Tanie loty na trasie Kanada – Polska od 1 077 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Polska-Kanada

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kanada-Polska
Najkrótszy czas lotu8h 15minNajszybszy lot Kanada-Polska zajmuje 8h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kanada-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Toronto Island - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Kanada - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kanada – Polska?

Lufthansa

Air Canada, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kanada-Polska.

Która trasa podróży Kanada – Polska jest najtańsza?

Toronto-Lester B. Pearson - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Toronto-Lester B. Pearson - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kanada - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kanada - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kanada - Polska, zmieniając zakładki
TAP AIR PORTUGAL
25 lut
YYZ17:45Toronto-Lester B. Pearson
13h 20min
1 przesiadka
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
23 mar
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
25h 15min
1 przesiadka
YYZ16:15Toronto-Lester B. Pearson
1 970 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 maj
YYZ14:30Toronto-Lester B. Pearson
14h 45min
2 przesiadki
KRK05:15Kraków Balice
24 maj
KRK16:40Kraków Balice
26h 35min
2 przesiadki
YYZ19:15Toronto-Lester B. Pearson
1 994 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
3 mar
YYZ13:10Toronto-Lester B. Pearson
13h 20min
1 przesiadka
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
6 mar
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
14h 55min
1 przesiadka
YYZ15:55Toronto-Lester B. Pearson
2 888 zł
Znajdź podobne
Condor
17 lut
YYC04:20Calgary
28h 15min
2 przesiadki
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
10 mar
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
20h 25min
2 przesiadki
YYC23:35Calgary
3 003 zł
Znajdź podobne
Air Canada
5 lut
YTZ12:20Toronto Island
38h 35min
2 przesiadki
WAW02:55Warszawa Lotnisko Chopina
5 mar
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
35h 29min
2 przesiadki
YTZ15:49Toronto Island
3 321 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
4 mar
YYZ17:45Toronto-Lester B. Pearson
13h 20min
1 przesiadka
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
25 mar
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina
13h 50min
1 przesiadka
YYZ23:00Toronto-Lester B. Pearson
1 998 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kanada - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kanada – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Canada i TAP AIR PORTUGAL.
Kilka linii lotniczych
31 sty
YYZ16:45Toronto-Lester B. Pearson
37h 25min
3 przesiadki
WAW06:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 077 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
29 sty
YYZ12:40Toronto-Lester B. Pearson
37h 10min
1 przesiadka
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 050 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 cze
YYZ15:50Toronto-Lester B. Pearson
20h 10min
1 przesiadka
KRK12:00Kraków Balice
1 112 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kanada – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kanada – Polska
Kilka linii lotniczych
24 sty
YYZ04:30Toronto-Lester B. Pearson
32h 50min
3 przesiadki
KRK13:20Kraków Balice
18 lut
KRK05:00Kraków Balice
38h 55min
3 przesiadki
YYZ19:55Toronto-Lester B. Pearson
2 626 zł
Znajdź podobne
British Airways
21 sty
YYZ07:00Toronto-Lester B. Pearson
24h 35min
2 przesiadki
WAW07:35Warszawa Lotnisko Chopina
23 sty
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
32h 05min
1 przesiadka
YYZ15:50Toronto-Lester B. Pearson
3 023 zł
Znajdź podobne
LOT
24 sty
YYZ17:55Toronto-Lester B. Pearson
12h 30min
1 przesiadka
KRK06:25Kraków Balice
18 lut
KRK00:45Kraków Balice
21h 00min
1 przesiadka
YYZ21:45Toronto-Lester B. Pearson
3 317 zł
Znajdź podobne
American Airlines
24 sty
YYZ06:30Toronto-Lester B. Pearson
24h 25min
2 przesiadki
KRK06:55Kraków Balice
18 lut
KRK06:35Kraków Balice
29h 40min
2 przesiadki
YYZ12:15Toronto-Lester B. Pearson
3 707 zł
Znajdź podobne
Delta
26 sty
YYZ13:50Toronto-Lester B. Pearson
11h 15min
1 przesiadka
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
21 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
16h 15min
1 przesiadka
YYZ18:20Toronto-Lester B. Pearson
4 716 zł
Znajdź podobne
Air France
26 sty
YYZ10:40Toronto-Lester B. Pearson
14h 25min
2 przesiadki
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
21 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
16h 15min
1 przesiadka
YYZ18:20Toronto-Lester B. Pearson
4 823 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kanada – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kanada – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air Canada
CenaOd 2 878 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
LOT
CenaOd 2 933 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 3 351 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty TAP AIR PORTUGAL: Kanada – Polska

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Kanada – Polska
TAP AIR PORTUGAL
25 lut
YYZ17:45Toronto-Lester B. Pearson
13h 20min
1 przesiadka
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
23 mar
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
25h 15min
1 przesiadka
YYZ16:15Toronto-Lester B. Pearson
1 970 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
4 mar
YYZ17:45Toronto-Lester B. Pearson
13h 20min
1 przesiadka
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
25 mar
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina
13h 50min
1 przesiadka
YYZ23:00Toronto-Lester B. Pearson
1 998 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
26 kwi
YYZ13:40Toronto-Lester B. Pearson
12h 20min
1 przesiadka
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
18 maj
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 25min
1 przesiadka
YYZ22:20Toronto-Lester B. Pearson
2 022 zł
Znajdź podobne

Loty Condor: Kanada – Polska

Nasze najlepsze oferty Condor na lot Kanada – Polska
Condor
17 lut
YYC04:20Calgary
28h 15min
2 przesiadki
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
10 mar
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
20h 25min
2 przesiadki
YYC23:35Calgary
3 003 zł
Znajdź podobne
Condor
5 mar
YVR05:54Vancouver Intl
25h 41min
2 przesiadki
WAW07:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 kwi
WAW03:45Warszawa Lotnisko Chopina
25h 04min
2 przesiadki
YVR04:49Vancouver Intl
3 591 zł
Znajdź podobne
Condor
6 cze
YVR13:45Vancouver Intl
18h 50min
1 przesiadka
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
22 cze
WAW03:45Warszawa Lotnisko Chopina
23h 19min
2 przesiadki
YVR03:04Vancouver Intl
3 830 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kanada – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kanada – Polska, takie jak LOT, Air Canada i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Kanada-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Toronto - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena1 970 zł
Loty Calgary - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 10min
Najniższa cena3 003 zł
Loty Montreal - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 40min
Najniższa cena2 328 zł
Loty Toronto - Kraków
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena1 994 zł
Loty Vancouver - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 00min
Najniższa cena2 983 zł
Loty Toronto - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu17h 45min
Najniższa cena2 626 zł
Loty Toronto - Wrocław
Najkrótszy czas lotu16h 25min
Najniższa cena2 249 zł
Loty Toronto - Poznań
Najkrótszy czas lotu11h 45min
Najniższa cena2 725 zł
Loty Edmonton - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 10min
Najniższa cena2 836 zł
Loty Toronto - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena1 978 zł
Loty Calgary - Kraków
Najkrótszy czas lotu20h 20min
Najniższa cena3 921 zł
Loty Vancouver - Kraków
Najkrótszy czas lotu19h 40min
Najniższa cena3 905 zł

Loty podobne do tych na trasie Kanada – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kanada – Polska