Tanie loty na trasie Kraków – Filadelfia od 1 435 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Informacje o trasie Filadelfia-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Filadelfia

Znaleziono najlepszą cenę

1 435 zł

Najkrótszy czas lotu

16h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Filadelfia — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Filadelfia w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 435 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Filadelfia w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 12 306 zł.
Najszybszy lot Kraków-Filadelfia zajmuje 16h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Filadelfia. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Filadelfia Philadelphia Intl.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Filadelfia: Filadelfia Philadelphia Intl (PHL)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Filadelfia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Filadelfia są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Filadelfia to Styczeń. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Filadelfia są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Kraków – Filadelfia są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Filadelfia są około 42% droższe wieczorem niż rano.

Która trasa podróży Kraków – Filadelfia jest najtańsza?

Kraków Balice - Filadelfia Philadelphia Intl

Wybierz trasę Kraków Balice - Filadelfia Philadelphia Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Filadelfia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Filadelfia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Filadelfia, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 paź
KRK08:15Kraków Balice
29h 46min
1 przesiadka
PHL14:01Filadelfia Philadelphia Intl
31 paź
PHL15:50Filadelfia Philadelphia Intl
12h 50min
1 przesiadka
KRK04:40Kraków Balice
2 826 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 sie
KRK06:50Kraków Balice
11h 20min
1 przesiadka
PHL18:10Filadelfia Philadelphia Intl
30 sie
PHL13:45Filadelfia Philadelphia Intl
13h 45min
1 przesiadka
KRK03:30Kraków Balice
2 943 zł
Znajdź podobne
British Airways
4 sie
KRK08:30Kraków Balice
29h 45min
1 przesiadka
PHL14:15Filadelfia Philadelphia Intl
16 sie
PHL08:39Filadelfia Philadelphia Intl
40h 56min
2 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
3 008 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 sie
KRK05:15Kraków Balice
33h 00min
2 przesiadki
PHL14:15Filadelfia Philadelphia Intl
16 sie
PHL18:20Filadelfia Philadelphia Intl
31h 15min
1 przesiadka
KRK01:35Kraków Balice
2 839 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 sie
KRK05:15Kraków Balice
33h 00min
2 przesiadki
PHL14:15Filadelfia Philadelphia Intl
16 sie
PHL08:39Filadelfia Philadelphia Intl
16h 46min
2 przesiadki
KRK01:25Kraków Balice
2 861 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 sie
KRK08:25Kraków Balice
33h 55min
2 przesiadki
PHL18:20Filadelfia Philadelphia Intl
31 sie
PHL14:30Filadelfia Philadelphia Intl
58h 50min
2 przesiadki
KRK01:20Kraków Balice
2 887 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Filadelfia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Filadelfia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
17 cze
KRK08:40Kraków Balice
36h 57min
2 przesiadki
PHL21:37Filadelfia Philadelphia Intl
1 435 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 cze
KRK12:10Kraków Balice
33h 27min
3 przesiadki
PHL21:37Filadelfia Philadelphia Intl
1 652 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 cze
KRK17:25Kraków Balice
58h 00min
3 przesiadki
PHL03:25Filadelfia Philadelphia Intl
1 678 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Filadelfia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Filadelfia
Kilka linii lotniczych
29 maj
KRK03:25Kraków Balice
20h 19min
2 przesiadki
PHL23:44Filadelfia Philadelphia Intl
4 cze
PHL04:30Filadelfia Philadelphia Intl
23h 00min
2 przesiadki
KRK03:30Kraków Balice
3 637 zł
Znajdź podobne
American Airlines
30 maj
KRK05:15Kraków Balice
28h 17min
3 przesiadki
PHL09:32Filadelfia Philadelphia Intl
4 cze
PHL16:50Filadelfia Philadelphia Intl
14h 30min
2 przesiadki
KRK07:20Kraków Balice
5 137 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 maj
KRK03:25Kraków Balice
37h 31min
2 przesiadki
PHL16:56Filadelfia Philadelphia Intl
4 cze
PHL11:35Filadelfia Philadelphia Intl
15h 55min
2 przesiadki
KRK03:30Kraków Balice
4 053 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
KRK02:00Kraków Balice
16h 10min
1 przesiadka
PHL18:10Filadelfia Philadelphia Intl
4 cze
PHL04:30Filadelfia Philadelphia Intl
23h 00min
2 przesiadki
KRK03:30Kraków Balice
4 122 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 maj
KRK14:05Kraków Balice
28h 55min
2 przesiadki
PHL19:00Filadelfia Philadelphia Intl
4 cze
PHL18:55Filadelfia Philadelphia Intl
32h 55min
1 przesiadka
KRK03:50Kraków Balice
4 239 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 maj
KRK10:40Kraków Balice
27h 25min
1 przesiadka
PHL14:05Filadelfia Philadelphia Intl
4 cze
PHL18:55Filadelfia Philadelphia Intl
32h 55min
1 przesiadka
KRK03:50Kraków Balice
6 437 zł
Znajdź podobne

