Tanie loty na trasie Etiopia – Polska od 1 266 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Polska-Etiopia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Etiopia-Polska
Najkrótszy czas lotu14h 25minNajszybszy lot Etiopia-Polska zajmuje 14h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Etiopia-Polska. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Addis Abeba Bole - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Etiopia - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Etiopia – Polska jest najtańsza?

Addis Abeba Bole - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Addis Abeba Bole - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Etiopia - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Etiopia - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Etiopia - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
27 lut
ADD20:30Addis Abeba Bole
12h 00min
1 przesiadka
WAW08:30Warszawa Lotnisko Chopina
5 mar
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
20h 15min
1 przesiadka
ADD23:25Addis Abeba Bole
2 511 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
31 mar
ADD20:50Addis Abeba Bole
18h 10min
1 przesiadka
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
5 kwi
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
27h 50min
1 przesiadka
ADD18:50Addis Abeba Bole
2 535 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 kwi
ADD19:40Addis Abeba Bole
13h 55min
2 przesiadki
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
5 kwi
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
11h 45min
2 przesiadki
ADD00:55Addis Abeba Bole
3 439 zł
Znajdź podobne
Ethiopian Air
1 kwi
ADD19:40Addis Abeba Bole
10h 25min
1 przesiadka
WAW06:05Warszawa Lotnisko Chopina
5 kwi
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
9h 45min
1 przesiadka
ADD00:55Addis Abeba Bole
3 626 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
31 mar
ADD20:50Addis Abeba Bole
18h 10min
1 przesiadka
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
5 kwi
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
27h 50min
1 przesiadka
ADD18:50Addis Abeba Bole
2 650 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 lut
ADD18:40Addis Abeba Bole
14h 25min
1 przesiadka
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
5 mar
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
10h 55min
1 przesiadka
ADD23:25Addis Abeba Bole
2 710 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Etiopia - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Etiopia – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
27 lut
ADD23:05Addis Abeba Bole
21h 05min
2 przesiadki
WAW20:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 266 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
14 lut
ADD23:05Addis Abeba Bole
32h 35min
2 przesiadki
WAW07:40Warszawa Lotnisko Chopina
1 543 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
14 lut
ADD20:15Addis Abeba Bole
12h 00min
1 przesiadka
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 765 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Etiopia – Polska

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Etiopia – Polska
Turkish Airlines
31 mar
ADD20:50Addis Abeba Bole
18h 10min
1 przesiadka
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
5 kwi
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
27h 50min
1 przesiadka
ADD18:50Addis Abeba Bole
2 535 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
31 mar
ADD20:50Addis Abeba Bole
18h 10min
1 przesiadka
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
5 kwi
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
27h 50min
1 przesiadka
ADD18:50Addis Abeba Bole
2 650 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Etiopia – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Etiopia – Polska
Lufthansa
1 kwi
ADD19:40Addis Abeba Bole
13h 55min
2 przesiadki
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
5 kwi
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
11h 45min
2 przesiadki
ADD00:55Addis Abeba Bole
3 439 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 kwi
ADD19:40Addis Abeba Bole
13h 55min
2 przesiadki
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
5 kwi
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
11h 45min
2 przesiadki
ADD00:55Addis Abeba Bole
3 443 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Etiopia-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Addis Abeba - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 25min
Najniższa cena2 710 zł

Loty podobne do tych na trasie Etiopia – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Etiopia – Polska