Tanie loty na trasie Gdańsk – Sardynia od 171 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 1.2
wt 8.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Sardynia-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Sardynia
Znaleziono najlepszą cenę1 255 złNajlepsza oferta na podróż Gdańsk – Sardynia w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 255 zł. Najlepsza cena lotu Gdańsk – Sardynia w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 171 zł.
Najkrótszy czas lotu10h 10minNajszybszy lot Gdańsk-Sardynia zajmuje 10h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Sardynia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Alghero-Fertilia, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Olbia Costa Smeralda i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Cagliari Elmas.

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Sardynia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Sardynia?

Ryanair

KLM, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Sardynia.

Która trasa podróży Gdańsk – Sardynia jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Cagliari Elmas

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Cagliari Elmas, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Sardynia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Sardynia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Sardynia, zmieniając zakładki
Ryanair
24 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
13h 55min
2 przesiadki
CAG16:10Cagliari Elmas
3 mar
CAG04:35Cagliari Elmas
12h 20min
1 przesiadka
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
24 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
13h 55min
2 przesiadki
CAG16:10Cagliari Elmas
3 mar
CAG07:05Cagliari Elmas
23h 40min
2 przesiadki
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
24 lut
GDN12:20Gdańsk Rębiechowo
16h 35min
1 przesiadka
CAG04:55Cagliari Elmas
3 mar
CAG04:35Cagliari Elmas
12h 20min
1 przesiadka
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
24 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
31h 05min
2 przesiadki
AHO09:20Alghero-Fertilia
3 mar
AHO04:30Alghero-Fertilia
27h 40min
2 przesiadki
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
22 mar
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
8h 45min
1 przesiadka
CAG18:55Cagliari Elmas
24 mar
CAG05:35Cagliari Elmas
12h 20min
1 przesiadka
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
24 lut
GDN12:20Gdańsk Rębiechowo
14h 20min
1 przesiadka
AHO02:40Alghero-Fertilia
3 mar
AHO04:30Alghero-Fertilia
27h 40min
2 przesiadki
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Sardynia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Sardynia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
16 kwi
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
34h 25min
2 przesiadki
CAG18:30Cagliari Elmas
Ryanair
16 kwi
GDN11:15Gdańsk Rębiechowo
16h 30min
1 przesiadka
CAG03:45Cagliari Elmas
Ryanair
16 kwi
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
11h 00min
3 przesiadki
CAG19:05Cagliari Elmas

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Sardynia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Sardynia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 423 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lufthansa
CenaOd 652 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
KLM
CenaOd 954 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0

Loty Ryanair: Gdańsk – Sardynia

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Gdańsk – Sardynia
Ryanair
24 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
13h 55min
2 przesiadki
CAG16:10Cagliari Elmas
3 mar
CAG04:35Cagliari Elmas
12h 20min
1 przesiadka
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
24 lut
GDN12:20Gdańsk Rębiechowo
16h 35min
1 przesiadka
CAG04:55Cagliari Elmas
3 mar
CAG04:35Cagliari Elmas
12h 20min
1 przesiadka
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
22 mar
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
8h 45min
1 przesiadka
CAG18:55Cagliari Elmas
24 mar
CAG05:35Cagliari Elmas
12h 20min
1 przesiadka
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo

Loty KLM: Gdańsk – Sardynia

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Gdańsk – Sardynia
KLM
26 kwi
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
21h 10min
1 przesiadka
OLB04:55Olbia Costa Smeralda
1 maj
OLB04:30Olbia Costa Smeralda
14h 00min
1 przesiadka
GDN18:30Gdańsk Rębiechowo
KLM
30 kwi
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
25h 30min
1 przesiadka
OLB03:50Olbia Costa Smeralda
2 maj
OLB05:25Olbia Costa Smeralda
13h 05min
1 przesiadka
GDN18:30Gdańsk Rębiechowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Sardynia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Sardynia, takie jak Ryanair, Lufthansa i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Gdańsk-Sardynia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Alghero
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena97 zł
Loty Warszawa - Cagliari
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena191 zł
Loty Kraków - Cagliari
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena69 zł
Loty Warszawa - Olbia
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena309 zł
Loty Kraków - Olbia
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena317 zł
Loty Warszawa - Alghero
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena171 zł
Loty Katowice - Cagliari
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena240 zł
Loty Kraków - Alghero
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena175 zł
Loty Poznań - Cagliari
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena179 zł
Loty Katowice - Olbia
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena386 zł
Loty Wrocław - Cagliari
Najkrótszy czas lotu4h 35min
Najniższa cena223 zł
Loty Wrocław - Alghero
Najkrótszy czas lotu9h 40min
Najniższa cena211 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Sardynia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Sardynia