Tanie loty na trasie Korea Południowa – Polska od 1 901 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Informacje o trasie Polska-Korea Południowa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Korea Południowa-Polska

Najkrótszy czas lotu

17h 30min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Korea Południowa-Polska zajmuje 17h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Korea Południowa-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Seul Gimpo Intl - Lotnisko Warszawa Chopina, Lotnisko Inczhon Incheon Intl - Lotnisko Warszawa Chopina i Lotnisko Inczhon Incheon Intl - Lotnisko Kraków Balice.

Jak znaleźć najtańsze loty Korea Południowa - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Korea Południowa – Polska jest najtańsza?

Inczhon Incheon Intl - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Inczhon Incheon Intl - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Korea Południowa - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Korea Południowa - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Korea Południowa - Polska, zmieniając zakładki
KLM
10 lis
ICN17:45Inczhon Incheon Intl
25h 25min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Chopina
17 lis
WAW07:45Warszawa Chopina
20h 25min
1 przesiadka
ICN04:10Inczhon Incheon Intl
2 535 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 gru
ICN04:55Inczhon Incheon Intl
20h 15min
1 przesiadka
WAW01:10Warszawa Chopina
7 gru
WAW01:05Warszawa Chopina
27h 05min
1 przesiadka
ICN04:10Inczhon Incheon Intl
2 539 zł
Znajdź podobne
Air France
30 lis
ICN04:55Inczhon Incheon Intl
20h 15min
1 przesiadka
WAW01:10Warszawa Chopina
13 gru
WAW01:35Warszawa Chopina
17h 35min
1 przesiadka
ICN19:10Inczhon Incheon Intl
2 716 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
29 lis
ICN10:10Inczhon Incheon Intl
15h 35min
1 przesiadka
WAW01:45Warszawa Chopina
9 gru
WAW04:20Warszawa Chopina
17h 35min
2 przesiadki
ICN21:55Inczhon Incheon Intl
3 111 zł
Znajdź podobne
LOT
21 gru
ICN02:35Inczhon Incheon Intl
19h 05min
1 przesiadka
WAW21:40Warszawa Chopina
18 sty
WAW02:55Warszawa Chopina
17h 15min
1 przesiadka
ICN20:10Inczhon Incheon Intl
3 226 zł
Znajdź podobne
Finnair
12 wrz
ICN17:45Inczhon Incheon Intl
17h 45min
1 przesiadka
KRK11:30Kraków Balice
12 lut
KRK13:45Kraków Balice
33h 30min
1 przesiadka
ICN23:15Inczhon Incheon Intl
3 775 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Korea Południowa - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Korea Południowa – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France, KLM i LOT.
Air France
5 paź
ICN05:05Inczhon Incheon Intl
33h 40min
1 przesiadka
WAW14:45Warszawa Chopina
1 901 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lis
ICN20:30Inczhon Incheon Intl
28h 25min
2 przesiadki
WAW00:55Warszawa Chopina
1 972 zł
Znajdź podobne
KLM
6 gru
ICN19:35Inczhon Incheon Intl
23h 35min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Chopina
2 087 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Korea Południowa – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Korea Południowa – Polska
Kilka linii lotniczych
7 lip
ICN07:25Inczhon Incheon Intl
30h 35min
2 przesiadki
WAW14:00Warszawa Chopina
7 paź
WAW13:40Warszawa Chopina
16h 15min
1 przesiadka
ICN05:55Inczhon Incheon Intl
6 057 zł
Znajdź podobne
Air France
6 lip
ICN22:25Inczhon Incheon Intl
26h 10min
1 przesiadka
WAW00:35Warszawa Chopina
7 paź
WAW12:10Warszawa Chopina
18h 50min
1 przesiadka
ICN07:00Inczhon Incheon Intl
6 244 zł
Znajdź podobne
KLM
6 lip
ICN22:25Inczhon Incheon Intl
23h 00min
2 przesiadki
WAW21:25Warszawa Chopina
7 paź
WAW02:00Warszawa Chopina
29h 00min
2 przesiadki
ICN07:00Inczhon Incheon Intl
6 540 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
7 lip
ICN07:25Inczhon Incheon Intl
31h 05min
1 przesiadka
WAW14:30Warszawa Chopina
7 paź
WAW10:30Warszawa Chopina
36h 15min
1 przesiadka
ICN22:45Inczhon Incheon Intl
6 554 zł
Znajdź podobne
LOT
7 lip
ICN07:20Inczhon Incheon Intl
13h 00min
WAW20:20Warszawa Chopina
2 paź
WAW14:20Warszawa Chopina
32h 20min
1 przesiadka
ICN22:40Inczhon Incheon Intl
6 629 zł
Znajdź podobne
Asiana Airlines
8 lip
ICN06:10Inczhon Incheon Intl
18h 25min
1 przesiadka
WAW00:35Warszawa Chopina
27 sie
WAW03:40Warszawa Chopina
21h 10min
1 przesiadka
ICN00:50Inczhon Incheon Intl
7 311 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Korea Południowa – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Korea Południowa – Polska
KLM
10 lis
ICN17:45Inczhon Incheon Intl
25h 25min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Chopina
17 lis
WAW07:45Warszawa Chopina
20h 25min
1 przesiadka
ICN04:10Inczhon Incheon Intl
2 535 zł
Znajdź podobne
KLM
25 gru
ICN17:45Inczhon Incheon Intl
21h 15min
1 przesiadka
WAW15:00Warszawa Chopina
7 sty
WAW11:50Warszawa Chopina
16h 20min
1 przesiadka
ICN04:10Inczhon Incheon Intl
2 703 zł
Znajdź podobne
KLM
24 lis
ICN17:45Inczhon Incheon Intl
25h 25min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Chopina
29 gru
WAW01:05Warszawa Chopina
27h 05min
1 przesiadka
ICN04:10Inczhon Incheon Intl
2 769 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Korea Południowa – Polska

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Korea Południowa – Polska
Air France
30 lis
ICN04:55Inczhon Incheon Intl
20h 15min
1 przesiadka
WAW01:10Warszawa Chopina
13 gru
WAW01:35Warszawa Chopina
17h 35min
1 przesiadka
ICN19:10Inczhon Incheon Intl
2 716 zł
Znajdź podobne
Air France
28 wrz
ICN22:25Inczhon Incheon Intl
39h 45min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice
10 lut
KRK01:00Kraków Balice
18h 10min
2 przesiadki
ICN19:10Inczhon Incheon Intl
4 285 zł
Znajdź podobne
Air France
21 gru
ICN04:55Inczhon Incheon Intl
20h 35min
2 przesiadki
KRK01:30Kraków Balice
28 gru
KRK01:00Kraków Balice
18h 10min
2 przesiadki
ICN19:10Inczhon Incheon Intl
4 484 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Korea Południowa-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Seul - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 30min
Najniższa cena2 539 zł
Loty Seul - Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 45min
Najniższa cena3 775 zł

Loty podobne do tych na trasie Korea Południowa – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Korea Południowa – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Korea Południowa – Polska.

Tak. Wszystkie oferty lotów Korea Południowa – Polska na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Korea Południowa – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Korea Południowa – Polska.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.