long Beach Municipal
19h 20min
2 przesiadki
WAW22:35Warszawa Chopina
17 lip
WAW02:05Warszawa Chopina
19h 13min
2 przesiadki
LGB21:18Long Beach Municipal
36 850 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Long Beach-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Los Angeles - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 00min
Najniższa cena1 950 zł
Loty San Francisco - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 10min
Najniższa cena1 945 zł
Loty Ontario - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 36min
Najniższa cena2 445 zł
Loty Santa Ana - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 54min
Najniższa cena2 293 zł
Loty Los Angeles - Kraków
Najkrótszy czas lotu19h 10min
Najniższa cena1 936 zł
Loty San Jose - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 30min
Najniższa cena2 762 zł
Loty Ontario - Kraków
Najkrótszy czas lotu15h 10min
Najniższa cena4 185 zł
Loty Oakland, Kalifornia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 19min
Najniższa cena2 873 zł
Loty San Francisco - Kraków
Najkrótszy czas lotu16h 15min
Najniższa cena2 940 zł
Loty San Diego - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 00min
Najniższa cena3 056 zł
Loty Santa Ana - Kraków
Najkrótszy czas lotu16h 19min
Najniższa cena3 195 zł
Loty Burbank - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 07min
Najniższa cena3 627 zł

Loty podobne do tych na trasie Long Beach – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Long Beach – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Long Beach – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Loty na trasie Long Beach – Polska z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Long Beach – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Long Beach – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.