Tanie loty na trasie Katowice – Peloponez od 551 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Peloponez-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Peloponez

Znaleziono najlepszą cenę

842 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 40min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Katowice - Peloponez w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 842 zł. Najlepsza oferta na lot Katowice - Peloponez w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 290 zł.
Najszybszy lot Katowice-Peloponez zajmuje 2h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Peloponez. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Kalamata.

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Peloponez?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Peloponez?

Smartwings

LOT i Smartwings to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Peloponez.

Która trasa podróży Katowice – Peloponez jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Kalamata

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Kalamata, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Peloponez.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Peloponez

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Peloponez, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
12 lip
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
14h 10min
1 przesiadka
KLX06:05Kalamata
16 lip
KLX06:15Kalamata
6h 45min
1 przesiadka
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
Smartwings
6 wrz
KTW04:35Katowice-Pyrzowice
2h 40min
KLX07:15Kalamata
13 wrz
KLX16:35Kalamata
2h 45min
KTW19:20Katowice-Pyrzowice
Ryanair
19 lip
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
14h 10min
1 przesiadka
KLX06:05Kalamata
25 lip
KLX11:05Kalamata
29h 25min
2 przesiadki
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
13 lip
KTW02:15Katowice-Pyrzowice
26h 05min
2 przesiadki
KLX04:20Kalamata
18 lip
KLX11:05Kalamata
27h 55min
2 przesiadki
KTW15:00Katowice-Pyrzowice
Smartwings
26 lip
KTW04:35Katowice-Pyrzowice
2h 40min
KLX07:15Kalamata
2 sie
KLX16:35Kalamata
2h 45min
KTW19:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
12 lip
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
14h 10min
1 przesiadka
KLX06:05Kalamata
16 lip
KLX06:15Kalamata
38h 15min
3 przesiadki
KTW20:30Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Peloponez w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
27 sie
KTW00:00Katowice-Pyrzowice
11h 40min
1 przesiadka
KLX11:40Kalamata
Kilka linii lotniczych
27 sie
KTW10:50Katowice-Pyrzowice
18h 55min
2 przesiadki
KLX05:45Kalamata
Kilka linii lotniczych
27 sie
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
13h 50min
3 przesiadki
KLX15:35Kalamata

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Peloponez

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Peloponez
Ryanair
8 lip
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
21h 20min
1 przesiadka
KLX04:50Kalamata
13 lip
KLX07:30Kalamata
21h 10min
1 przesiadka
KTW04:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
8 lip
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
21h 20min
1 przesiadka
KLX04:50Kalamata
13 lip
KLX07:30Kalamata
31h 15min
2 przesiadki
KTW14:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
10 lip
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
28h 55min
2 przesiadki
KLX10:35Kalamata
13 lip
KLX07:30Kalamata
21h 10min
1 przesiadka
KTW04:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
8 lip
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
27h 05min
3 przesiadki
KLX04:50Kalamata
13 lip
KLX07:30Kalamata
21h 10min
1 przesiadka
KTW04:40Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
9 lip
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
31h 15min
2 przesiadki
KLX18:10Kalamata
17 lip
KLX13:20Kalamata
30h 40min
2 przesiadki
KTW20:00Katowice-Pyrzowice
2 142 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
27h 05min
3 przesiadki
KLX04:50Kalamata
13 lip
KLX07:30Kalamata
27h 50min
2 przesiadki
KTW11:20Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Peloponez

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Peloponez z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
SmartwingsCenaOd 468 złBezpłatne odwołanieOcena
9,1
Szukaj lotów Smartwings
LOTCenaOd 563 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty Smartwings: Katowice – Peloponez

Nasze najlepsze oferty Smartwings na lot Katowice – Peloponez
Smartwings
6 wrz
KTW04:35Katowice-Pyrzowice
2h 40min
KLX07:15Kalamata
13 wrz
KLX16:35Kalamata
2h 45min
KTW19:20Katowice-Pyrzowice
Smartwings
26 lip
KTW04:35Katowice-Pyrzowice
2h 40min
KLX07:15Kalamata
2 sie
KLX16:35Kalamata
2h 45min
KTW19:20Katowice-Pyrzowice
Smartwings
16 sie
KTW04:35Katowice-Pyrzowice
2h 40min
KLX07:15Kalamata
23 sie
KLX16:35Kalamata
2h 45min
KTW19:20Katowice-Pyrzowice

Loty Ryanair: Katowice – Peloponez

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Katowice – Peloponez
Ryanair
8 lip
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
21h 20min
1 przesiadka
KLX04:50Kalamata
13 lip
KLX07:30Kalamata
21h 10min
1 przesiadka
KTW04:40Katowice-Pyrzowice
Ryanair
19 lip
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
14h 10min
1 przesiadka
KLX06:05Kalamata
25 lip
KLX11:05Kalamata
29h 25min
2 przesiadki
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
23 wrz
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
24h 15min
2 przesiadki
KLX07:45Kalamata
1 paź
KLX09:10Kalamata
31h 30min
2 przesiadki
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
1 214 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Peloponez oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Peloponez, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Smartwings i LOT.



Alternatywne trasy Katowice-Peloponez

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kalamata
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena421 zł
Loty Kraków - Kalamata
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena681 zł
Loty Katowice - Kalamata
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena551 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Peloponez

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Peloponez

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Peloponez jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Katowice – Peloponez i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. Wszystkie oferty lotów Katowice – Peloponez na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Katowice – Peloponez, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Katowice – Peloponez, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Peloponez) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.