Tanie loty na trasie Ukraina – Polska od 24 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Polska-Ukraina

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Ukraina-Polska
Najkrótszy czas lotu1h 05minNajszybszy lot Ukraina-Polska zajmuje 1h 05min.
Loty bezpośredniepon, wt, śr, czw, sob i ndzBezpośrednie loty Ukraina-Polska – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Ukraina - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Ukraina – Polska?

Ryanair

LOT, Ryanair i Ukraine International Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Ukraina-Polska.

Która trasa podróży Ukraina – Polska jest najtańsza?

Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Ukraina - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Ukraina - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Ukraina - Polska, zmieniając zakładki
Wizz Air
15 lut
IEV05:15Kijów-Żulany
1h 50min
WRO07:05Wrocław-Strachowice
19 lut
WRO11:40Wrocław-Strachowice
1h 45min
IEV13:25Kijów-Żulany
Ryanair
7 lut
KBP17:50Kijów-Boryspol
1h 40min
KRK19:30Kraków Balice
13 lut
KRK15:00Kraków Balice
1h 30min
KBP16:30Kijów-Boryspol
Wizz Air
7 lut
IEV18:25Kijów-Żulany
1h 50min
GDN20:15Gdańsk Rębiechowo
18 lut
GDN09:20Gdańsk Rębiechowo
1h 45min
IEV11:05Kijów-Żulany
Ryanair
1 lut
LWO04:25Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 00min
KRK05:25Kraków Balice
10 lut
KRK02:20Kraków Balice
0h 50min
LWO03:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
Kilka linii lotniczych
5 lut
KBP17:55Kijów-Boryspol
1h 40min
KRK19:35Kraków Balice
6 lut
KRK10:15Kraków Balice
25h 00min
1 przesiadka
KBP11:15Kijów-Boryspol
Ryanair
9 lut
KBP17:25Kijów-Boryspol
1h 40min
KRK19:05Kraków Balice
13 lut
KRK15:00Kraków Balice
1h 30min
KBP16:30Kijów-Boryspol

Znajdź najtańsze oferty lotów Ukraina - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Ukraina – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
1 lut
IEV05:15Kijów-Żulany
1h 50min
WRO07:05Wrocław-Strachowice
Ryanair
2 lut
KBP04:35Kijów-Boryspol
1h 40min
WMI06:15Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
20 lut
KBP07:35Kijów-Boryspol
9h 15min
1 przesiadka
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Ukraina – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Ukraina – Polska
Ryanair
28 sty
KBP18:10Kijów-Boryspol
1h 40min
WMI19:50Warszawa Modlin
31 sty
WMI07:05Warszawa Modlin
1h 30min
KBP08:35Kijów-Boryspol
Wizz Air
28 sty
IEV04:55Kijów-Żulany
1h 30min
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
31 sty
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:10Kijów-Żulany
Kilka linii lotniczych
30 sty
KBP12:35Kijów-Boryspol
28h 05min
2 przesiadki
KRK16:40Kraków Balice
5 lut
KRK14:50Kraków Balice
1h 30min
KBP16:20Kijów-Boryspol
Ryanair
28 sty
KBP18:10Kijów-Boryspol
1h 40min
WMI19:50Warszawa Modlin
25 lut
WMI15:05Warszawa Modlin
1h 30min
KBP16:35Kijów-Boryspol
Ryanair
30 sty
KBP18:05Kijów-Boryspol
1h 40min
KRK19:45Kraków Balice
5 lut
KRK14:50Kraków Balice
1h 30min
KBP16:20Kijów-Boryspol
LOT
28 sty
LWO13:20Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 05min
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 lut
WAW06:30Warszawa Lotnisko Chopina
1h 00min
LWO07:30Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Ukraina – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Ukraina – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 91 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Ukraine International Airlines
CenaOd 158 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
LOT
CenaOd 159 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Wizz Air
CenaOd 214 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,2

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2

Loty Wizz Air: Ukraina – Polska

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Ukraina – Polska
Wizz Air
7 lut
IEV18:25Kijów-Żulany
1h 50min
GDN20:15Gdańsk Rębiechowo
18 lut
GDN09:20Gdańsk Rębiechowo
1h 45min
IEV11:05Kijów-Żulany
Wizz Air
25 mar
LWO05:00Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 05min
WAW06:05Warszawa Lotnisko Chopina
4 kwi
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 00min
LWO15:45Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
Wizz Air
4 lut
LWO09:40Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 05min
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
7 lut
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
1h 00min
LWO11:35Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl

Loty LOT: Ukraina – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Ukraina – Polska
LOT
4 lut
LWO13:20Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 05min
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
1h 00min
LWO11:30Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
LOT
10 lut
LWO13:20Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 05min
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
12 lut
WAW06:30Warszawa Lotnisko Chopina
1h 00min
LWO07:30Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
LOT
5 lut
LWO13:20Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 05min
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
1h 00min
LWO11:30Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Ukraina – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Ukraina – Polska, takie jak LOT, Ryanair i Ukraine International Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Ukraina-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lwów - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena60 zł
Loty Lwów - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena60 zł
Loty Lwów - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena104 zł
Loty Lwów - Kraków
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena80 zł
Loty Lwów - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena52 zł
Loty Odesa - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena275 zł
Loty Charków - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena84 zł
Loty Odesa - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena76 zł
Loty Charków - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena124 zł
Loty Zaporoże - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena427 zł

Loty podobne do tych na trasie Ukraina – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Ukraina – Polska