Loty American Airlines: Kraków – Filadelfia

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Kraków – Filadelfia
American Airlines
30 maj
KRK05:15Kraków Balice
28h 17min
3 przesiadki
PHL09:32Filadelfia Philadelphia Intl
4 cze
PHL16:50Filadelfia Philadelphia Intl
14h 30min
2 przesiadki
KRK07:20Kraków Balice
5 137 zł
Znajdź podobne
American Airlines
30 maj
KRK05:15Kraków Balice
28h 17min
3 przesiadki
PHL09:32Filadelfia Philadelphia Intl
4 cze
PHL08:39Filadelfia Philadelphia Intl
22h 41min
3 przesiadki
KRK07:20Kraków Balice
11 795 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Kraków – Filadelfia

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Filadelfia
Lufthansa
23 sie
KRK06:50Kraków Balice
11h 20min
1 przesiadka
PHL18:10Filadelfia Philadelphia Intl
30 sie
PHL13:45Filadelfia Philadelphia Intl
13h 45min
1 przesiadka
KRK03:30Kraków Balice
2 943 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
4 sie
KRK10:25Kraków Balice
31h 45min
1 przesiadka
PHL18:10Filadelfia Philadelphia Intl
16 sie
PHL13:45Filadelfia Philadelphia Intl
13h 45min
1 przesiadka
KRK03:30Kraków Balice
3 511 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Filadelfia Philadelphia Intl oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Filadelfia Philadelphia Intl, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, Air Canada, i British Airways.

  • Kraków Balice – Filadelfia Philadelphia Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Filadelfia Philadelphia Intl i Kraków Balice są od siebie oddalone o 7038,0 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 11h 20min.



Alternatywne trasy Kraków-Filadelfia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Filadelfia
Najkrótszy czas lotu14h 25min
Najniższa cena2 601 zł
Loty Warszawa - Pittsburgh
Najkrótszy czas lotu20h 34min
Najniższa cena3 654 zł
Loty Gdańsk - Filadelfia
Najkrótszy czas lotu18h 06min
Najniższa cena2 792 zł
Loty Warszawa - Erie
Najkrótszy czas lotu22h 04min
Najniższa cena4 343 zł
Loty Wrocław - Filadelfia
Najkrótszy czas lotu14h 21min
Najniższa cena2 609 zł
Loty Kraków - Harrisburg
Najkrótszy czas lotu23h 20min
Najniższa cena4 222 zł
Loty Kraków - Pittsburgh
Najkrótszy czas lotu35h 20min
Najniższa cena4 127 zł
Loty Poznań - Filadelfia
Najkrótszy czas lotu17h 20min
Najniższa cena4 395 zł
Loty Kraków - State College
Najkrótszy czas lotu33h 28min
Najniższa cena3 658 zł
Loty Katowice - Filadelfia
Najkrótszy czas lotu31h 15min
Najniższa cena2 943 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Filadelfia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Filadelfia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Filadelfia jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Kraków – Filadelfia i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. Wszystkie oferty lotów Kraków – Filadelfia na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Kraków – Filadelfia.

Ceny lotów Kraków – Filadelfia można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.