Tanie loty na trasie Wilno – Polska od 45 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Wilno

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wilno-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 05min

Loty bezpośrednie

pon, śr, czw, sob i ndz
Najszybszy lot Wilno-Polska zajmuje 1h 05min.
Bezpośrednie loty Wilno-Polska – poniedziałek, środa, czwartek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Wilno - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wilno – Polska?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Wilno-Polska.

Która trasa podróży Wilno – Polska jest najtańsza?

Wilno - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Wilno - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wilno - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wilno - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wilno - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
7 cze
VNO08:50Wilno
1h 10min
GDN10:00Gdańsk Rębiechowo
9 cze
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
1h 25min
VNO09:25Wilno
Kilka linii lotniczych
2 cze
VNO18:35Wilno
10h 15min
1 przesiadka
GDN04:50Gdańsk Rębiechowo
9 cze
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
1h 25min
VNO09:25Wilno
Ryanair
28 maj
VNO16:45Wilno
4h 30min
1 przesiadka
GDN21:15Gdańsk Rębiechowo
9 cze
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
1h 25min
VNO09:25Wilno
Ryanair
7 cze
VNO08:50Wilno
1h 10min
GDN10:00Gdańsk Rębiechowo
9 cze
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
1h 25min
VNO09:25Wilno
Wizz Air
22 cze
VNO02:10Wilno
11h 55min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
18h 45min
1 przesiadka
VNO21:25Wilno
Kilka linii lotniczych
7 cze
VNO08:50Wilno
1h 10min
GDN10:00Gdańsk Rębiechowo
9 cze
GDN11:20Gdańsk Rębiechowo
7h 00min
1 przesiadka
VNO18:20Wilno

Znajdź najtańsze oferty lotów Wilno - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wilno – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
26 maj
VNO07:25Wilno
1h 10min
GDN08:35Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
5 cze
VNO15:55Wilno
19h 50min
1 przesiadka
GDN11:45Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
28 maj
VNO16:45Wilno
16h 55min
1 przesiadka
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wilno – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wilno – Polska
Kilka linii lotniczych
24 maj
VNO04:10Wilno
10h 35min
1 przesiadka
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
9 cze
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
9h 25min
1 przesiadka
VNO18:20Wilno
Ryanair
26 maj
VNO07:25Wilno
1h 10min
GDN08:35Gdańsk Rębiechowo
29 maj
GDN05:35Gdańsk Rębiechowo
13h 24min
1 przesiadka
VNO18:59Wilno
Kilka linii lotniczych
24 maj
VNO04:10Wilno
9h 50min
1 przesiadka
WMI14:00Warszawa Modlin
9 cze
WMI11:40Warszawa Modlin
6h 40min
1 przesiadka
VNO18:20Wilno
Wizz Air
23 maj
VNO04:10Wilno
15h 30min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Lotnisko Chopina
26 maj
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
24h 55min
1 przesiadka
VNO09:50Wilno
Kilka linii lotniczych
24 maj
VNO04:10Wilno
9h 50min
1 przesiadka
WMI14:00Warszawa Modlin
16 cze
WMI11:40Warszawa Modlin
6h 40min
1 przesiadka
VNO18:20Wilno
Kilka linii lotniczych
24 maj
VNO04:10Wilno
9h 50min
1 przesiadka
WMI14:00Warszawa Modlin
16 cze
WMI11:40Warszawa Modlin
6h 40min
1 przesiadka
VNO18:20Wilno

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wilno – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wilno – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 475 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty LOT: Wilno – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Wilno – Polska
LOT
16 wrz
VNO02:20Wilno
1h 05min
WAW03:25Warszawa Lotnisko Chopina
18 wrz
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
VNO11:15Wilno
LOT
4 cze
VNO02:20Wilno
1h 05min
WAW03:25Warszawa Lotnisko Chopina
12 cze
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
VNO11:15Wilno
LOT
22 cze
VNO15:15Wilno
1h 05min
WAW16:20Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
VNO11:15Wilno

Loty Wizz Air: Wilno – Polska

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Wilno – Polska
Wizz Air
22 cze
VNO02:10Wilno
11h 55min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
18h 45min
1 przesiadka
VNO21:25Wilno
Wizz Air
15 cze
VNO02:15Wilno
12h 30min
1 przesiadka
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
22 cze
WAW08:50Warszawa Lotnisko Chopina
20h 40min
1 przesiadka
VNO05:30Wilno
Wizz Air
22 cze
VNO02:10Wilno
11h 55min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
24 cze
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
18h 45min
1 przesiadka
VNO21:25Wilno

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wilno – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wilno – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Wilno-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wilno - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena255 zł
Loty Kowno - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena81 zł
Loty Wilno - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena197 zł
Loty Wilno - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena94 zł
Loty Wilno - Katowice
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena457 zł
Loty Wilno - Szczecin
Najkrótszy czas lotu13h 40min
Najniższa cena336 zł
Loty Połąga - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena1 021 zł

Loty podobne do tych na trasie Wilno – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wilno – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Polska jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Wilno – Polska i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Wilno – Polska z takimi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Wilno – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Wilno – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.