Tanie loty na trasie Split – Polska od 65 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Split

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Split-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 30min

Loty bezpośrednie

wt
Najszybszy lot Split-Polska zajmuje 1h 30min.
Bezpośrednie loty Split-Polska – wtorek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Split - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Split – Polska?

Wizz Air

Wizz Air to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Split-Polska.

Która trasa podróży Split – Polska jest najtańsza?

Split - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Split - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Split - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Split - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Split - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
11 sie
SPU03:00Split
4h 20min
1 przesiadka
WAW07:20Warszawa Lotnisko Chopina
18 sie
WAW16:00Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
SPU17:55Split
Wizz Air
14 lip
SPU18:35Split
1h 20min
KTW19:55Katowice-Pyrzowice
28 lip
KTW11:40Katowice-Pyrzowice
1h 35min
SPU13:15Split
Lufthansa
24 cze
SPU12:55Split
6h 10min
1 przesiadka
KRK19:05Kraków Balice
26 cze
KRK02:00Kraków Balice
4h 40min
1 przesiadka
SPU06:40Split
LOT
7 sie
SPU09:30Split
1h 55min
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
9 sie
WAW03:25Warszawa Lotnisko Chopina
5h 15min
1 przesiadka
SPU08:40Split
Austrian Airlines
11 sie
SPU03:00Split
11h 35min
2 przesiadki
WAW14:35Warszawa Lotnisko Chopina
18 sie
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 50min
2 przesiadki
SPU18:50Split
1 042 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 cze
SPU17:40Split
20h 45min
1 przesiadka
KRK14:25Kraków Balice
26 cze
KRK02:50Kraków Balice
38h 10min
2 przesiadki
SPU17:00Split

Znajdź najtańsze oferty lotów Split - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Split – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
31 maj
SPU13:50Split
1h 30min
KTW15:20Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
31 maj
SPU13:50Split
1h 30min
KTW15:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
10 cze
SPU17:40Split
20h 45min
1 przesiadka
KRK14:25Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Split – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Split – Polska
Kilka linii lotniczych
31 maj
SPU08:20Split
7h 10min
1 przesiadka
KTW15:30Katowice-Pyrzowice
14 cze
KTW05:15Katowice-Pyrzowice
8h 45min
1 przesiadka
SPU14:00Split
LOT
1 cze
SPU12:55Split
6h 35min
1 przesiadka
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
13 cze
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
5h 45min
1 przesiadka
SPU13:35Split
1 008 zł
Znajdź podobne
Smartwings
2 cze
SPU08:15Split
1h 35min
KTW09:50Katowice-Pyrzowice
9 cze
KTW05:50Katowice-Pyrzowice
1h 35min
SPU07:25Split
1 124 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
SPU08:55Split
35h 25min
2 przesiadki
KTW20:20Katowice-Pyrzowice
11 cze
KTW03:25Katowice-Pyrzowice
24h 05min
2 przesiadki
SPU03:30Split
Kilka linii lotniczych
31 maj
SPU08:20Split
7h 10min
1 przesiadka
KTW15:30Katowice-Pyrzowice
8 cze
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
9h 45min
2 przesiadki
SPU17:15Split
Kilka linii lotniczych
2 cze
SPU05:00Split
6h 05min
1 przesiadka
KTW11:05Katowice-Pyrzowice
14 cze
KTW05:15Katowice-Pyrzowice
8h 45min
1 przesiadka
SPU14:00Split

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Split – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Split – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 448 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,9

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air

Loty LOT: Split – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Split – Polska
LOT
7 sie
SPU09:30Split
1h 55min
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
9 sie
WAW03:25Warszawa Lotnisko Chopina
5h 15min
1 przesiadka
SPU08:40Split
LOT
1 cze
SPU12:55Split
6h 35min
1 przesiadka
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
13 cze
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
5h 45min
1 przesiadka
SPU13:35Split
1 008 zł
Znajdź podobne
LOT
7 sie
SPU09:30Split
1h 55min
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
8 sie
WAW11:35Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
SPU13:35Split
1 309 zł
Znajdź podobne

Loty Austrian Airlines: Split – Polska

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Split – Polska
Austrian Airlines
11 sie
SPU03:00Split
11h 35min
2 przesiadki
WAW14:35Warszawa Lotnisko Chopina
18 sie
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 50min
2 przesiadki
SPU18:50Split
1 042 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
11 lip
SPU02:15Split
4h 25min
2 przesiadki
WAW06:40Warszawa Lotnisko Chopina
14 lip
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 50min
2 przesiadki
SPU18:50Split
1 352 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Split – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Split – Polska, takie jak Wizz Air, Austrian Airlines i Croatia Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Split-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Split - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena547 zł
Loty Split - Kraków
Najkrótszy czas lotu20h 45min
Najniższa cena551 zł
Loty Zagrzeb - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena525 zł
Loty Zagrzeb - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena982 zł
Loty Dubrownik - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena693 zł
Loty Split - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu31h 00min
Najniższa cena637 zł
Loty Zagrzeb - Katowice
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena349 zł
Loty Dubrownik - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu26h 25min
Najniższa cena883 zł
Loty Dubrownik - Kraków
Najkrótszy czas lotu10h 20min
Najniższa cena469 zł

Loty podobne do tych na trasie Split – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Split – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Polska jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Split – Polska i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. Wszystkie oferty lotów Split – Polska na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Split – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Split – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.