Tanie loty na trasie Austria – Polska od 17 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Austria

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Austria-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 15min

Loty bezpośrednie

wt, czw, pt, sob i ndz
Najszybszy lot Austria-Polska zajmuje 1h 15min.
Bezpośrednie loty Austria-Polska – wtorek, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i Luxair.

Jak znaleźć najtańsze loty Austria - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Austria – Polska?

Ryanair

Austrian Airlines, LOT i Lauda to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Austria-Polska.

Która trasa podróży Austria – Polska jest najtańsza?

Wiedeń-Schwechat - Kraków Balice

Wybierz trasę Wiedeń-Schwechat - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Austria - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Austria - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Austria - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
24 cze
VIE04:35Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK05:35Kraków Balice
28 cze
KRK15:00Kraków Balice
1h 00min
VIE16:00Wiedeń-Schwechat
Ryanair
14 cze
VIE11:45Wiedeń-Schwechat
1h 30min
GDN13:15Gdańsk Rębiechowo
21 cze
GDN13:40Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
VIE15:10Wiedeń-Schwechat
Ryanair
24 cze
VIE04:35Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK05:35Kraków Balice
28 cze
KRK15:00Kraków Balice
1h 00min
VIE16:00Wiedeń-Schwechat
Ryanair
9 cze
VIE15:10Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK16:10Kraków Balice
13 cze
KRK07:35Kraków Balice
1h 00min
VIE08:35Wiedeń-Schwechat
Ryanair
9 cze
VIE15:10Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK16:10Kraków Balice
11 cze
KRK12:00Kraków Balice
1h 00min
VIE13:00Wiedeń-Schwechat
Ryanair
22 cze
VIE04:15Wiedeń-Schwechat
1h 20min
WMI05:35Warszawa Modlin
26 cze
WMI02:25Warszawa Modlin
1h 20min
VIE03:45Wiedeń-Schwechat

Znajdź najtańsze oferty lotów Austria - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Austria – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
24 cze
VIE04:35Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK05:35Kraków Balice
Ryanair
17 cze
VIE04:35Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK05:35Kraków Balice
Ryanair
9 cze
VIE04:20Wiedeń-Schwechat
1h 20min
WMI05:40Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Austria – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Austria – Polska
Ryanair
31 maj
VIE16:25Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK17:25Kraków Balice
23 cze
KRK16:35Kraków Balice
1h 00min
VIE17:35Wiedeń-Schwechat
Ryanair
31 maj
VIE03:25Wiedeń-Schwechat
1h 20min
WMI04:45Warszawa Modlin
23 cze
WMI02:25Warszawa Modlin
1h 20min
VIE03:45Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
1 cze
VIE03:05Wiedeń-Schwechat
12h 10min
1 przesiadka
KTW15:15Katowice-Pyrzowice
2 cze
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
15h 35min
2 przesiadki
VIE17:35Wiedeń-Schwechat
Ryanair
1 cze
VIE14:25Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK15:25Kraków Balice
24 cze
KRK03:10Kraków Balice
1h 00min
VIE04:10Wiedeń-Schwechat
Ryanair
3 cze
VIE04:35Wiedeń-Schwechat
1h 00min
KRK05:35Kraków Balice
4 cze
KRK12:00Kraków Balice
1h 00min
VIE13:00Wiedeń-Schwechat
Ryanair
1 cze
VIE04:15Wiedeń-Schwechat
1h 20min
WMI05:35Warszawa Modlin
2 cze
WMI02:25Warszawa Modlin
1h 20min
VIE03:45Wiedeń-Schwechat

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Austria – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Austria – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 42 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LaudaCenaOd 97 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Lauda
Wizz AirCenaOd 157 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,9

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
Austrian AirlinesCenaOd 304 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Austrian Airlines
LOTCenaOd 386 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
LufthansaCenaOd 882 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Lufthansa

Loty LOT: Austria – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Austria – Polska
LOT
15 cze
VIE05:25Wiedeń-Schwechat
1h 15min
WAW06:40Warszawa Lotnisko Chopina
18 cze
WAW13:20Warszawa Lotnisko Chopina
1h 25min
VIE14:45Wiedeń-Schwechat
LOT
7 lip
VIE15:30Wiedeń-Schwechat
1h 15min
WAW16:45Warszawa Lotnisko Chopina
10 lip
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
1h 25min
VIE04:45Wiedeń-Schwechat
LOT
16 cze
VIE15:30Wiedeń-Schwechat
1h 15min
WAW16:45Warszawa Lotnisko Chopina
19 cze
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
1h 25min
VIE04:45Wiedeń-Schwechat

Loty Austrian Airlines: Austria – Polska

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Austria – Polska
Austrian Airlines
30 maj
VIE09:00Wiedeń-Schwechat
1h 15min
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
1h 15min
VIE16:35Wiedeń-Schwechat
Austrian Airlines
30 maj
VIE09:00Wiedeń-Schwechat
1h 15min
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
22 cze
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
1h 15min
VIE12:15Wiedeń-Schwechat

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Austria – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Austria – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, LOT, i Lauda.



Alternatywne trasy Austria-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wiedeń - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena78 zł
Loty Wiedeń - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena26 zł
Loty Wiedeń - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena103 zł
Loty Wiedeń - Wrocław
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena289 zł
Loty Innsbruck - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena870 zł
Loty Wiedeń - Poznań
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena151 zł
Loty Salzburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena922 zł
Loty Wiedeń - Katowice
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena362 zł
Loty Wiedeń - Szczecin
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena233 zł
Loty Salzburg - Poznań
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena874 zł
Loty Wiedeń - Łódź
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena1 184 zł
Loty Innsbruck - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena848 zł

Loty podobne do tych na trasie Austria – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Austria – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Austria – Polska według Twoich preferencji.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Austria – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Austria – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Austria – Polska. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.