Tanie loty na trasie Winnipeg – Polska od 2 860 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Informacje o trasie Polska-Winnipeg

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Winnipeg-Polska

Najkrótszy czas lotu

13h 40min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Winnipeg-Polska zajmuje 13h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Winnipeg-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Winnipeg - Lotnisko Warszawa Modlin, Lotnisko Winnipeg - Lotnisko Warszawa Chopina i Lotnisko Winnipeg - Lotnisko Kraków Balice.

Jak znaleźć najtańsze loty Winnipeg - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Winnipeg – Polska jest najtańsza?

Winnipeg - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Winnipeg - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Winnipeg - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Winnipeg - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Winnipeg - Polska, zmieniając zakładki
Air Canada
26 wrz
YWG01:55Winnipeg
27h 25min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Chopina
12 paź
WAW05:15Warszawa Chopina
32h 09min
2 przesiadki
YWG13:24Winnipeg
5 104 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 wrz
YWG11:55Winnipeg
17h 25min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Chopina
15 paź
WAW05:50Warszawa Chopina
19h 35min
2 przesiadki
YWG01:25Winnipeg
5 140 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
11 sie
YWG11:50Winnipeg
17h 05min
2 przesiadki
KRK04:55Kraków Balice
6 wrz
KRK09:20Kraków Balice
32h 49min
2 przesiadki
YWG18:09Winnipeg
7 438 zł
Znajdź podobne
Air Canada
26 wrz
YWG01:55Winnipeg
27h 25min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Chopina
13 paź
WAW09:15Warszawa Chopina
29h 25min
2 przesiadki
YWG14:40Winnipeg
5 127 zł
Znajdź podobne
Air Canada
27 wrz
YWG04:05Winnipeg
18h 00min
2 przesiadki
WAW22:05Warszawa Chopina
12 paź
WAW09:15Warszawa Chopina
32h 54min
2 przesiadki
YWG18:09Winnipeg
5 180 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 wrz
YWG11:55Winnipeg
17h 25min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Chopina
1 paź
WAW02:50Warszawa Chopina
39h 19min
2 przesiadki
YWG18:09Winnipeg
5 836 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Winnipeg - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Winnipeg – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Lufthansa i TAP AIR PORTUGAL.
Kilka linii lotniczych
19 lip
YWG15:40Winnipeg
40h 30min
3 przesiadki
WAW08:10Warszawa Chopina
2 860 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
16 paź
YWG08:25Winnipeg
22h 50min
2 przesiadki
WAW07:15Warszawa Chopina
3 315 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 wrz
YWG11:55Winnipeg
13h 40min
2 przesiadki
WAW01:35Warszawa Chopina
3 395 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Winnipeg – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Winnipeg – Polska
Kilka linii lotniczych
6 lip
YWG01:00Winnipeg
33h 40min
2 przesiadki
WRO10:40Wrocław-Strachowice
27 lip
WRO02:35Wrocław-Strachowice
24h 08min
2 przesiadki
YWG02:43Winnipeg
7 777 zł
Znajdź podobne
Air Canada
6 lip
YWG14:55Winnipeg
32h 20min
2 przesiadki
WRO23:15Wrocław-Strachowice
22 lip
WRO02:35Wrocław-Strachowice
34h 08min
2 przesiadki
YWG12:43Winnipeg
9 258 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
YWG01:00Winnipeg
33h 40min
2 przesiadki
WRO10:40Wrocław-Strachowice
27 lip
WRO06:50Wrocław-Strachowice
19h 53min
2 przesiadki
YWG02:43Winnipeg
8 384 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
YWG11:15Winnipeg
34h 20min
2 przesiadki
WAW21:35Warszawa Chopina
27 lip
WAW05:15Warszawa Chopina
31h 28min
2 przesiadki
YWG12:43Winnipeg
9 446 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
6 lip
YWG11:15Winnipeg
20h 20min
3 przesiadki
WAW07:35Warszawa Chopina
27 lip
WAW15:20Warszawa Chopina
29h 58min
3 przesiadki
YWG21:18Winnipeg
21 881 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
YWG08:25Winnipeg
14h 50min
2 przesiadki
WRO23:15Wrocław-Strachowice
27 lip
WRO05:05Wrocław-Strachowice
40h 50min
3 przesiadki
YWG21:55Winnipeg
13 528 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Winnipeg – Polska

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Winnipeg – Polska
Air Canada
26 wrz
YWG01:55Winnipeg
27h 25min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Chopina
12 paź
WAW05:15Warszawa Chopina
32h 09min
2 przesiadki
YWG13:24Winnipeg
5 104 zł
Znajdź podobne
Air Canada
26 wrz
YWG01:55Winnipeg
27h 25min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Chopina
13 paź
WAW09:15Warszawa Chopina
29h 25min
2 przesiadki
YWG14:40Winnipeg
5 127 zł
Znajdź podobne
Air Canada
27 wrz
YWG04:05Winnipeg
18h 00min
2 przesiadki
WAW22:05Warszawa Chopina
12 paź
WAW09:15Warszawa Chopina
32h 54min
2 przesiadki
YWG18:09Winnipeg
5 180 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Winnipeg – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Winnipeg – Polska
Lufthansa
11 sie
YWG11:50Winnipeg
17h 05min
2 przesiadki
KRK04:55Kraków Balice
6 wrz
KRK09:20Kraków Balice
32h 49min
2 przesiadki
YWG18:09Winnipeg
7 438 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
12 sie
YWG11:50Winnipeg
17h 05min
2 przesiadki
KRK04:55Kraków Balice
8 wrz
KRK12:35Kraków Balice
29h 34min
3 przesiadki
YWG18:09Winnipeg
8 393 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Winnipeg-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Winnipeg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 40min
Najniższa cena5 104 zł
Loty Winnipeg - Kraków
Najkrótszy czas lotu48h 30min
Najniższa cena8 812 zł
Loty Winnipeg - Wrocław
Najkrótszy czas lotu33h 40min
Najniższa cena8 384 zł

Loty podobne do tych na trasie Winnipeg – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Winnipeg – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Winnipeg – Polska według Twoich preferencji.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Winnipeg – Polska tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Winnipeg – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Winnipeg – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.