Tanie loty Cardiff - Polska od 621 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Informacje o trasie Polska-Cardiff

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Cardiff-Polska
Najkrótszy czas lotu4h 10minNajszybszy lot Cardiff-Polska zajmuje 4h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Cardiff-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Cardiff Cardiff Wales - Lotnisko Poznań Ławica, Lotnisko Cardiff Cardiff Wales - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo i Lotnisko Cardiff Cardiff Wales - Lotnisko Kraków Balice.

Jak znaleźć najtańsze loty Cardiff - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Cardiff – Polska jest najtańsza?

Cardiff Cardiff Wales - Kraków Balice

Wybierz trasę Cardiff Cardiff Wales - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Cardiff - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Cardiff - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Cardiff - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
5 kwi
CWL04:55Cardiff Cardiff Wales
37h 00min
2 przesiadki
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina
10 kwi
WAW13:35Warszawa Lotnisko Chopina
21h 25min
2 przesiadki
CWL11:00Cardiff Cardiff Wales
KLM
22 lut
CWL12:25Cardiff Cardiff Wales
4h 25min
1 przesiadka
KRK16:50Kraków Balice
26 lut
KRK06:40Kraków Balice
6h 15min
1 przesiadka
CWL12:55Cardiff Cardiff Wales
1 056 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 kwi
CWL04:55Cardiff Cardiff Wales
37h 00min
2 przesiadki
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina
10 kwi
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
24h 25min
1 przesiadka
CWL11:00Cardiff Cardiff Wales
Kilka linii lotniczych
22 lut
CWL02:50Cardiff Cardiff Wales
24h 35min
2 przesiadki
KRK03:25Kraków Balice
26 lut
KRK01:50Kraków Balice
39h 35min
2 przesiadki
CWL17:25Cardiff Cardiff Wales
KLM
5 kwi
CWL13:15Cardiff Cardiff Wales
22h 10min
1 przesiadka
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
10 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
16h 30min
1 przesiadka
CWL18:30Cardiff Cardiff Wales
1 097 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 lut
CWL02:50Cardiff Cardiff Wales
24h 35min
2 przesiadki
KRK03:25Kraków Balice
26 lut
KRK01:50Kraków Balice
39h 35min
2 przesiadki
CWL17:25Cardiff Cardiff Wales
1 015 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Cardiff-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Cardiff - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena621 zł
Loty Cardiff - Wrocław
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena1 015 zł
Loty Cardiff - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena4 500 zł

Podobne loty: Cardiff – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Cardiff – Polska