Tanie loty Kraków - Azja od 69 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 12.12
ndz 19.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Azja-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Azja
Najkrótszy czas lotu3h 10minNajszybszy lot Kraków-Azja zajmuje 3h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Azja. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Bangkok Suvarnabhumi, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Kolombo Bandaranayike Intl i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Koh Samui.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Azja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Azja?

Eurowings

British Airways, Eurowings i Finnair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Azja.

Która trasa podróży Kraków – Azja jest najtańsza?

Kraków Balice - Kutaisi

Wybierz trasę Kraków Balice - Kutaisi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Azja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Azja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Azja, zmieniając zakładki
Wizz Air
22 sty
KRK01:00Kraków Balice
3h 10min
KUT04:10Kutaisi
29 sty
KUT07:45Kutaisi
3h 20min
KRK11:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
22 sty
KRK01:25Kraków Balice
13h 55min
2 przesiadki
KUT15:20Kutaisi
25 sty
KUT07:45Kutaisi
3h 20min
KRK11:05Kraków Balice
Wizz Air
22 sty
KRK01:00Kraków Balice
3h 10min
KUT04:10Kutaisi
25 sty
KUT07:45Kutaisi
3h 20min
KRK11:05Kraków Balice
Wizz Air
22 sty
KRK01:00Kraków Balice
3h 10min
KUT04:10Kutaisi
25 sty
KUT07:45Kutaisi
3h 20min
KRK11:05Kraków Balice
Wizz Air
22 sty
KRK01:00Kraków Balice
3h 10min
KUT04:10Kutaisi
29 sty
KUT07:45Kutaisi
3h 20min
KRK11:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
22 sty
KRK01:25Kraków Balice
13h 55min
2 przesiadki
KUT15:20Kutaisi
29 sty
KUT07:45Kutaisi
3h 20min
KRK11:05Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Azja w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Azja w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
21 gru
KRK01:00Kraków Balice
3h 10min
KUT04:10Kutaisi
Kilka linii lotniczych
18 sty
KRK07:25Kraków Balice
29h 55min
2 przesiadki
KUT13:20Kutaisi
Wizz Air
18 sty
KRK01:00Kraków Balice
3h 10min
KUT04:10Kutaisi

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Azja

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Azja
Kilka linii lotniczych
16 gru
KRK06:50Kraków Balice
9h 40min
1 przesiadka
KUT16:30Kutaisi
20 gru
KUT01:10Kutaisi
15h 10min
1 przesiadka
KRK16:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
16 gru
KRK06:50Kraków Balice
9h 40min
1 przesiadka
KUT16:30Kutaisi
19 gru
KUT01:10Kutaisi
31h 10min
2 przesiadki
KRK08:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
16 gru
KRK08:25Kraków Balice
35h 30min
2 przesiadki
KUT19:55Kutaisi
19 gru
KUT01:10Kutaisi
31h 10min
2 przesiadki
KRK08:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
17 gru
KRK08:30Kraków Balice
19h 50min
2 przesiadki
KUT04:20Kutaisi
19 gru
KUT01:10Kutaisi
18h 10min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
17 gru
KRK02:55Kraków Balice
19h 00min
1 przesiadka
KUT21:55Kutaisi
20 gru
KUT01:10Kutaisi
15h 10min
1 przesiadka
KRK16:20Kraków Balice
KLM
12 gru
KRK01:00Kraków Balice
18h 30min
2 przesiadki
BKK19:30Bangkok Suvarnabhumi
18 gru
BKK19:50Bangkok Suvarnabhumi
28h 00min
1 przesiadka
KRK23:50Kraków Balice
2 548 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Azja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Azja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Eurowings
CenaOd 1 041 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,7
Ukraine International Airlines
CenaOd 1 455 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
KLM
CenaOd 1 610 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
Finnair
CenaOd 1 661 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
LOT
CenaOd 1 700 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Austrian Airlines
CenaOd 1 804 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
British Airways
CenaOd 1 816 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
Lufthansa
CenaOd 1 981 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Norwegian
CenaOd 1 993 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2
SWISS
CenaOd 2 014 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Azja oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Azja, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Emirates, Ukraine International Airlines i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Emirates, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Kraków-Azja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Bangkok
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena1 636 zł
Loty Warszawa - Kolombo
Najkrótszy czas lotu14h 45min
Najniższa cena2 214 zł
Loty Warszawa - Denpasar
Najkrótszy czas lotu17h 35min
Najniższa cena2 763 zł
Loty Warszawa - Phuket
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena2 015 zł
Loty Warszawa - Malé
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena2 633 zł
Loty Kraków - Bangkok
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena1 624 zł
Loty Warszawa - Nowe Deli
Najkrótszy czas lotu12h 45min
Najniższa cena1 644 zł
Loty Gdańsk - Bangkok
Najkrótszy czas lotu14h 40min
Najniższa cena1 616 zł
Loty Warszawa - Katmandu
Najkrótszy czas lotu15h 30min
Najniższa cena2 601 zł
Loty Wrocław - Bangkok
Najkrótszy czas lotu14h 25min
Najniższa cena1 608 zł
Loty Warszawa - Tokio
Najkrótszy czas lotu10h 30min
Najniższa cena2 071 zł
Loty Warszawa - Singapur
Najkrótszy czas lotu14h 40min
Najniższa cena2 230 zł

Podobne loty: Kraków – Azja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Azja