Tanie loty na trasie Bydgoszcz – Emilia-Romania od 298 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Emilia-Romania-Bydgoszcz

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bydgoszcz-Emilia-Romania
Znaleziono najlepszą cenę1 166 złNajlepsza cena za lot Bydgoszcz – Emilia-Romania znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 166 zł
Najkrótszy czas lotu13h 10minNajszybszy lot Bydgoszcz-Emilia-Romania zajmuje 13h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Bydgoszcz-Emilia-Romania. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Bydgoszcz - Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi, Lotnisko Bydgoszcz - Lotnisko Mediolan-Linate i Lotnisko Bydgoszcz - Lotnisko Mediolan-Malpensa.

Jak znaleźć najtańsze loty Bydgoszcz - Emilia-Romania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Bydgoszcz – Emilia-Romania jest najtańsza?

Bydgoszcz - Bolonia Guglielmo Marconi

Wybierz trasę Bydgoszcz - Bolonia Guglielmo Marconi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bydgoszcz - Emilia-Romania.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bydgoszcz - Emilia-Romania

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bydgoszcz - Emilia-Romania, zmieniając zakładki
Ryanair
25 mar
BZG10:35Bydgoszcz
20h 30min
1 przesiadka
BLQ07:05Bolonia Guglielmo Marconi
29 mar
BLQ18:10Bolonia Guglielmo Marconi
11h 35min
1 przesiadka
BZG05:45Bydgoszcz
Kilka linii lotniczych
25 mar
BZG10:35Bydgoszcz
32h 45min
2 przesiadki
BLQ19:20Bolonia Guglielmo Marconi
29 mar
BLQ02:10Bolonia Guglielmo Marconi
27h 35min
1 przesiadka
BZG05:45Bydgoszcz
Kilka linii lotniczych
25 mar
BZG10:35Bydgoszcz
32h 45min
2 przesiadki
BLQ19:20Bolonia Guglielmo Marconi
29 mar
BLQ05:25Bolonia Guglielmo Marconi
24h 20min
2 przesiadki
BZG05:45Bydgoszcz
Kilka linii lotniczych
25 lut
BZG09:35Bydgoszcz
20h 30min
1 przesiadka
BLQ06:05Bolonia Guglielmo Marconi
28 lut
BLQ05:30Bolonia Guglielmo Marconi
13h 25min
2 przesiadki
BZG18:55Bydgoszcz
Ryanair
25 lut
BZG09:35Bydgoszcz
22h 40min
2 przesiadki
BLQ08:15Bolonia Guglielmo Marconi
28 lut
BLQ05:30Bolonia Guglielmo Marconi
35h 10min
2 przesiadki
BZG16:40Bydgoszcz
Kilka linii lotniczych
25 mar
BZG01:35Bydgoszcz
13h 30min
3 przesiadki
BLQ15:05Bolonia Guglielmo Marconi
29 mar
BLQ15:15Bolonia Guglielmo Marconi
19h 10min
3 przesiadki
BZG10:25Bydgoszcz
1 420 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Bydgoszcz – Emilia-Romania

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Bydgoszcz – Emilia-Romania
Ryanair
28 sty
BZG09:35Bydgoszcz
18h 20min
1 przesiadka
MXP03:55Mediolan-Malpensa
30 sty
MXP02:25Mediolan-Malpensa
26h 15min
2 przesiadki
BZG04:40Bydgoszcz
Kilka linii lotniczych
24 sty
BZG05:15Bydgoszcz
22h 30min
2 przesiadki
MXP03:45Mediolan-Malpensa
2 lut
MXP12:20Mediolan-Malpensa
20h 00min
1 przesiadka
BZG08:20Bydgoszcz
Ryanair
28 sty
BZG09:35Bydgoszcz
24h 55min
2 przesiadki
MXP10:30Mediolan-Malpensa
30 sty
MXP02:25Mediolan-Malpensa
26h 15min
2 przesiadki
BZG04:40Bydgoszcz
Kilka linii lotniczych
24 sty
BZG05:15Bydgoszcz
22h 30min
2 przesiadki
MXP03:45Mediolan-Malpensa
2 lut
MXP03:25Mediolan-Malpensa
28h 55min
2 przesiadki
BZG08:20Bydgoszcz
Ryanair
24 sty
BZG05:15Bydgoszcz
23h 30min
1 przesiadka
MXP04:45Mediolan-Malpensa
2 lut
MXP12:20Mediolan-Malpensa
20h 00min
1 przesiadka
BZG08:20Bydgoszcz
Ryanair
28 sty
BZG09:35Bydgoszcz
18h 20min
1 przesiadka
MXP03:55Mediolan-Malpensa
30 sty
MXP10:10Mediolan-Malpensa
18h 30min
1 przesiadka
BZG04:40Bydgoszcz

Loty Ryanair: Bydgoszcz – Emilia-Romania

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Bydgoszcz – Emilia-Romania
Ryanair
28 sty
BZG09:35Bydgoszcz
18h 20min
1 przesiadka
MXP03:55Mediolan-Malpensa
30 sty
MXP02:25Mediolan-Malpensa
26h 15min
2 przesiadki
BZG04:40Bydgoszcz
Ryanair
25 mar
BZG10:35Bydgoszcz
20h 30min
1 przesiadka
BLQ07:05Bolonia Guglielmo Marconi
29 mar
BLQ18:10Bolonia Guglielmo Marconi
11h 35min
1 przesiadka
BZG05:45Bydgoszcz
Ryanair
28 sty
BZG09:35Bydgoszcz
24h 55min
2 przesiadki
MXP10:30Mediolan-Malpensa
30 sty
MXP02:25Mediolan-Malpensa
26h 15min
2 przesiadki
BZG04:40Bydgoszcz

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Bydgoszcz – Emilia-Romania oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Bydgoszcz – Emilia-Romania, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Bydgoszcz-Emilia-Romania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena147 zł
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena28 zł
Loty Katowice - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena115 zł
Loty Warszawa - Mediolan
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena135 zł
Loty Poznań - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena214 zł
Loty Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena210 zł
Loty Warszawa - Bolonia
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena91 zł
Loty Kraków - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena40 zł
Loty Wrocław - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena167 zł
Loty Wrocław - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena60 zł
Loty Lublin - Mediolan
Najkrótszy czas lotu11h 15min
Najniższa cena345 zł
Loty Szczecin - Mediolan
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena242 zł

Loty podobne do tych na trasie Bydgoszcz – Emilia-Romania

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Bydgoszcz – Emilia-Romania