Tanie loty na trasie Innsbruck – Polska od 594 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 28.5
sob 4.6

Informacje o trasie Polska-Innsbruck

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Innsbruck-Polska

Najkrótszy czas lotu

2h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Innsbruck-Polska zajmuje 2h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Innsbruck-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Innsbruck Kranebitten - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, Lotnisko Innsbruck Kranebitten - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Innsbruck Kranebitten - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Innsbruck - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Innsbruck – Polska jest najtańsza?

Innsbruck Kranebitten - Kraków Balice

Wybierz trasę Innsbruck Kranebitten - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Innsbruck - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Innsbruck - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Innsbruck - Polska, zmieniając zakładki
Austrian Airlines
16 lip
INN07:05Innsbruck Kranebitten
2h 45min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
24 lip
KRK10:30Kraków Balice
8h 20min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten
Lufthansa
22 wrz
INN06:40Innsbruck Kranebitten
11h 30min
1 przesiadka
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
25 wrz
GDN10:30Gdańsk Rębiechowo
7h 40min
1 przesiadka
INN18:10Innsbruck Kranebitten
Kilka linii lotniczych
5 sie
INN07:05Innsbruck Kranebitten
7h 20min
2 przesiadki
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
7 sie
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
3h 30min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten
1 014 zł
Znajdź podobne
KLM
10 lip
INN05:20Innsbruck Kranebitten
25h 50min
1 przesiadka
GDN07:10Gdańsk Rębiechowo
16 lip
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
20h 50min
1 przesiadka
INN04:35Innsbruck Kranebitten
1 049 zł
Znajdź podobne
LOT
31 sie
INN07:05Innsbruck Kranebitten
9h 40min
1 przesiadka
WAW16:45Warszawa Lotnisko Chopina
3 wrz
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
10h 50min
1 przesiadka
INN14:10Innsbruck Kranebitten
1 097 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
5 sie
INN07:05Innsbruck Kranebitten
3h 10min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
7 sie
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
3h 30min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten

Znajdź najtańsze oferty lotów Innsbruck - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Innsbruck – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
LOT
19 lip
INN07:05Innsbruck Kranebitten
9h 40min
1 przesiadka
WAW16:45Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
7 cze
INN12:10Innsbruck Kranebitten
28h 45min
3 przesiadki
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
7 cze
INN12:10Innsbruck Kranebitten
40h 45min
2 przesiadki
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Innsbruck – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Innsbruck – Polska
Austrian Airlines
2 cze
INN14:50Innsbruck Kranebitten
19h 00min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
13 cze
KRK10:30Kraków Balice
20h 00min
1 przesiadka
INN06:30Innsbruck Kranebitten
1 105 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 cze
INN02:35Innsbruck Kranebitten
3h 35min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
13 cze
KRK09:20Kraków Balice
9h 30min
2 przesiadki
INN18:50Innsbruck Kranebitten
1 400 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
INN02:35Innsbruck Kranebitten
31h 45min
3 przesiadki
KRK10:20Kraków Balice
13 cze
KRK01:35Kraków Balice
16h 45min
3 przesiadki
INN18:20Innsbruck Kranebitten
1 751 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
INN06:40Innsbruck Kranebitten
34h 35min
3 przesiadki
KRK17:15Kraków Balice
13 cze
KRK07:35Kraków Balice
11h 15min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten
1 929 zł
Znajdź podobne

Loty Austrian Airlines: Innsbruck – Polska

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Innsbruck – Polska
Austrian Airlines
16 lip
INN07:05Innsbruck Kranebitten
2h 45min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
24 lip
KRK10:30Kraków Balice
8h 20min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten
Austrian Airlines
5 sie
INN07:05Innsbruck Kranebitten
3h 10min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
7 sie
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
3h 30min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten
Austrian Airlines
22 wrz
INN02:30Innsbruck Kranebitten
7h 20min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
25 wrz
KRK03:25Kraków Balice
3h 05min
1 przesiadka
INN06:30Innsbruck Kranebitten

Loty Lufthansa: Innsbruck – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Innsbruck – Polska
Lufthansa
22 wrz
INN06:40Innsbruck Kranebitten
11h 30min
1 przesiadka
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
25 wrz
GDN10:30Gdańsk Rębiechowo
7h 40min
1 przesiadka
INN18:10Innsbruck Kranebitten
Lufthansa
17 lip
INN06:40Innsbruck Kranebitten
11h 30min
1 przesiadka
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
28 lip
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
7h 35min
1 przesiadka
INN18:10Innsbruck Kranebitten
Lufthansa
22 wrz
INN02:35Innsbruck Kranebitten
9h 20min
2 przesiadki
KRK11:55Kraków Balice
25 wrz
KRK10:25Kraków Balice
7h 45min
1 przesiadka
INN18:10Innsbruck Kranebitten
1 019 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Innsbruck Kranebitten – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Innsbruck Kranebitten – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.



Alternatywne trasy Innsbruck-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wiedeń - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena78 zł
Loty Wiedeń - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena48 zł
Loty Wiedeń - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena78 zł
Loty Wiedeń - Wrocław
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena347 zł
Loty Innsbruck - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena876 zł
Loty Wiedeń - Poznań
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena217 zł
Loty Salzburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena936 zł
Loty Wiedeń - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena368 zł
Loty Wiedeń - Szczecin
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena204 zł
Loty Salzburg - Poznań
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena1 079 zł
Loty Innsbruck - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena854 zł
Loty Graz - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena980 zł

Loty podobne do tych na trasie Innsbruck – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Innsbruck – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Innsbruck – Polska według Twoich preferencji.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Innsbruck – Polska z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Innsbruck – Polska.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Innsbruck – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.