Tanie loty Kraków - Lacjum

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie Lacjum-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Lacjum
Znaleziono najlepszą cenę496 złNajlepsza cena za lot Kraków – Lacjum znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 496 zł
Najkrótszy czas lotu1h 55minNajszybszy lot Kraków-Lacjum zajmuje 1h 55min.
Loty bezpośredniepon, wt i sobBezpośrednie loty Kraków-Lacjum – poniedziałek, wtorek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Lacjum?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Lacjum?

Ryanair

Lufthansa, Ryanair i Ukraine International Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Lacjum.

Która trasa podróży Kraków – Lacjum jest najtańsza?

Kraków Balice - Rzym Rzym-Ciampino

Wybierz trasę Kraków Balice - Rzym Rzym-Ciampino, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Lacjum.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Lacjum

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Lacjum, zmieniając zakładki
Ryanair
10 sty
KRK05:25Kraków Balice
1h 55min
CIA07:20Rzym Rzym-Ciampino
22 sty
CIA16:20Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK18:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
15 lis
KRK04:30Kraków Balice
2h 00min
FCO06:30Rzym-Fiumicino
26 lis
FCO01:15Rzym-Fiumicino
28h 05min
1 przesiadka
KRK05:20Kraków Balice
Wizz Air
1 lis
KRK05:30Kraków Balice
2h 00min
FCO07:30Rzym-Fiumicino
5 lis
FCO02:50Rzym-Fiumicino
2h 05min
KRK04:55Kraków Balice
Ryanair
20 lis
KRK14:00Kraków Balice
1h 55min
CIA15:55Rzym Rzym-Ciampino
24 lis
CIA01:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK03:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
30 paź
KRK15:00Kraków Balice
2h 10min
FCO17:10Rzym-Fiumicino
6 lis
FCO12:05Rzym-Fiumicino
7h 40min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
Wizz Air
30 paź
KRK15:00Kraków Balice
2h 10min
FCO17:10Rzym-Fiumicino
5 lis
FCO02:50Rzym-Fiumicino
2h 05min
KRK04:55Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Lacjum w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Lacjum w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
23 lis
KRK12:25Kraków Balice
1h 55min
CIA14:20Rzym Rzym-Ciampino
Wizz Air
26 paź
KRK14:55Kraków Balice
2h 10min
FCO17:05Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
4 lis
KRK02:10Kraków Balice
13h 30min
1 przesiadka
CIA15:40Rzym Rzym-Ciampino

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Lacjum

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Lacjum
Ryanair
30 paź
KRK17:40Kraków Balice
1h 55min
CIA19:35Rzym Rzym-Ciampino
5 lis
CIA15:55Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
KRK18:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
30 paź
KRK15:00Kraków Balice
2h 10min
FCO17:10Rzym-Fiumicino
6 lis
FCO12:05Rzym-Fiumicino
7h 40min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
Wizz Air
30 paź
KRK15:00Kraków Balice
2h 10min
FCO17:10Rzym-Fiumicino
5 lis
FCO02:50Rzym-Fiumicino
2h 05min
KRK04:55Kraków Balice
Ryanair
26 paź
KRK15:35Kraków Balice
1h 55min
CIA17:30Rzym Rzym-Ciampino
27 paź
CIA03:00Rzym Rzym-Ciampino
1h 55min
KRK04:55Kraków Balice
Wizz Air
26 paź
KRK14:55Kraków Balice
2h 10min
FCO17:05Rzym-Fiumicino
1 lis
FCO02:50Rzym-Fiumicino
2h 05min
KRK04:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
30 paź
KRK02:20Kraków Balice
9h 05min
1 przesiadka
FCO11:25Rzym-Fiumicino
5 lis
FCO02:50Rzym-Fiumicino
2h 05min
KRK04:55Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lacjum

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lacjum z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 104 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Wizz Air
CenaOd 231 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Lufthansa
CenaOd 443 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Ukraine International Airlines
CenaOd 669 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Lacjum oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Lacjum, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Wizz Air, i Lufthansa.


Alternatywne trasy Kraków-Lacjum

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Rzym
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena126 zł
Loty Wrocław - Rzym
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena185 zł
Loty Poznań - Rzym
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena189 zł
Loty Katowice - Rzym
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena213 zł
Loty Gdańsk - Rzym
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena240 zł
Loty Lublin - Rzym
Najkrótszy czas lotu9h 20min
Najniższa cena256 zł
Loty Rzeszów - Rzym
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena280 zł
Loty Szczecin - Rzym
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena354 zł
Loty Bydgoszcz - Rzym
Najkrótszy czas lotu21h 55min
Najniższa cena465 zł
Loty Łódź - Rzym
Najkrótszy czas lotu19h 55min
Najniższa cena492 zł

Podobne loty: Kraków – Lacjum

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Lacjum