Cheap flights z Australii do Polski from 3 151 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 9.8
wt. 16.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Australia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Australia-Polska

Najkrótszy czas lotu

19h 15min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Australia-Polska zajmuje 19h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Australia-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Sydney - Lotnisko Warszawa Chopina, Lotnisko Perth - Lotnisko Warszawa Chopina i Lotnisko Brisbane - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Australia - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Australia – Polska?

KLM

Emirates, KLM i Qantas Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Australia-Polska.

Która trasa podróży Australia – Polska jest najtańsza?

Sydney - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Sydney - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Australia - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Australia - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Australia - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 lis
PER06:25Perth
28h 20min
2 przesiadki
KRK10:45Kraków Balice
20 lis
KRK04:45Kraków Balice
36h 40min
2 przesiadki
PER17:25Perth
5 353 zł
Znajdź podobne
ANA
9 paź
SYD17:45Sydney
33h 00min
2 przesiadki
WAW02:45Warszawa Chopina
17 paź
WAW03:40Warszawa Chopina
41h 15min
2 przesiadki
SYD20:55Sydney
6 547 zł
Znajdź podobne
Qantas Airways
14 wrz
PER07:50Perth
30h 25min
2 przesiadki
WAW14:15Warszawa Chopina
19 paź
WAW11:00Warszawa Chopina
26h 50min
2 przesiadki
PER13:50Perth
6 709 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 paź
BNE10:45Brisbane
31h 00min
2 przesiadki
WAW17:45Warszawa Chopina
31 paź
WAW09:25Warszawa Chopina
32h 50min
2 przesiadki
BNE18:15Brisbane
6 787 zł
Znajdź podobne
Emirates
30 paź
PER18:20Perth
20h 00min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Chopina
11 lis
WAW08:00Warszawa Chopina
28h 40min
2 przesiadki
PER12:40Perth
6 815 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
25 paź
MEL19:20Melbourne Tullamarine
22h 55min
1 przesiadka
WAW18:15Warszawa Chopina
2 lis
WAW11:45Warszawa Chopina
21h 20min
1 przesiadka
MEL09:05Melbourne Tullamarine
6 908 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Australia - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Australia – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways, Emirates i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
9 lis
PER16:15Perth
57h 15min
2 przesiadki
KRK01:30Kraków Balice
3 151 zł
Znajdź podobne
British Airways
15 lis
SYD11:30Sydney
39h 15min
1 przesiadka
WAW02:45Warszawa Chopina
3 849 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
3 wrz
PER19:00Perth
20h 15min
1 przesiadka
WAW15:15Warszawa Chopina
4 613 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Australia – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Australia – Polska
Kilka linii lotniczych
11 sie
MEL12:25Melbourne Tullamarine
27h 50min
2 przesiadki
WAW16:15Warszawa Chopina
25 paź
WAW11:00Warszawa Chopina
31h 35min
2 przesiadki
MEL18:35Melbourne Tullamarine
7 555 zł
Znajdź podobne
Emirates
11 sie
MEL12:25Melbourne Tullamarine
27h 50min
2 przesiadki
WAW16:15Warszawa Chopina
20 paź
WAW11:00Warszawa Chopina
31h 10min
2 przesiadki
MEL18:10Melbourne Tullamarine
7 865 zł
Znajdź podobne
Qantas Airways
11 sie
MEL12:25Melbourne Tullamarine
27h 50min
2 przesiadki
WAW16:15Warszawa Chopina
22 wrz
WAW11:00Warszawa Chopina
34h 45min
2 przesiadki
MEL21:45Melbourne Tullamarine
7 912 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
11 sie
MEL18:20Melbourne Tullamarine
22h 55min
1 przesiadka
WAW17:15Warszawa Chopina
25 paź
WAW13:40Warszawa Chopina
20h 25min
1 przesiadka
MEL10:05Melbourne Tullamarine
8 929 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
11 sie
SYD14:05Sydney
50h 30min
2 przesiadki
WAW16:35Warszawa Chopina
3 wrz
WAW13:10Warszawa Chopina
53h 50min
2 przesiadki
SYD19:00Sydney
8 939 zł
Znajdź podobne
KLM
9 sie
MEL05:10Melbourne Tullamarine
34h 25min
3 przesiadki
WAW15:35Warszawa Chopina
19 paź
WAW13:10Warszawa Chopina
29h 25min
3 przesiadki
MEL18:35Melbourne Tullamarine
15 222 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Australia – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Australia – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLMCenaOd 3 899 złBezpłatne odwołanieOcena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,6

