Tanie loty na trasie Split – Warszawa od 341 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Warszawa-Split

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Split-Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45minNajszybszy lot Split-Warszawa zajmuje 1h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Split-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Split - Warszawa Lotnisko Chopina.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Split - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Split – Warszawa są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Split - Warszawa to Kwiecień. Najdroższa pora to Luty.

W który dzień tygodnia loty Split – Warszawa są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Split – Warszawa są najtańsze?

w południe

Loty Split - Warszawa są około 25% droższe rano niż w południe.

Która trasa podróży Split – Warszawa jest najtańsza?

Split - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Split - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Split - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Split - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Split - Warszawa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 maj
SPU12:55Split
4h 55min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
26 maj
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
6h 10min
1 przesiadka
SPU10:35Split
Lufthansa
25 lut
SPU02:40Split
9h 25min
1 przesiadka
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
27 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
8h 50min
2 przesiadki
SPU10:50Split
1 047 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 mar
SPU14:50Split
23h 45min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
15h 10min
1 przesiadka
SPU02:50Split
Kilka linii lotniczych
2 lut
SPU01:50Split
6h 50min
1 przesiadka
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
9 lut
WAW04:45Warszawa Lotnisko Chopina
12h 10min
1 przesiadka
SPU16:55Split
Kilka linii lotniczych
9 maj
SPU08:00Split
35h 10min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
26 maj
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
13h 05min
1 przesiadka
SPU18:50Split
Kilka linii lotniczych
25 lut
SPU01:50Split
6h 50min
1 przesiadka
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
27 lut
WAW10:40Warszawa Lotnisko Chopina
6h 20min
1 przesiadka
SPU17:00Split

Znajdź najtańsze oferty lotów Split - Warszawa w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
10 lut
SPU07:50Split
6h 45min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
13 lut
SPU07:50Split
28h 20min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
22 lut
SPU07:50Split
6h 45min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Lotnisko Chopina

Loty Lufthansa: Split – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Split – Warszawa
Lufthansa
25 lut
SPU02:40Split
9h 25min
1 przesiadka
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
27 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
8h 50min
2 przesiadki
SPU10:50Split
1 047 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 mar
SPU03:40Split
3h 45min
1 przesiadka
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
5 kwi
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
6h 55min
1 przesiadka
SPU12:10Split
2 218 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 mar
SPU03:40Split
3h 45min
1 przesiadka
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
5 kwi
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
6h 55min
1 przesiadka
SPU12:10Split
2 226 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Split – Warszawa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Split – Warszawa, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Wizz Air i Croatia Airlines.

  • Split – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Warszawa i Split są od siebie oddalone o 1026,7 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 3h 45min.


Alternatywne trasy Split-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Zagrzeb - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena171 zł
Loty Zagrzeb - Warszawa
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena302 zł
Loty Dubrownik - Kraków
Najkrótszy czas lotu39h 20min
Najniższa cena797 zł
Loty Split - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu33h 40min
Najniższa cena766 zł
Loty Split - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena782 zł
Loty Dubrownik - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu30h 40min
Najniższa cena754 zł
Loty Zagrzeb - Katowice
Najkrótszy czas lotu26h 30min
Najniższa cena436 zł
Loty Dubrownik - Warszawa
Najkrótszy czas lotu22h 50min
Najniższa cena1 396 zł

Loty podobne do tych na trasie Split – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Split – Warszawa