Tanie loty Bazylea - Polska

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Polska-Bazylea

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bazylea-Polska
Najkrótszy czas lotu1h 55minNajszybszy lot Bazylea-Polska zajmuje 1h 55min.
Loty bezpośredniewt i sobBezpośrednie loty Bazylea-Polska – wtorek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Bazylea - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Bazylea – Polska?

Wizz Air

Lufthansa, Wizz Air i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Bazylea-Polska.

Która trasa podróży Bazylea – Polska jest najtańsza?

Bazylea EuroAirport Swiss - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Bazylea EuroAirport Swiss - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bazylea - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bazylea - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bazylea - Polska, zmieniając zakładki
Wizz Air
23 lis
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
30 lis
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
16 lis
BSL15:30Bazylea EuroAirport Swiss
20h 40min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
20 lis
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
Wizz Air
23 lis
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
27 lis
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
Wizz Air
16 lis
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
20 lis
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
Wizz Air
23 lis
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
27 lis
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
12 lis
BSL04:00Bazylea EuroAirport Swiss
3h 40min
1 przesiadka
WRO07:40Wrocław-Strachowice
14 lis
WRO00:50Wrocław-Strachowice
6h 50min
1 przesiadka
BSL07:40Bazylea EuroAirport Swiss

Znajdź najtańsze oferty lotów Bazylea - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bazylea – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air i easyJet.
Wizz Air
27 lis
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
23 lis
BSL15:30Bazylea EuroAirport Swiss
20h 40min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
23 lis
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotu last-minute Bazylea – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Bazylea – Polska
Wizz Air
2 lis
BSL16:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
6 lis
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL16:20Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
3 lis
BSL02:20Bazylea EuroAirport Swiss
15h 40min
2 przesiadki
KRK18:00Kraków Balice
7 lis
KRK01:45Kraków Balice
32h 00min
2 przesiadki
BSL08:45Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
1 lis
BSL02:10Bazylea EuroAirport Swiss
6h 40min
1 przesiadka
WAW08:50Warszawa Lotnisko Chopina
6 lis
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
4h 20min
1 przesiadka
BSL18:10Bazylea EuroAirport Swiss
Air France
31 paź
BSL02:20Bazylea EuroAirport Swiss
4h 50min
1 przesiadka
KRK07:10Kraków Balice
9 lis
KRK06:40Kraków Balice
10h 55min
1 przesiadka
BSL17:35Bazylea EuroAirport Swiss
KLM
31 paź
BSL02:20Bazylea EuroAirport Swiss
17h 05min
1 przesiadka
WAW19:25Warszawa Lotnisko Chopina
4 lis
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
5h 50min
1 przesiadka
BSL18:35Bazylea EuroAirport Swiss
Austrian Airlines
2 lis
BSL05:50Bazylea EuroAirport Swiss
9h 30min
1 przesiadka
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
5 lis
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
8h 35min
1 przesiadka
BSL14:55Bazylea EuroAirport Swiss

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Bazylea – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Bazylea – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 164 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
easyJet
CenaOd 174 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,1
Lufthansa
CenaOd 524 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Bazylea – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Bazylea – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: easyJet, Lufthansa, i Wizz Air.


Alternatywne trasy Bazylea-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bazylea - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena383 zł
Loty Genewa - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena419 zł
Loty Bazylea - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena434 zł
Loty Genewa - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu19h 30min
Najniższa cena458 zł
Loty Bazylea - Wrocław
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena482 zł
Loty Genewa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena513 zł
Loty Zurych - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena533 zł
Loty Genewa - Poznań
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena537 zł
Loty Genewa - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena553 zł
Loty Bazylea - Poznań
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena569 zł
Loty Zurych - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena569 zł
Loty Bazylea - Szczecin
Najkrótszy czas lotu24h 30min
Najniższa cena581 zł

Podobne loty: Bazylea – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Bazylea – Polska