Komfort

8,1

Załoga

6,6

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot był rezerwowany na godzinę 16:25. Nikt nie poinformował nawet o odwołaniu tego lotu. Dowiedziałem się dopiero po telefonie do linii lotniczych kiedy to postanowiłem zadzwonić, bo nie mogłem się odmeldować online kilka godzin przed podróżą na lotnisko... Przez co z lotniska do domu wróciliśmy nad ranem, a plany były wrócić za widoku dnia poprzedniego... Brak szacunku do klienta i jawna kpina ze strony KLM

1 / 1
Szukaj lotów KLM
Qantas AirwaysCenaOd 5 052 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Qantas Airways
EmiratesCenaOd 5 498 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Emirates

Loty Qatar Airways: Australia – Polska

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Australia – Polska
Qatar Airways
25 paź
MEL19:20Melbourne Tullamarine
22h 55min
1 przesiadka
WAW18:15Warszawa Chopina
2 lis
WAW11:45Warszawa Chopina
21h 20min
1 przesiadka
MEL09:05Melbourne Tullamarine
6 908 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
25 paź
MEL19:20Melbourne Tullamarine
28h 00min
2 przesiadki
WAW23:20Warszawa Chopina
2 lis
WAW11:45Warszawa Chopina
21h 20min
1 przesiadka
MEL09:05Melbourne Tullamarine
7 060 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
14 wrz
PER19:00Perth
20h 15min
1 przesiadka
WAW15:15Warszawa Chopina
19 paź
WAW13:40Warszawa Chopina
18h 40min
1 przesiadka
PER08:20Perth
7 726 zł
Znajdź podobne

Loty ANA: Australia – Polska

Nasze najlepsze oferty ANA na lot Australia – Polska
ANA
9 paź
SYD17:45Sydney
33h 00min
2 przesiadki
WAW02:45Warszawa Chopina
17 paź
WAW03:40Warszawa Chopina
41h 15min
2 przesiadki
SYD20:55Sydney
6 547 zł
Znajdź podobne
ANA
9 paź
SYD17:45Sydney
33h 00min
2 przesiadki
WAW02:45Warszawa Chopina
18 paź
WAW13:00Warszawa Chopina
31h 55min
2 przesiadki
SYD20:55Sydney
6 556 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Australia – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Australia – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Emirates, KLM, i Qantas Airways.



Alternatywne trasy Australia-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Sydney - Warszawa
Najkrótszy czas lotu31h 45min
Najniższa cena4 793 zł
Loty Melbourne - Warszawa
Najkrótszy czas lotu22h 55min
Najniższa cena6 908 zł
Loty Perth - Warszawa
Najkrótszy czas lotu30h 25min
Najniższa cena5 941 zł
Loty Brisbane - Warszawa
Najkrótszy czas lotu43h 00min
Najniższa cena9 138 zł
Loty Melbourne - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu36h 00min
Najniższa cena7 990 zł
Loty Adelajda - Warszawa
Najkrótszy czas lotu33h 05min
Najniższa cena6 658 zł
Loty Melbourne - Kraków
Najkrótszy czas lotu37h 55min
Najniższa cena7 231 zł
Loty Brisbane - Kraków
Najkrótszy czas lotu28h 05min
Najniższa cena5 122 zł
Loty Sydney - Kraków
Najkrótszy czas lotu28h 05min
Najniższa cena6 551 zł
Loty Perth - Kraków
Najkrótszy czas lotu19h 15min
Najniższa cena7 056 zł
Loty Cairns - Warszawa
Najkrótszy czas lotu41h 00min
Najniższa cena6 107 zł
Loty Melbourne - Wrocław
Najkrótszy czas lotu26h 00min
Najniższa cena5 057 zł

Loty podobne do tych na trasie Australia – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Australia – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Australia – Polska. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Australia – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Australia – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Ceny lotów Australia – Polska można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.