Tanie loty na trasie Cork – Polska od 139 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Cork

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Cork-Polska

Najkrótszy czas lotu

2h 40min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Cork-Polska zajmuje 2h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Cork-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Cork - Lotnisko Warszawa Chopina, Lotnisko Cork - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Cork - Lotnisko Poznań Ławica.

Jak znaleźć najtańsze loty Cork - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Cork – Polska?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Cork-Polska.

Która trasa podróży Cork – Polska jest najtańsza?

Cork - Poznań Ławica

Wybierz trasę Cork - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Cork - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Cork - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Cork - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
25 wrz
ORK03:35Cork
2h 40min
POZ06:15Poznań Ławica
2 paź
POZ07:40Poznań Ławica
2h 45min
ORK10:25Cork
Kilka linii lotniczych
25 wrz
ORK03:35Cork
2h 40min
POZ06:15Poznań Ławica
2 paź
POZ12:25Poznań Ławica
7h 50min
1 przesiadka
ORK20:15Cork
Duże linie lotnicze
21 wrz
ORK22:20Cork
2h 40min
POZ01:00Poznań Ławica
2 paź
POZ03:40Poznań Ławica
2h 45min
ORK06:25Cork
Ryanair
22 wrz
ORK02:20Cork
2h 40min
POZ05:00Poznań Ławica
2 paź
POZ07:40Poznań Ławica
2h 45min
ORK10:25Cork
KLM
4 lis
ORK09:15Cork
21h 00min
1 przesiadka
GDN06:15Gdańsk Rębiechowo
7 lis
GDN12:55Gdańsk Rębiechowo
19h 50min
1 przesiadka
ORK08:45Cork
Ryanair
7 wrz
ORK04:05Cork
26h 25min
1 przesiadka
POZ06:30Poznań Ławica
13 wrz
POZ08:50Poznań Ławica
6h 30min
1 przesiadka
ORK15:20Cork

Znajdź najtańsze oferty lotów Cork - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Cork – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
1 wrz
ORK16:50Cork
23h 45min
1 przesiadka
KRK16:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
20 sie
ORK18:05Cork
12h 55min
1 przesiadka
KTW07:00Katowice-Pyrzowice
Ryanair
6 lip
ORK03:00Cork
15h 00min
2 przesiadki
GDN18:00Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Cork – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Cork – Polska
Ryanair
11 lip
ORK15:55Cork
25h 25min
1 przesiadka
POZ17:20Poznań Ławica
15 lip
POZ15:45Poznań Ławica
12h 45min
1 przesiadka
ORK04:30Cork
Kilka linii lotniczych
8 lip
ORK17:55Cork
10h 00min
1 przesiadka
WRO03:55Wrocław-Strachowice
11 lip
WRO08:05Wrocław-Strachowice
20h 35min
2 przesiadki
ORK04:40Cork
Ryanair
11 lip
ORK15:55Cork
25h 25min
1 przesiadka
POZ17:20Poznań Ławica
16 lip
POZ15:05Poznań Ławica
5h 10min
1 przesiadka
ORK20:15Cork
Ryanair
11 lip
ORK17:20Cork
24h 00min
2 przesiadki
POZ17:20Poznań Ławica
15 lip
POZ15:45Poznań Ławica
12h 45min
1 przesiadka
ORK04:30Cork
Kilka linii lotniczych
8 lip
ORK17:55Cork
10h 00min
1 przesiadka
WRO03:55Wrocław-Strachowice
11 lip
WRO17:35Wrocław-Strachowice
13h 40min
1 przesiadka
ORK07:15Cork
Ryanair
7 lip
ORK16:50Cork
13h 15min
1 przesiadka
KTW06:05Katowice-Pyrzowice
11 lip
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
26h 15min
1 przesiadka
ORK04:40Cork

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Cork – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Cork – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 177 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair

Loty British Airways: Cork – Polska

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Cork – Polska
British Airways
9 lis
ORK02:40Cork
13h 05min
1 przesiadka
WAW15:45Warszawa Chopina
14 lis
WAW11:20Warszawa Chopina
8h 00min
1 przesiadka
ORK19:20Cork
1 107 zł
Znajdź podobne
British Airways
10 lis
ORK02:40Cork
13h 05min
1 przesiadka
WAW15:45Warszawa Chopina
14 lis
WAW11:20Warszawa Chopina
8h 00min
1 przesiadka
ORK19:20Cork
1 116 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Cork – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Cork – Polska
KLM
4 lis
ORK09:15Cork
21h 00min
1 przesiadka
GDN06:15Gdańsk Rębiechowo
7 lis
GDN12:55Gdańsk Rębiechowo
19h 50min
1 przesiadka
ORK08:45Cork
KLM
21 wrz
ORK13:15Cork
16h 55min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
28 wrz
KRK02:35Kraków Balice
16h 45min
1 przesiadka
ORK19:20Cork
KLM
12 wrz
ORK13:15Cork
16h 55min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
16 wrz
KRK07:45Kraków Balice
11h 35min
1 przesiadka
ORK19:20Cork

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Cork – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Cork – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.



Alternatywne trasy Cork-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Dublin - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 44min
Najniższa cena224 zł
Loty Dublin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 39min
Najniższa cena211 zł
Loty Dublin - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena273 zł
Loty Dublin - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena385 zł
Loty Dublin - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena193 zł
Loty Dublin - Wrocław
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena305 zł
Loty Shannon - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena457 zł
Loty Dublin - Lublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena193 zł
Loty Dublin - Szczecin
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena524 zł
Loty Shannon - Warszawa
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena1 022 zł
Loty Cork - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 50min
Najniższa cena650 zł
Loty Dublin - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena515 zł

Loty podobne do tych na trasie Cork – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Cork – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Cork – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Cork – Polska tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Cork – Polska momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Cork – Polska. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.