Tanie loty na trasie Berlin – Portugalia od 71 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Portugalia-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Portugalia
Znaleziono najlepszą cenę424 złNajlepsza oferta na podróż Berlin – Portugalia w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 424 zł. Najlepsza cena lotu Berlin – Portugalia w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 71 zł.
Najkrótszy czas lotu3h 35minNajszybszy lot Berlin-Portugalia zajmuje 3h 35min.
Loty bezpośredniept i sobBezpośrednie loty Berlin-Portugalia – piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ukraine International Airlines, airBaltic i TAP AIR PORTUGAL.

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Portugalia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Portugalia?

Lauda

Eurowings, Iberia i Lauda to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Portugalia.

Która trasa podróży Berlin – Portugalia jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Porto

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Porto, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Portugalia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Portugalia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Portugalia, zmieniając zakładki
Ryanair
2 lut
BER16:10Berlin Brandenburg
3h 35min
LIS19:45Lizbona
16 lut
LIS11:05Lizbona
3h 35min
BER14:40Berlin Brandenburg
easyJet
24 lut
BER01:55Berlin Brandenburg
3h 25min
OPO05:20Porto
1 mar
OPO05:40Porto
3h 25min
BER09:05Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
22 lut
BER09:55Berlin Brandenburg
3h 40min
FAO13:35Faro
5 mar
FAO11:35Faro
3h 45min
BER15:20Berlin Brandenburg
TAP AIR PORTUGAL
1 lut
BER01:00Berlin Brandenburg
5h 30min
1 przesiadka
FAO06:30Faro
28 lut
FAO01:05Faro
5h 00min
1 przesiadka
BER06:05Berlin Brandenburg
Ryanair
2 lut
BER16:10Berlin Brandenburg
3h 35min
LIS19:45Lizbona
16 lut
LIS11:05Lizbona
3h 35min
BER14:40Berlin Brandenburg
Ryanair
2 lut
BER16:10Berlin Brandenburg
3h 35min
LIS19:45Lizbona
9 lut
LIS11:05Lizbona
3h 35min
BER14:40Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Portugalia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Portugalia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i easyJet.
Ryanair
5 lut
BER13:55Berlin Brandenburg
3h 40min
FAO17:35Faro
easyJet
30 mar
BER16:40Berlin Brandenburg
3h 45min
FAO20:25Faro
Kilka linii lotniczych
11 lut
BER11:30Berlin Brandenburg
29h 35min
2 przesiadki
OPO17:05Porto

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Portugalia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Portugalia
Ryanair
24 sty
BER16:10Berlin Brandenburg
3h 05min
OPO19:15Porto
30 sty
OPO10:30Porto
3h 15min
BER13:45Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
26 sty
BER13:35Berlin Brandenburg
16h 10min
1 przesiadka
LIS05:45Lizbona
14 lut
LIS15:15Lizbona
16h 50min
2 przesiadki
BER08:05Berlin Brandenburg
Ryanair
23 sty
BER09:45Berlin Brandenburg
3h 35min
LIS13:20Lizbona
2 lut
LIS11:05Lizbona
3h 35min
BER14:40Berlin Brandenburg
TAP AIR PORTUGAL
24 sty
BER01:00Berlin Brandenburg
3h 35min
LIS04:35Lizbona
27 sty
LIS07:05Lizbona
3h 30min
BER10:35Berlin Brandenburg
Ryanair
24 sty
BER08:10Berlin Brandenburg
7h 40min
1 przesiadka
LIS15:50Lizbona
31 sty
LIS12:40Lizbona
3h 35min
BER16:15Berlin Brandenburg
Ryanair
26 sty
BER16:10Berlin Brandenburg
3h 35min
LIS19:45Lizbona
31 sty
LIS12:40Lizbona
3h 35min
BER16:15Berlin Brandenburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Portugalia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Portugalia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 122 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lauda
CenaOd 127 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
easyJet
CenaOd 161 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Iberia
CenaOd 308 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 329 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Eurowings
CenaOd 338 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,7
Brussels Airlines
CenaOd 428 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Lufthansa
CenaOd 531 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
KLM
CenaOd 676 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

Loty Ryanair: Berlin – Portugalia

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Berlin – Portugalia
Ryanair
2 lut
BER16:10Berlin Brandenburg
3h 35min
LIS19:45Lizbona
16 lut
LIS11:05Lizbona
3h 35min
BER14:40Berlin Brandenburg
Ryanair
2 lut
BER16:10Berlin Brandenburg
3h 35min
LIS19:45Lizbona
16 lut
LIS11:05Lizbona
3h 35min
BER14:40Berlin Brandenburg
Ryanair
2 lut
BER16:10Berlin Brandenburg
3h 35min
LIS19:45Lizbona
9 lut
LIS11:05Lizbona
3h 35min
BER14:40Berlin Brandenburg

Loty easyJet: Berlin – Portugalia

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Portugalia
easyJet
24 lut
BER01:55Berlin Brandenburg
3h 25min
OPO05:20Porto
1 mar
OPO05:40Porto
3h 25min
BER09:05Berlin Brandenburg
easyJet
24 lut
BER01:55Berlin Brandenburg
3h 25min
OPO05:20Porto
1 mar
OPO05:40Porto
3h 25min
BER09:05Berlin Brandenburg
easyJet
24 lut
BER01:55Berlin Brandenburg
3h 25min
OPO05:20Porto
30 mar
OPO05:10Porto
3h 25min
BER08:35Berlin Brandenburg

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Portugalia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Portugalia, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, easyJet, i TAP AIR PORTUGAL.


Alternatywne trasy Berlin-Portugalia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Funchal
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena551 zł
Loty Berlin - Porto
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena226 zł
Loty Berlin - Lizbona
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena1 107 zł
Loty Berlin - Faro
Najkrótszy czas lotu8h 50min
Najniższa cena932 zł