Tanie loty na trasie Akra – Polska od 2 076 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 29.6
śr 6.7

Informacje o trasie Polska-Akra

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Akra-Polska

Najkrótszy czas lotu

11h 25min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Akra-Polska zajmuje 11h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Akra-Polska. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Akra Kotoka - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Akra - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Akra – Polska jest najtańsza?

Akra Kotoka - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Akra Kotoka - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Akra - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Akra - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Akra - Polska, zmieniając zakładki
Air France
27 wrz
ACC15:20Akra Kotoka
18h 00min
2 przesiadki
WAW09:20Warszawa Chopina
1 mar
WAW01:35Warszawa Chopina
15h 30min
2 przesiadki
ACC17:05Akra Kotoka
3 541 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 wrz
ACC18:10Akra Kotoka
11h 25min
1 przesiadka
WAW05:35Warszawa Chopina
1 mar
WAW01:35Warszawa Chopina
15h 30min
2 przesiadki
ACC17:05Akra Kotoka
3 545 zł
Znajdź podobne
KLM
27 wrz
ACC18:10Akra Kotoka
22h 00min
1 przesiadka
WAW16:10Warszawa Chopina
1 mar
WAW01:05Warszawa Chopina
14h 55min
1 przesiadka
ACC16:00Akra Kotoka
3 550 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
9 wrz
ACC15:40Akra Kotoka
33h 30min
2 przesiadki
WAW01:10Warszawa Chopina
18 wrz
WAW15:00Warszawa Chopina
25h 10min
1 przesiadka
ACC16:10Akra Kotoka
4 206 zł
Znajdź podobne
Emirates
10 wrz
ACC13:50Akra Kotoka
16h 25min
1 przesiadka
WAW06:15Warszawa Chopina
16 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 10min
1 przesiadka
ACC09:35Akra Kotoka
4 327 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 wrz
ACC17:50Akra Kotoka
16h 30min
2 przesiadki
WAW10:20Warszawa Chopina
23 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
36h 20min
2 przesiadki
ACC13:20Akra Kotoka
4 536 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Akra - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Akra – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez TAP AIR PORTUGAL i Turkish Airlines.
Kilka linii lotniczych
12 wrz
ACC08:20Akra Kotoka
24h 55min
2 przesiadki
WAW09:15Warszawa Chopina
2 076 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
28 wrz
ACC19:15Akra Kotoka
20h 30min
2 przesiadki
WAW15:45Warszawa Chopina
2 094 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
4 paź
ACC15:30Akra Kotoka
20h 35min
1 przesiadka
WAW12:05Warszawa Chopina
2 594 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Akra – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Akra – Polska
KLM
30 cze
ACC18:10Akra Kotoka
11h 25min
1 przesiadka
WAW05:35Warszawa Chopina
10 wrz
WAW13:10Warszawa Chopina
28h 45min
1 przesiadka
ACC17:55Akra Kotoka
3 492 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 cze
ACC18:10Akra Kotoka
11h 25min
1 przesiadka
WAW05:35Warszawa Chopina
10 wrz
WAW02:05Warszawa Chopina
15h 50min
2 przesiadki
ACC17:55Akra Kotoka
3 572 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
1 lip
ACC15:55Akra Kotoka
33h 15min
2 przesiadki
WAW01:10Warszawa Chopina
3 mar
WAW02:25Warszawa Chopina
37h 20min
2 przesiadki
ACC15:45Akra Kotoka
5 045 zł
Znajdź podobne
Air France
30 cze
ACC18:10Akra Kotoka
18h 45min
2 przesiadki
WAW12:55Warszawa Chopina
10 wrz
WAW08:40Warszawa Chopina
33h 15min
2 przesiadki
ACC17:55Akra Kotoka
5 282 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
2 lip
ACC15:30Akra Kotoka
15h 45min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Chopina
8 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
15h 20min
1 przesiadka
ACC05:00Akra Kotoka
5 742 zł
Znajdź podobne
KLM
1 lip
ACC18:10Akra Kotoka
11h 25min
1 przesiadka
WAW05:35Warszawa Chopina
3 mar
WAW07:45Warszawa Chopina
32h 15min
1 przesiadka
ACC16:00Akra Kotoka
3 929 zł
Znajdź podobne

Loty Emirates: Akra – Polska

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Akra – Polska
Emirates
10 wrz
ACC13:50Akra Kotoka
16h 25min
1 przesiadka
WAW06:15Warszawa Chopina
16 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 10min
1 przesiadka
ACC09:35Akra Kotoka
4 327 zł
Znajdź podobne
Emirates
18 sie
ACC13:50Akra Kotoka
16h 25min
1 przesiadka
WAW06:15Warszawa Chopina
31 sie
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 10min
1 przesiadka
ACC09:35Akra Kotoka
4 568 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Akra – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Akra – Polska
Lufthansa
26 wrz
ACC17:50Akra Kotoka
16h 30min
2 przesiadki
WAW10:20Warszawa Chopina
23 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
36h 20min
2 przesiadki
ACC13:20Akra Kotoka
4 536 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 wrz
ACC17:50Akra Kotoka
18h 35min
2 przesiadki
WAW12:25Warszawa Chopina
10 gru
WAW02:00Warszawa Chopina
11h 20min
2 przesiadki
ACC13:20Akra Kotoka
5 130 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Akra Kotoka – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Akra Kotoka – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Brussels Airlines.



Alternatywne trasy Akra-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Akra - Warszawa
Najkrótszy czas lotu11h 25min
Najniższa cena3 492 zł

Loty podobne do tych na trasie Akra – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Akra – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Akra – Polska według Twoich preferencji.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Akra – Polska z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Akra – Polska momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Ceny lotów Akra – Polska można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.