Tanie loty na trasie Bratysława – Polska od 143 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Informacje o trasie Polska-Bratysława

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bratysława-Polska

Najkrótszy czas lotu

12h 25min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Bratysława-Polska zajmuje 12h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Bratysława-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo i Lotnisko Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Bratysława - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Bratysława – Polska jest najtańsza?

Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik - Kraków Balice

Wybierz trasę Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bratysława - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bratysława - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bratysława - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
27 lip
BTS03:00Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
12h 25min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
29 lip
KRK08:55Kraków Balice
10h 30min
2 przesiadki
BTS19:25Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Kilka linii lotniczych
28 lip
BTS03:25Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
26h 10min
2 przesiadki
KRK05:35Kraków Balice
29 lip
KRK08:55Kraków Balice
10h 30min
2 przesiadki
BTS19:25Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Ryanair
27 lip
BTS03:00Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
12h 25min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
28 lip
KRK15:00Kraków Balice
15h 05min
1 przesiadka
BTS06:05Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Ryanair
26 lip
BTS09:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
30h 15min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
28 lip
KRK15:00Kraków Balice
15h 05min
1 przesiadka
BTS06:05Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Kilka linii lotniczych
12 lip
BTS08:15Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
9h 10min
2 przesiadki
KRK17:25Kraków Balice
2 sie
KRK16:05Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
BTS06:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Ryanair
27 lip
BTS03:00Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
12h 25min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
29 lip
KRK08:55Kraków Balice
10h 30min
2 przesiadki
BTS19:25Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik

Znajdź najtańsze oferty lotów Bratysława - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bratysława – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
19 lip
BTS08:15Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
9h 10min
2 przesiadki
KRK17:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
20 lip
BTS15:00Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
28h 45min
2 przesiadki
GDN19:45Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
18 lip
BTS12:25Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
29h 00min
2 przesiadki
KRK17:25Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Bratysława – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Bratysława – Polska
Ryanair
5 lip
BTS09:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
30h 15min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
7 lip
KRK03:00Kraków Balice
40h 25min
2 przesiadki
BTS19:25Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Kilka linii lotniczych
6 lip
BTS15:00Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
27h 50min
2 przesiadki
KRK18:50Kraków Balice
9 lip
KRK16:40Kraków Balice
25h 20min
2 przesiadki
BTS18:00Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Ryanair
5 lip
BTS02:30Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
28h 00min
2 przesiadki
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
9 lip
GDN12:00Gdańsk Rębiechowo
23h 10min
1 przesiadka
BTS11:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Kilka linii lotniczych
6 lip
BTS15:00Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
27h 50min
2 przesiadki
KRK18:50Kraków Balice
9 lip
KRK19:00Kraków Balice
16h 45min
1 przesiadka
BTS11:45Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Ryanair
5 lip
BTS09:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
30h 15min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
7 lip
KRK15:00Kraków Balice
15h 05min
1 przesiadka
BTS06:05Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Ryanair
5 lip
BTS02:30Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
28h 00min
2 przesiadki
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
9 lip
GDN17:30Gdańsk Rębiechowo
17h 40min
2 przesiadki
BTS11:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik

Loty Ryanair: Bratysława – Polska

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Bratysława – Polska
Ryanair
27 lip
BTS03:00Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
12h 25min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
29 lip
KRK08:55Kraków Balice
10h 30min
2 przesiadki
BTS19:25Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Ryanair
27 lip
BTS03:00Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
12h 25min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
28 lip
KRK15:00Kraków Balice
15h 05min
1 przesiadka
BTS06:05Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Ryanair
26 lip
BTS09:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
30h 15min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
28 lip
KRK15:00Kraków Balice
15h 05min
1 przesiadka
BTS06:05Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik


Alternatywne trasy Bratysława-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bratysława - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 55min
Najniższa cena473 zł
Loty Bratysława - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu24h 50min
Najniższa cena674 zł
Loty Bratysława - Kraków
Najkrótszy czas lotu12h 25min
Najniższa cena335 zł

Loty podobne do tych na trasie Bratysława – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Bratysława – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Bratysława – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Bratysława – Polska tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Bratysława – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Bratysława – Polska można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.