Tanie loty Skopje - Polska

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Polska-Skopje

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Skopje-Polska
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Skopje-Polska zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośredniendzBezpośrednie loty Skopje-Polska – niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Skopje - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Skopje – Polska?

LOT

Austrian Airlines i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Skopje-Polska.

Która trasa podróży Skopje – Polska jest najtańsza?

Skopje - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Skopje - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Skopje - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Skopje - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Skopje - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
6 lis
SKP02:55Skopje
10h 30min
1 przesiadka
WAW13:25Warszawa Lotnisko Chopina
11 lis
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
1 przesiadka
SKP20:55Skopje
Wizz Air
27 paź
SKP09:15Skopje
22h 25min
2 przesiadki
WAW07:40Warszawa Lotnisko Chopina
29 paź
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
28h 10min
1 przesiadka
SKP12:50Skopje
Austrian Airlines
7 gru
SKP23:30Skopje
14h 50min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 lut
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
13h 50min
1 przesiadka
SKP19:10Skopje
Kilka linii lotniczych
6 lis
SKP02:55Skopje
10h 30min
1 przesiadka
WAW13:25Warszawa Lotnisko Chopina
11 lis
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
24h 15min
2 przesiadki
SKP12:45Skopje
Kilka linii lotniczych
16 lis
SKP10:05Skopje
26h 05min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
19 lis
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
29h 05min
2 przesiadki
SKP12:35Skopje
Lufthansa
7 gru
SKP23:30Skopje
12h 35min
2 przesiadki
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 lut
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
10h 55min
2 przesiadki
SKP19:10Skopje

Znajdź najtańsze oferty lotów Skopje - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Skopje – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines, LOT i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
5 lis
SKP09:05Skopje
34h 05min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
4 lis
SKP12:10Skopje
17h 50min
1 przesiadka
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
5 lis
SKP14:15Skopje
15h 45min
1 przesiadka
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotu last-minute Skopje – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Skopje – Polska
LOT
20 paź
SKP07:50Skopje
2h 05min
WAW09:55Warszawa Lotnisko Chopina
28 paź
WAW10:40Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
SKP12:45Skopje
Austrian Airlines
20 paź
SKP00:30Skopje
5h 00min
1 przesiadka
WAW05:30Warszawa Lotnisko Chopina
28 paź
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
3h 50min
1 przesiadka
SKP10:10Skopje
Kilka linii lotniczych
20 paź
SKP10:55Skopje
18h 35min
1 przesiadka
WAW05:30Warszawa Lotnisko Chopina
28 paź
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina
10h 55min
2 przesiadki
SKP20:05Skopje
Kilka linii lotniczych
20 paź
SKP09:35Skopje
22h 05min
2 przesiadki
WAW07:40Warszawa Lotnisko Chopina
28 paź
WAW19:00Warszawa Lotnisko Chopina
24h 45min
2 przesiadki
SKP19:45Skopje
Kilka linii lotniczych
20 paź
SKP05:05Skopje
35h 40min
3 przesiadki
WAW16:45Warszawa Lotnisko Chopina
28 paź
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
32h 05min
2 przesiadki
SKP19:45Skopje
1 274 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 paź
SKP07:50Skopje
2h 05min
WAW09:55Warszawa Lotnisko Chopina
28 paź
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
21h 20min
1 przesiadka
SKP10:10Skopje
1 290 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Skopje – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Skopje – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 565 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Austrian Airlines
CenaOd 602 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,1

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Skopje – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Skopje – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT i Austrian Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Skopje-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Skopje - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena795 zł

Podobne loty: Skopje – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Skopje – Polska